Reklama
Przecież łobuz kocha bardziej... Miało być tak fajnie

Przecież łobuz kocha bardziej... Miało być tak fajnie

przez nissin — 4 miesiące temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
B
baxbany 🎖️ Snajper
4 miesiące temu

Na razie ludzie z prawej strony milczą na Wiosce. Szczęki im spadły, jak stwierdzili, że sutener okazał się ciotą bez jaj. Więc to danie w ryj drugiemu stoi pod znakiem zapytania. A, przepraszam dał w ryj drugiemu, ale drugi okazał się fizycznie niesprawnym starcem, przykutym do łóżka!

0

Zglos komentarz

Reklama