Reklama
To może chociaż odsetek nikt nie będzie musiał płacić?

To może chociaż odsetek nikt nie będzie musiał płacić?

przez Fedora2 — 2 miesiące temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
2 miesiące temu

Za dużo wymagasz pislamskim tumanom taka kwota nic nie mówi, oni kojarzą jedynie 800+ 13 i 14 emeryturę i dychę na tacę dla pe****la.

5

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
2 miesiące temu

Od kogo wy chcecie kupć USA wystrzalał swoje 2 letna produkcjie patriotów w ciągu 4 tygodniiowej wojny z Iranem tylko po to aby nic niie trafło w Izrael? USA już nic nie ma na sprzedaż prawaki! Pozostają nam tylko francuske trochę gorsze ale wiele tansze odpowiedniki do kupienia.

2

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Miał być wielkim zwycięstwem sutenera, okazał się codzienną, intelektualną klapą prawaka, który usiłował coś zrobić.

2

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Logika de**la dla de**li!

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
2 miesiące temu

Ja nie wiem czego nie rozumiecie. W zeszłym roku NBP był na minusie, ale w tym roku, na potrzeby SAFE 0%, będzie na plusie.

-2

Zglos komentarz

Reklama