Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Być może. Tusk w ogóle wygląda lepiej niż ten szczerbaty obszczaniec. Niestety, to Jarozbaw na prawdę kocha Wowkę, realizując bardzo pięknie jego plan skłócenia w tej części Europy, Polski z resztą sąsiadów. Jak już wywalą nas z UE, nawet koreańskie czołgi wam nie pomogą pisiaki. No ale co tam, rusk...
Być może. Tusk w ogóle wygląda lepiej niż ten szczerbaty obszczaniec. Niestety, to Jarozbaw na prawdę kocha Wowkę, realizując bardzo pięknie jego plan skłócenia w tej części Europy, Polski z resztą sąsiadów. Jak już wywalą nas z UE, nawet koreańskie czołgi wam nie pomogą pisiaki. No ale co tam, ruski mir, to w końcu wasz mir.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W porównaniu z tą kaczą sz***ą to nawet zdjęcie gó**a i rzygowin wygląda 100 razy lepiej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane