Reklama
Nie ma co, dwóch geniuszy w jednej sali! Nagroda Nobla z ekonomii jak nic!!!

Nie ma co, dwóch geniuszy w jednej sali! Nagroda Nobla z ekonomii jak nic!!!

przez FED0RA — 3 miesiące temu
0

Zglos post

Reklama

Komentarze

0

Brak komentarzy. Badz pierwszy!

Reklama