Przecież apostołowie za swoje biletów na pogańską olimpiadę nie kupowali !
Ukryj komentarze(6)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
ZIWK
2026-02-06 20:28:04
Ocena: 5(glosow:7)-+
Patrząc się na wyniki z ostatnich igrzysk, to mam wątpliwości co do skuteczności tego szamana...
tomasz1968
2026-02-07 13:42:48
Ocena: 1(glosow:1)-+
Jakaś nowa konkurencja olimpijska, meski bieg w sukienkach ?
AddWiochy
2026-02-07 08:31:59
Ocena: 2(glosow:2)-+
Współpraca afrykańskich sportowców z szamanami (często określanych jako tradycyjni uzdrowiciele,
sangoma czy inyanga) przed zawodami to zjawisko głęboko zakorzenione w kulturze, szczególnie w piłce nożnej w krajach Afryki Zachodniej i Południowej. Rytuały te mają na celu zapewnienie zwycięstwa, ochronę przed kontuzjami lub „złymi urokami” przeciwników
misiekb1977
2026-02-06 22:50:01
Ocena: 3(glosow:3)-+
Pasozyt pierdoolony....
Ginka_Beer
2026-02-06 20:11:59
Ocena: 3(glosow:3)-+
igrzyska olimpijskie (gr. hieroj olympiakoj agones – święte igrzyska olimpijskie) – igrzyska odbywające się w cyklu czteroletnim ku czci boga Zeusa. No i co,że nie ta bozia ? Wycieczka to wycieczka !
Zbyt głośno wykonywał martwy ciąg a podłożył sobie maty. Wtedy przyszedł szef wszystkich szefów
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.




