Reklama
Source: wgrane.pl

Pochówek pod dyrekcją pijanego mistrza ceremonii

przez akuszer — 3 lata temu
19

Zglos post

Reklama

Komentarze

13
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Kasę za tę ceremonię powinien oddać, pijaczyna pe****lski!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Do paki na 3 lata za obrazę wiary!!! Chcieli prawaki takiego zapisu w kodeksie karnym o obrazie wiary to niech ich też obowiązuje. Klecha zakłócił swoim pijaństwem obrządek religijny! Do paki!

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
3 lata temu

Prezes Jarosław K. coś ostatnio pomlaskiwał, że lekarze powinni mieć poczucie misji. Jak księża. Strach się bać, jeśli posłuchają. 🤣

0

Zglos komentarz

T
tiksmiks 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Prezes to niech już spada razem ze swoim cwaniackim pisem. Mlaskanie mi się znudziło.

0

Zglos komentarz

B
bzyl100 😏 Szyderca
3 lata temu

Nastukany jak dzięcioł, więcej pogrzebów kościelnych oszołomy. Ciekawe jak teraz w gębie rodzinie zmarłego po odstawieniu takiej szopki przez katabasa, oczywiście za co łaska ale nie mniej niż 1500 zł.

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
3 lata temu

Śmieszne to nie jest , raczej żałosne że takie i inne incydenty wywoływane przez kapłanów KK są tolerowane , osobiście to kopnąłbym darmozjada w d..ę by wylądował w grobie

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Popieram.

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
3 lata temu

Inspekcja Pracy powinna się zająć tym darmozjadem !!!

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

najpierw musiałby pracować. Mamrotanie głupot to nie praca

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
3 lata temu

Jaka inspekcja pracy? Skoro za gwałcenie ministrantów jest jedynie przeniesienie do innej parafii, to tutaj max przeniesienie do kolejnego pochówku.

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
3 lata temu

Miejmy nadzieję że dusza zmarłego dostąpiła bram niebiańskich

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
3 lata temu

Obawiam się że zaklęcia stanowiące przepustkę do bram niebiańskich, wypowiadane w stanie upojenia alkoholowego, mogą nie zadziałać.

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

I się nie znalazł jeden odważny co by pijaną łachudrę złapał za frak i w##ebał za bramę cmentarza. Potomkowie husarii, potrafiący walczyć ale tylko ze słabszymi.

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
3 lata temu

powinni go tam wepchnąć i zasypać

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
3 lata temu

Każdy inny człowiek, jakby przyszedł w takim stanie do roboty, zostałby wyprowadzony przez policję

0

Zglos komentarz

T
tiksmiks 🌾 Wieśniak
3 lata temu

W ryło publicznie dostać powinien od rodziny zmarłego po kolei. brak słów jacy degeneraci

0

Zglos komentarz

G
Grzegorz79093 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Widać kto daje w szyję.

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
3 lata temu

Dlaczego nikt go nie kopną w d**ę?

0

Zglos komentarz

S
sylwusb 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Alkohol w pracy? - zwolnić w trybie dyscyplinarnym!

0

Zglos komentarz

Reklama