Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2To teraz przyszła kolej na Brauna??? Najpierw Bodnar skazał i powsadzał dziesiątki pisiaków, ale tempo rozliczeń było za małe, więc przyszedł Żurek, by dokończyć dzieła: setki pisowskich złodziei trafiło za kraty po uprzedniej konfiskacie majątków. Sprawiedliwość zatriumfowała, przyszedł czas na świ...
To teraz przyszła kolej na Brauna??? Najpierw Bodnar skazał i powsadzał dziesiątki pisiaków, ale tempo rozliczeń było za małe, więc przyszedł Żurek, by dokończyć dzieła: setki pisowskich złodziei trafiło za kraty po uprzedniej konfiskacie majątków. Sprawiedliwość zatriumfowała, przyszedł czas na świrów! Brawo Żurku, brawo Tusku!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Braun strasznie polskie nazwisko, identyczne miała żona Hitlera(panieńskie) ma zdjęcia z pułkownikiem FSB. Ale tępy lud usłyszy od KONFEDERUSKA: szczęść boże i to starczy. Ograniczony ten naród skoro na niego głosuje. Dramat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adasiu? Żona Hitlera miała wspólne zdjęcie z pułkownikiem FSB? Ok, zaraz przyjdzie siostra, da zastrzyk i będzie dobrze... Może ślinka pocieknie Ci z kącika ust, ale w główce zrobi się spokojniej :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty polaczku spod znaku disco polo pisałeś kłamco że jesteś ateista. Prawak ateista. Braun to śc****o ma zdjęcia z pułkownikiem FSB . Poza tym dla tępego luda braun to nazwisko patrioty. Tak się składa że tak samo miała na nazwisko panieńskie żona Hitlera. Lepiej KONFEDERUSKA pacynko
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolejne rozliczenia!!!!!Buahahahahahahahahah cyrk dla gawiedzi trwa w najlepsze, a Zbysiu cały czas na wolności Buaahahahahahahha. Banda jeb.nych nieudaczników.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane