Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na miejscu Wosia trzymałbym się z dala od wysokich budynków i okien. Pisiaki tak kopiują Ruskich we wszystkim, że i seryjny samobójca może być toczka w toczkę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nerwy w Sejmie sięgały zenitu, bo odebranie immunitetu to nie żarty. Poseł, który go traci, może zostać w każdym momencie aresztowany i spędzi wiele miesięcy jeśli nie lat w więzieniu. To wielki stres dla pozostałych, którzy mają coś na sumieniu...Tak wyglada koniec PiSu i ich Eldorado!
Nerwy w Sejmie sięgały zenitu, bo odebranie immunitetu to nie żarty. Poseł, który go traci, może zostać w każdym momencie aresztowany i spędzi wiele miesięcy jeśli nie lat w więzieniu. To wielki stres dla pozostałych, którzy mają coś na sumieniu...Tak wyglada koniec PiSu i ich Eldorado!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane