Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety w każdym, nawet najbardziej dumnym narodzie, jest grupa stanowiąca odpad. W Polsce, jest to prawicowo-katolicka banda hipokrytów, pseudo patriotów, konfederokacapów oraz intelektualnie sprawnych inaczej, posiadaczy zespołu Brauna. Mniemam, że to ich autor nazywa "polaczkami", z resztą, to p...
Niestety w każdym, nawet najbardziej dumnym narodzie, jest grupa stanowiąca odpad. W Polsce, jest to prawicowo-katolicka banda hipokrytów, pseudo patriotów, konfederokacapów oraz intelektualnie sprawnych inaczej, posiadaczy zespołu Brauna. Mniemam, że to ich autor nazywa "polaczkami", z resztą, to pogardliwe określenie jest często używane w odniesieniu do wspomnianych, w większości krajów zachodu, a szczególnie w USA.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Więc mamy tu polaczków i odpad, czy wy się czymś różnicie od PiSu używając retorykę jak oni?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane