Reklama
Reklama

Komentarze

13
T
1 miesiąc temu

A dominująca cechą lewaka jest jego bezdenna głupota, najlepszym przykładem jest adaś i jego de**lne teksty

1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Twoje zdanie komuchu liczyło się do 1989. I jeszcze za tęczowego prezesa Kaczyńskiego. Teraz możesz sobie poszczekać. Poza tym nie moja wina że ma autyzm

-1

Zglos komentarz

M
1 miesiąc temu

Typhon, jak widzisz, ten głupek adaś, nie zawodzi :)

0

Zglos komentarz

T
1 miesiąc temu

mar_mir adaś to ukryta opcja krypto prawaka,homofoba, rasisty i de**la, mieszanka piorunująca

-1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

A ksiądz pe****l to dalej tradycja?? Tępy ludu smoleński?? A Kaczyński dalej tęczowy chłopak 😅😃🌈

-3

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
1 miesiąc temu

Mentzen ma trochę z Korwina. Jak słupki idą za wysoko, to zawsze coś palnie, by zaliczyć spadek :D

1

Zglos komentarz

F
fuzyjo 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

To akurat jest logiczne. Dajcie przykład, że nie są legalne.

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Nawet dałem Ci plusa. Fakt logiczne jest, jednak to chwytanie za słówka na poziomie zabaw dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Widomo, że zaqinteresowanym mówiącym o legalizacji związków jednopłuciowych chodzi o uzyskanie ochrony państwa w przypadku reprezentowania siebie na wzajem, dostępu do doku...

Nawet dałem Ci plusa. Fakt logiczne jest, jednak to chwytanie za słówka na poziomie zabaw dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. Widomo, że zaqinteresowanym mówiącym o legalizacji związków jednopłuciowych chodzi o uzyskanie ochrony państwa w przypadku reprezentowania siebie na wzajem, dostępu do dokumentacji medycznej, wpływu na proces leczenia lub odłączenia od podtrzymywania przy życiu, kwestie podatkowe, spadkowe, wychowania dzieci. No, ale Menzen zabłysnął sprytem i mówi, że przecież nie są zabronione.

1

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

a może właśnie chodzi o coś innego? może pewne środowiska celowo używają dramaturgicznej terminologii legalizacji de facto legalnych związków jednopłciowych,podczas gdy naprawdę chodzi o uzyskanie dla 2-3% społeczeństwa dodatkowych przywilejów i normalizacji odchyleń od norm społecznych?

a może właśnie chodzi o coś innego? może pewne środowiska celowo używają dramaturgicznej terminologii legalizacji de facto legalnych związków jednopłciowych,podczas gdy naprawdę chodzi o uzyskanie dla 2-3% społeczeństwa dodatkowych przywilejów i normalizacji odchyleń od norm społecznych?

-1

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

@grabcan Też miałem takie zdanie jak Ty, przez wiele lat. Spójrz jednak obiektywnie, bez uwarunkowań tradycji czy religii. Czym się rózni taka rodzina homo od "normalnej". Tu i tu jest wzajemne dbanie o partnera, tu i tu tworzą gospodarstwo domowe i płacą podatki, jeśli mają dzieci to je kochają i w...

@grabcan Też miałem takie zdanie jak Ty, przez wiele lat. Spójrz jednak obiektywnie, bez uwarunkowań tradycji czy religii. Czym się rózni taka rodzina homo od "normalnej". Tu i tu jest wzajemne dbanie o partnera, tu i tu tworzą gospodarstwo domowe i płacą podatki, jeśli mają dzieci to je kochają i wychowują. Jak dla mnie nie ma żadnej różnicy. Oczywiście można mówić, ze to promowanie dewiacji i wynaturzeń. I hipotetycznie powiedzmy, że to prawda. Pytanie tylko czy przeważają plusy, czy minusy usankcjonowania takich związków. Społeczeństwo na tym zyska, jest więcej plusów dodatnich ;)

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

@Hoooj, mnie akurat trapi co innego niż tylko podatki i domowe zacisze,bo skoro już tak się wszyscy o te dzieci martwimy. Niemniej, generalnie wiemy z banań,że mediana prawidłowego rozwoju dziecka faworyzuje kierunek rodzin kompletnych,a dzieci z rodzin rozbitych,czy niekonpletnych mają się w tym wz...

@Hoooj, mnie akurat trapi co innego niż tylko podatki i domowe zacisze,bo skoro już tak się wszyscy o te dzieci martwimy. Niemniej, generalnie wiemy z banań,że mediana prawidłowego rozwoju dziecka faworyzuje kierunek rodzin kompletnych,a dzieci z rodzin rozbitych,czy niekonpletnych mają się w tym względzie gorzej. Teraz pytanie, jak będą się rozwijać i jakie cechy osobowości wykształcą dzieci np. mające dwóch ojców,zwłaszcza w otoczeniu niesprzyjającym? Próbowałem znaleźć jakieś badania ale nic nie ma. Czy możemy sobie zatem pozwolić na eksperymenty z dziećmi?

