Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Może ich ktoś oszukał i powiedział, że znak procent oznacza cosinusa. Wówczas cosinus od 3 daje liczbę ujemną, czyli że Korea jeszcze do tego dopłaci, a cosinus od 6 daje prawie jeden, czyli zapłacimy prawie podwójnie i stąd ten lament. Niestety ten znak % to procenty, nie cosinus. Suski pewnie by w...
Może ich ktoś oszukał i powiedział, że znak procent oznacza cosinusa. Wówczas cosinus od 3 daje liczbę ujemną, czyli że Korea jeszcze do tego dopłaci, a cosinus od 6 daje prawie jeden, czyli zapłacimy prawie podwójnie i stąd ten lament. Niestety ten znak % to procenty, nie cosinus. Suski pewnie by wiedział. Wystarczyło go zapytać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ciekawa hipoteza, ale coś mam wrażenie, że jest to o wiele prostsze i bardziej działa to na zasadzie: my pisowcy rządzimy -> wszystko co robimy jest cacy i mamy krainę mlekiem i miodem płynącą; tusk robi cokolwiek -> ZŁO, Szatan, łogień piekielny + wiara, że kiedy my pisowcy, znowu wrócimy do władzy...
ciekawa hipoteza, ale coś mam wrażenie, że jest to o wiele prostsze i bardziej działa to na zasadzie: my pisowcy rządzimy -> wszystko co robimy jest cacy i mamy krainę mlekiem i miodem płynącą; tusk robi cokolwiek -> ZŁO, Szatan, łogień piekielny + wiara, że kiedy my pisowcy, znowu wrócimy do władzy, wszystko co tusk zrobił zaorzemy i zasypiemy wapnem. bardziej przypomina to sposób działania i myślenia sekty/organizacji terrorystycznej, niż prowadzenie jakiejkolwiek racjonalnej polityki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane