Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Co widać, słychać i czuć. Biegają cali poszczani, biegają cali posrani, nawet tu na Wiosce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To oczywiste, że pisiory nic nie ukradną bo teraz rudy kundel rządzi i oni sobie kieszenie napychają. Za dwa lub sześć lat zmiana rządu i tak w kółko kręci się ta karuzela spie.dolenia. 65 procent Polaków widocznie lubią być je,ani w du.ę bo im to nie przeszkadza i głosują na te k.rwy cały czas.
To oczywiste, że pisiory nic nie ukradną bo teraz rudy kundel rządzi i oni sobie kieszenie napychają. Za dwa lub sześć lat zmiana rządu i tak w kółko kręci się ta karuzela spie.dolenia. 65 procent Polaków widocznie lubią być je,ani w du.ę bo im to nie przeszkadza i głosują na te k.rwy cały czas.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakoś nie powiedział tego córce i zięciowi jak defraudowali pieniądze z budrzetu Covid w swojej firmie - poczytajcie o MLE, Cudnym i Cudnej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest takie polskie stare powiedzenie, że najgłośniej łapać złodzieja krzyczy złodziej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane