Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Wyjaśni pewnie, że to nie jego podpis widnieje na tym dokumencie - "nie moja ręka".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panowie przecież ten p**s patriota się wyprze jak każdy kundelek tęczowego Jarusia Kaczyńskiego alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA. Pamiętam jak FOTYGA jako minister spraw zagranicznych podpisała zrzeczenie się reparacji wojennych od Niemiec. Widziałem to w tv. Cała Polska widziała. Parę lat później mówiła ż...
Panowie przecież ten p**s patriota się wyprze jak każdy kundelek tęczowego Jarusia Kaczyńskiego alias PE**ŁEK TYSIĄCLECIA. Pamiętam jak FOTYGA jako minister spraw zagranicznych podpisała zrzeczenie się reparacji wojennych od Niemiec. Widziałem to w tv. Cała Polska widziała. Parę lat później mówiła że nic nie podpisała. Może ktoś jej coś podsunął do podpisania. Uczciwość i wiarygodność level p**s
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wynika z tego, że choć raz, w 2021 roku, musiał się z "podopiecznym" widzieć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiocha jako wiarygodne źródło informacji?! to jakieś żarty - a tak naprawde kpina z ludzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokument, do którego dotarł portal interia.pl, datowany na 10 sierpnia 2021 r., ujawnia, że Karol Nawrocki zobowiązał się do dożywotniej opieki nad Jerzym Ż. Zobowiązanie obejmowało dostarczanie wyżywienia, ubrania, mieszkania, zapewnienie pomocy w chorobie oraz opłacenie kosztów pogrzebu.
Dokument, do którego dotarł portal interia.pl, datowany na 10 sierpnia 2021 r., ujawnia, że Karol Nawrocki zobowiązał się do dożywotniej opieki nad Jerzym Ż. Zobowiązanie obejmowało dostarczanie wyżywienia, ubrania, mieszkania, zapewnienie pomocy w chorobie oraz opłacenie kosztów pogrzebu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wątpię że taka umowa jest zgodna z prawem. Bez notariusza i wskazania osoby, która ma prawo dopilnowania dotrzymania umowy? I pan Jerzy już przy zawarciu umowy potwierdza, że Nawrocki wywiązuje się z obowiązków? Ta "umowa" to obiecanki na lipowej desce!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane