Reklama
Watykańskie szambo,czy kiedyś ta zbrodnicza

Watykańskie szambo,czy kiedyś ta zbrodnicza

przez Admin — 5 miesięcy temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
R
RychoLX 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Już nieraz pisałem, że w Kościele liczy się tylko "życie nienarodzone". A gdy już się narodzi, to już nikogo ono nie obchodzi i można je utopić w szambie (albo sprzedać "na części").

0

Zglos komentarz

K
kubanos69 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Sk....syny !

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Oto owoc żywota Chrystusa!

0

Zglos komentarz

Reklama