Reklama
Reklama

Komentarze

11
A
attyl4 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Tacę?

0

Zglos komentarz

R
raven1975 🏹 Łowca
1 rok temu

Przez 8 lat p**suary kradły na miliony naród. A teraz skamlą o marne grosze zeby złodziejska partyjka miała pieniadze??? Trzeba było nie kraść, suweren pokazał wam w październiku gdzie ma was i waszego wuca.

0

Zglos komentarz

K
kjuha 🌾 Wieśniak
1 rok temu

***** *** i konfederację!!!

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
1 rok temu

pibać jes ze wzmożoną siłą.

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
1 rok temu

A modły nie pomogą? 😉

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Cwana kościelna gapa. Wie, że ostatnich gryzą psy. Co szarpnie na początku porywu serca skrzywdzonych jedynie prawdziwych Polaków, to jej.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

No panowie komornicy - do dzieła!!!!! Odzyskajcie kase , która złodzieje kradli przez 8 lat!!!!!👍👍👍👍👍👍

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
1 rok temu

Ciekaw jestem, kiedy kościół rozpocznie kampanię ag*tacyjną ? Ciekaw jestem, czy podzieli się jedną tacą miesięcznie, ze swoimi dobroczyńcami ?

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Baśka o czymś zapomniałaś - nie wymieniłaś największych benefitów, tych które wzięliście dla siebie.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
1 rok temu

Kościół pomoże. Pomodli się za Waszą partię.

0

Zglos komentarz

S
spitulis 😏 Szyderca
1 rok temu

zbrakło złodziejom?....

0

Zglos komentarz

Reklama