Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3UWAGA "nissin" to jeden z 24 ujawnionych płatnych TROLLI należących do tej samej grupy co caleanka vs kacynski. To antypolskie trolle działające na szkodę tego kraju. TO JEST WRÓG WEWNĘTRZNY, który próbuje skłócić Polaków i doprowadzić do upadku narodowości PolskieJ. Gonić EUROKOMUNISTÓW.
UWAGA "nissin" to jeden z 24 ujawnionych płatnych TROLLI należących do tej samej grupy co caleanka vs kacynski. To antypolskie trolle działające na szkodę tego kraju. TO JEST WRÓG WEWNĘTRZNY, który próbuje skłócić Polaków i doprowadzić do upadku narodowości PolskieJ. Gonić EUROKOMUNISTÓW.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To tak jak Bocheński też napuszcza ludzi,że rudy niemieckie masło nam wciska w samolotach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapominacie też o gwieździe "inteligencji" prof. Markowskiego, narzekającego na fakt, iż „musi utrzymywać” na swoim ramieniu górników i rolników
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
UWAGA "skandynaw" to jedno z 24 ujawnionych płatnych kont TROLLI należących do tej samej grupy co caleanka vs nissin vs kacynski. To antypolskie trolle działające na szkodę tego kraju. TO JEST WRÓG WEWNĘTRZNY, który próbuje skłócić Polaków i doprowadzić do upadku narodowości Polskiej. Gonić EUROKOMU...
UWAGA "skandynaw" to jedno z 24 ujawnionych płatnych kont TROLLI należących do tej samej grupy co caleanka vs nissin vs kacynski. To antypolskie trolle działające na szkodę tego kraju. TO JEST WRÓG WEWNĘTRZNY, który próbuje skłócić Polaków i doprowadzić do upadku narodowości Polskiej. Gonić EUROKOMUNISTÓW.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tam na wstawce admina był skandynnaw kr***nie i się ode mnie odp@ierdol pajacu.Masz jeszcze raz i pod każdym swoim wysrywem będziesz to mieć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przepraszam, zapędziłem się, widocznie założyli podobne konto, zwracam honor.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepiej wróć do tej wstawki admina i się wczytaj bo MT też oczerniasz o multi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@AdWiochy zmanipulowal wszyskie konta, na falszywe ktorych nie ma na wiocha!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@AdWiochy wytrzezwial i szaleje swoimi plus i mnus 25 punktow, tak manipuluje punktacja!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Możemy się różnić. Możemy głosować na PiS, na PO, na kogokolwiek. Możemy mieć inne spojrzenia na świat, inne lęki, inne nadzieje. Ale to nie powinno sprawiać, że patrzymy na siebie jak na wrogów. Bo pod każdą polityczną barwą jest po prostu człowiek. Taki jak Ty. Taki jak ja. Ktoś, kto chce dobra &#...
Możemy się różnić. Możemy głosować na PiS, na PO, na kogokolwiek. Możemy mieć inne spojrzenia na świat, inne lęki, inne nadzieje. Ale to nie powinno sprawiać, że patrzymy na siebie jak na wrogów. Bo pod każdą polityczną barwą jest po prostu człowiek. Taki jak Ty. Taki jak ja. Ktoś, kto chce dobra — choć może inaczej je rozumie. Nie musimy się zgadzać. Ale musimy się szanować. Bo jeśli stracimy ten szacunek, to żadna partia nam go nie zwróci. A Polska to nie tylko polityka. Polska to my wszyscy — razem. Nie dajmy rozbić naszej jedności ANTYPOLSKIM TROLLOM, którzy chcą zniszczyć kraj
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tam na wstawce admina był skandynnaw kr***nie i się ode mnie odp@ierdol pajacu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane