Reklama
Reklama

Komentarze

9
S
7 miesięcy temu

To te nowe standardy kało, ale to Ziobro jest złodziejem.

0

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Baton z IQ65 przemówił.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

Zapomniałeś cieciu o ławeczkach?

0

Zglos komentarz

A1S19
7 miesięcy temu

Doskonały przykład jak ludzie rządzący sanują nasze pieniądze.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

Każda władza kradnie tylko takie ułomy jak baton,slodomic myślą że ich partia jest święta

0

Zglos komentarz

A1S19
7 miesięcy temu

skandynaw-"Każda władza kradnie" typowe myślenie pierdo.niętego lewaczka. Jak czytam takie wysrywy to mi się płakać chce. Jprdl co za dzban.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

Oczywiście lewak🤣 i kto tu jest dzbanem skończona bladzio.Przepraszam twój pis nie kradnie.Jprdl ale ty sprzedajna k@rwa jesteś.

0

Zglos komentarz

A1S19
7 miesięcy temu

Wyjeb.ne mam na PiS lewacka kur.o.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
7 miesięcy temu

Niedodmuchany przychlaście nawet pod postem nie potrafisz napisać🤣O Niemcach jeszcze coś napisz bo zapomniałeś,taki sam baran jak Adam jeden ma kota na Jarka a ty na lewaków i Niemców weź rozbieg ściana sama się znajdzie tufto.

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
7 miesięcy temu

Amatorzy. W Toruniu żyje biznesmen, który nie potrafi utrzymać własnego biznesu bez dofinansowań i składek klientów. W dodatku wymyślił, że zagrzeje wodę gazem ziemnym, wpompuje ją w głąb ziemi i wypompuje wmawiając, że mieszkańcy będą mieli tańszą ciepła wodę i nazwał to geotermią.

Amatorzy. W Toruniu żyje biznesmen, który nie potrafi utrzymać własnego biznesu bez dofinansowań i składek klientów. W dodatku wymyślił, że zagrzeje wodę gazem ziemnym, wpompuje ją w głąb ziemi i wypompuje wmawiając, że mieszkańcy będą mieli tańszą ciepła wodę i nazwał to geotermią.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
7 miesięcy temu

ja nie będę się wyzłośliwiał na władze Kielc, kupili, zamontowali trudno, ale jakie bydło mieszka w tych Kielcach? po co to deptać, łazić po tym, szurać, qwa, to już nie jest wina żadnego Tuska, kaczora to po prostu polskie dziadostwo

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
7 miesięcy temu

Nie wiem ile kosztowała tabliczka, ale wymiana zbitego lustra pewnie 87tys plus 10tys robocizny dla szwagra.

0

Zglos komentarz

M
mamamarcina 🏆 Master
7 miesięcy temu

Władze Kielc nie umiejo: W rogu wystarczyło wypalić laserem malutkiego orzełka, nazwać "zwierciadło patriotyczne" i skasować 430 tys. zł.

0

Zglos komentarz

A
alfaromeoteam 🌾 Wieśniak
7 miesięcy temu

10 tysięcy to kosztował projekt na tą tabliczkę a gdzie reszta

0

Zglos komentarz

Reklama