Jaka pis-owska ciszaaa...aż uszy i oczy me w roztroju 🤔😮😮.
przez
nissin
— 4 miesiące temu
Nie rozumiem zdziwienia. Odsyłam do bandy modlących się prawacko-katolickich de**li, zaciekle broniących pe****lii w sutannach. Takie są standardy po prawej katolickiej stronie!
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie dość , że głupkowaty to jeszcze pe****l?????🤫🤫🤫🤫🤫
Zgłoszenie zostało wysłane
Amerykanie wybrali sobie prezydenta, który jest pe****lem, dz***arzem, zwykłym id**tą i ruskim agentem to i my nie chcieliśmy być gorsi i mamy alfonsa, ćpuna i gangusa. Pamiętajcie jednak, że nie to się liczy! Najważniejsze że słodko pierdzą o bogu i katolickich wartościach.
Zgłoszenie zostało wysłane