Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Urodzili się złodziejami, są złodziejami, będą złodziejami i umrą, jako złodzieje, okradające Polskę i Polaków. Pan Tusk nie pozwala im kraść więc prawacy wyją i żebrzą o kasę. Żaden z nich nie umie uczciwie pracować!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
idę o zakład że ...naście procent da się nabrać z rozkoszą a może z nadzieją na zbawienie jak ksiundz obiecuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są dużo głupsi". - To elektorat Kaczynskiego ksywa "najmadrzejszy", nazywa ich elita narodu...to oni wybrali kibola sutenera na rezydenta uzurpatora, tego dumnego (czytaj durnego) narodu!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikt nikogo nie rozliczy. Pis i KO to jeden UJ w polityce i krzywdy sobie nie zrobią. Widać po tym jak z jakim zapałem ściągają zero czy tego drugiego mimo listów gończych europejskich
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane