Reklama
Reklama

Komentarze

21
M
MikusFikus31911 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

a sesrajcie sie wszyscy tym tyskiem i kaczynskim jeden huj ,polaczki musza byc pod butem 1 albo 2 ,sami wybieracie

0

Zglos komentarz

E
esperoy 💩 JP 100%
5 miesięcy temu

Jesteśmy podobno 20-tą gospodarką świata, tylko że 3,5 mln obywateli w tej gospodarce pracuje za 3300zl miesięcznie.(900 dolarów USA) przy kosztach życia wyższych niż na zachodzie Europy.

0

Zglos komentarz

J
Jebi-DJ1981_JG 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Przecież za PiS też było Eldorado! Ale tylko dla PiS!

0

Zglos komentarz

F
fuzyjo 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Jak jest tak dobrze to dlaczego jest taki deficyt, dlaczego NFZ nie leczy?

0

Zglos komentarz

K
5 miesięcy temu

Prezydent nie wetuje rozwoju tylko ustawy ograniczające rozwój.

0

Zglos komentarz

K
k20z4 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Nawet za pisu nie było takiego kumoterstwa i obłudy jak za uśmiechniętych rządów

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Serio?Pamięć pantofelka czy wyparcie?

0

Zglos komentarz

L
5 miesięcy temu

... i jeszcze... GOSIA GOSIA GOSIA!

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

A potem wyjdzie PE**Ł Kaczyński w dwóch różnych butach na konferencję prasową i będzie opowiadał tępemu ludowi o modelu rodziny. A ksiądz pe****l to tradycja

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

a czyli tylko beton polityczny wali fake news i to wszystko

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Kogo interesuje zdanie konfederuskiej pacynki która głosowała na typa z autyzmem. Koras co z tobą?? A napisz KONFEDEROSJA TO ZDRAJCY

0

Zglos komentarz

T
5 miesięcy temu

Taaaa na kolanach nas Niemcy i Brytyjczycy widzą . Dopóki tfusk jest nigdy nie bd wielcy

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Dla ciebie ograniczony Polaczku spod znaku disco polo ksiądz pe****l to cutyje: lewacki koń trojański. Ty masz gar poryty ostro. Ksiądz pe****l to tradycja. Budzenie z podlaskiego gó**a

0

Zglos komentarz

M
MikusFikus31911 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

ZROBILES JUZ LASKE MODERATORZE OSRANY WOLNOSC SLOWA JEST PIZDO

0

Zglos komentarz

M
MikusFikus31911 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

panie moderatorze co ci nie pasuje w moim komentarzu?

0

Zglos komentarz

P
5 miesięcy temu

Zapewne prawda ...

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

Ale za chwilę może być nawet za tymi krajami trzeciego świata. Wystarczy nazistów brązowego dopuścić do władzy i będziemy mieć powrót do średniowiecza z inkwizycją.

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Na Nowej Wiocha, trolle propgandy PiSu i prawicy Putina nie lubia Tuska i rozwoju Polski...To nowa Targowica!

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

PS. - Razem ze szkodnikiem, kibolem i sutenerem Putina, ktorego kibole razem z sekta kosciola, wybrali na rezydenta uzurpatora...dzieki oszustwom PiSu!

0

Zglos komentarz

Z
ZeigeistHisStory 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

Bardzo fajnie. To cieszy. Szkoda, że taki news jest tutaj wykorzystany do tępej propagandy. The Telegraph i Focus mówią o rozwoju Polski w dłuższej perspektywie niż ostatnie dwa lata. Telegraph opisuje postępy poczynione od 2020 roku, a Focus nawet od 2000. Mało tego, niemiecki dziennik cytuje Jadwi...

Bardzo fajnie. To cieszy. Szkoda, że taki news jest tutaj wykorzystany do tępej propagandy. The Telegraph i Focus mówią o rozwoju Polski w dłuższej perspektywie niż ostatnie dwa lata. Telegraph opisuje postępy poczynione od 2020 roku, a Focus nawet od 2000. Mało tego, niemiecki dziennik cytuje Jadwigę Emilewicz, byłą wicepremier w rządzie Mateusza Morawieckiego, która określiła obecny rozwój jako "złotą erę polskiej gospodarki". 😁

0

Zglos komentarz

M
MikusFikus31911 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

wez sie pi****linij w leb moze otworzysz oczy

0

Zglos komentarz

K
krecik1410 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

To czolowwy troll propagandy PiSu...pewnie kiedys minister propagandy!

0

Zglos komentarz

Z
ZeigeistHisStory 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

Zanim coś powielisz z soku z buraka lub gazety rdk to sprawdź przynajmniej o co chodzi. Może wtedy nie zrobisz z siebie de**la. Chociaż to nic nie zmieni, bo po prostu jesteś de**lem 🤷

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

ty a kiedy to napisali?? bo w brytyjskich mediach nic nie ma o tym w tym roku. a Focus tez tak srednio o tym pisze mimo ze niemiecki

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

ty a kiedy to napisali?? bo w brytyjskich mediach nic nie ma o tym w tym roku. a Focus to jest Polska domena wiec wiesz

0

Zglos komentarz

T
tczew 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Czas aby do władzy doszedł PIS i tradycyjne znowu zaczął doić.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 miesięcy temu

A ten Goebbels, nie goebels i Urban mogli by się uczyć, co to propaganda od spaślaka z TV ZaRublika, czy bliźniaka karnowskiego, bo brata już wyrzucił. Tak po katolsku, gdy się okazało, że go okrada, jak przystało na porządnego, prawackiego patriotę, katola.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
5 miesięcy temu

pyra nie douczony pewnie pod ławką "NIE" wertował i grzał małego przed godziną modłów ...

0

Zglos komentarz

P
5 miesięcy temu

POziomu tej propagandy nie powstydziłby się sam goebels albo urban....

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
5 miesięcy temu

Przecież to zasługa PiS, Ziobry, Sasina I wodza naczelnego

0

Zglos komentarz

A1S19
5 miesięcy temu

Kogo dziwi to, że niemiecka prasa chwali swojego człowieka i to co robi dla Niemiec?

0

Zglos komentarz

L
lukachu116552 🌾 Wieśniak
5 miesięcy temu

Ruskich troli oraz komuchów i ich dzieci dziwi.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
5 miesięcy temu

Tam jest też o brytyjskiej ale ty cieciu widzisz tylko niemiecką🤣

0

Zglos komentarz

Z
ZephKan 😏 Szyderca
5 miesięcy temu

Za PIS mieliśmy węgla na 200 lat, a i tak mieliśmy węgla na 200 lat, a po pół roku nagle ten węgiel wyparował. Mieliśmy najdroższy prąd w całej UE, a inflacja była wysoka zanim jeszcze Putin rozpoczął wojnę. Nawrockiego i Morawieckiego chwalą na Kremlu, a Brauna cytują. Tyle warte są słowa prawaków...

Za PIS mieliśmy węgla na 200 lat, a i tak mieliśmy węgla na 200 lat, a po pół roku nagle ten węgiel wyparował. Mieliśmy najdroższy prąd w całej UE, a inflacja była wysoka zanim jeszcze Putin rozpoczął wojnę. Nawrockiego i Morawieckiego chwalą na Kremlu, a Brauna cytują. Tyle warte są słowa prawaków o patriotyzmie

0

Zglos komentarz

Reklama