Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Tylko czemu parta Razemm nie ma tego postulatu w programie czytałem ich program z 2-5 lat temu. Bez tego nie zagłosowałemm na nich. Wtedy było też jak na mój gust za dużo socjali i rozdawnictwaw ich programie. Ale prawaków z PISu to chyba te lewaki nie przebijają tylko dorównują. Ale dziś sytuacja...
Tylko czemu parta Razemm nie ma tego postulatu w programie czytałem ich program z 2-5 lat temu. Bez tego nie zagłosowałemm na nich. Wtedy było też jak na mój gust za dużo socjali i rozdawnictwaw ich programie. Ale prawaków z PISu to chyba te lewaki nie przebijają tylko dorównują. Ale dziś sytuacja jest inna ja mówiłem 5-10 lat temu socjale tak ale dopero wtedy gdy za ludzi bedą pracować cyborgi. No i to się już dzieje. Cyborgi już są. Bez socjalii za 10-20 lat ludze po prostu zdechną z głodu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane