Ukryj komentarze(6)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Czysta Moc
RonaldB
2026-01-27 08:52:06
Ocena: 5(glosow:5)-+
Kiedy do nich dotrze, że to nie impreza Owsiaka, tylko impreza ludzi dobrej woli. Owsiak robi za wodzireja. Profesjonalnie zresztą.
RonaldB
2026-01-27 09:07:40
Ocena: 2(glosow:2)-+
W kościelnym stylu.
RonaldB
2026-01-27 08:52:06
Ocena: 5(glosow:5)-+
Kiedy do nich dotrze, że to nie impreza Owsiaka, tylko impreza ludzi dobrej woli. Owsiak robi za wodzireja. Profesjonalnie zresztą.
Adam64824
2026-01-27 07:36:54
Ocena: 1(glosow:7)-+
Ty komunistyczne ścierwo nie musisz wypraszać. Wystarczy na ciebie ogrzyco spojrzeć i albo chodu albo ogrzyce widłami. Przecież ta gruba samotna świnia pisowska bez ochrony boi się z domu wychodzić. Tak są lubiane PiS łachudry w społeczeństwie. Jakie to pisowskie że oni są samotni. Pedał Kaczyński ma tak samo. Tego to w trakcie strajku kobiet musiało kilkuset policjantów pilnować. Żałosne kreatury
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.



