Reklama
Na dodatek ten, który pracuje,  płaci składki na emeryturę tego pasożyta w kiecce

Na dodatek ten, który pracuje, płaci składki na emeryturę tego pasożyta w kiecce

przez kapec60 — 3 miesiące temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
3 miesiące temu

Wszelkie przywileje emerytalne powinny być dla wszystkich takie same. W Holandii wszyscy są równi emerytalne. A to kraj który nigdy nie miał komuny i taka równość. A u nas zamiast równości komunistycznej stała się równość religijna, układowo kto więcej drząca ryj.

0

Zglos komentarz

A
Andrzej1964dupa 🏹 Łowca
3 miesiące temu

Żaden pracujący Polak nie powinien sponsorować żadnego nieroba !!

0

Zglos komentarz

B
Banios 🌾 Wieśniak
3 miesiące temu

Do końca myślałem, że chodzi o mundur milicjanta.

0

Zglos komentarz

Reklama