1

Zglos komentarz

A
Adamus_Papus 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Muj laptop za 4999 euro.. Policzmy wienc.. 4999 euro razy 4.22 to jest 21.095,78 złoty. I co? Gul wam skacze? Rzal wam??? Rze ja mam a wam nie jest dane taki spszent mieć?

0

Zglos komentarz

K
1 miesiąc temu

Są na świecie kraje gdzie za to można zawisnąć na drzwigu. Polska jest najbardziej tolerancyjnym krajem na świecie ale Tusk to zmienia importując zakazy zza Odry.

0

Zglos komentarz

D
darekw6 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

Slub to wyrok po co sie pchac w to gofno

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

A wie to z autopsji, czy od Bosaka, Antka albo Jarka?

0

Zglos komentarz

R
RolmopsApokalipsy 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

No i co tu jest nie tak? Nie są zabronione więc są legalne. I są takie w całej Polsce od od wejścia w życie kodeksu Makarewicza w 1932 roku (z przerwą na okupację).

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

A MENC**L nie jest chory psychicznie. On ma tylko AUTYZM. K...a de**l

0

Zglos komentarz

V
1 miesiąc temu

@Adam64824 jak widać mając autyzm ( swoją drogą używanie tego jako inwektywy już określa co sobą reprezentujesz i kim jesteś) więc mając autyzm można zostać prezesem sporej partii politycznej, rozwinąć załkiem spory biznes , o byciu posłem ( bo tam się dostają osobniki z dużo większymi ułomnościami...

@Adam64824 jak widać mając autyzm ( swoją drogą używanie tego jako inwektywy już określa co sobą reprezentujesz i kim jesteś) więc mając autyzm można zostać prezesem sporej partii politycznej, rozwinąć załkiem spory biznes , o byciu posłem ( bo tam się dostają osobniki z dużo większymi ułomnościami umysłowymi) nie wspominam. Ty za to geniuszu jesteś tylko zwykłym trollem na wiocha.pl z widocznymi zaburzeniami i maniami prześladowczymi. To co tu jest nie tak

1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Jedynym osobnikiem w sejmie z papierami na bycie id**tą jest MENC**L i jego całe spektrum autyzmu. Dla was prawaki psychol to geniusz, a pe**ł Kaczyński mówi jak ma wyglądać model rodziny. Wy macie swój świat.

0

Zglos komentarz

V
1 miesiąc temu

a kiedy były w Polsce nielegalne?

-1

Zglos komentarz

A
Adamus_Papus 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

A wiecie rze ja mam iPhone 17 PRO MAX? Rzal wam?

-1

Zglos komentarz

K
1 miesiąc temu

Nie bój, zabiorą ci.

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

Aż mi upe ściska, więc czuje się bezpieczniej w świecie homo.

0

Zglos komentarz

A1S19
1 miesiąc temu

Hooooj- Dostęp do dokumentacji medycznej jak i wpływ na proces leczenia można upoważnić każdą osobę, kwestie podatkowe to samo, spadek można przekazać nawet bezdomnemu, a jeśli chodzi o odłączenie od podtrzymywania przy życiu to o tym decyduje tylko grupa lekarzy, rodzina nie ma nic do gadania. Je...

Hooooj- Dostęp do dokumentacji medycznej jak i wpływ na proces leczenia można upoważnić każdą osobę, kwestie podatkowe to samo, spadek można przekazać nawet bezdomnemu, a jeśli chodzi o odłączenie od podtrzymywania przy życiu to o tym decyduje tylko grupa lekarzy, rodzina nie ma nic do gadania. Jeśli chodzi o wychowanie dzieci to im nie grozi.

-1

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

W jakim ty świecie żyjesz? Część rzeczy faktycznie można zrobisz poprzez upoważnienie notarialna. Jednak małżeństwa nie muszą tego robić. Czyli jest to obchodzenie problemu. Wiesz ile par jednopłciowych ma dzieci? W przypadku lasek to proste, albo bank spermy albo daje upy przypadkowemu gościowi i f...

W jakim ty świecie żyjesz? Część rzeczy faktycznie można zrobisz poprzez upoważnienie notarialna. Jednak małżeństwa nie muszą tego robić. Czyli jest to obchodzenie problemu. Wiesz ile par jednopłciowych ma dzieci? W przypadku lasek to proste, albo bank spermy albo daje upy przypadkowemu gościowi i facet nawet nie wie że jest ojcem. Później we dwie wychowują dziecko. Dlaczego tylko jedna z nich ma mieć prawo do dziecka?

1

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

bo tylko jedna jest matką

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

@grabcan z Twojej perspektywy tak, ale nie z dziecka. Wyobraź sobie sytuację, że żyją tak razem 8 lat, wspólnie wychowując. Biologiczną amtkę rozjedża samochód. I co teraz? Druga matka, choć nie biologiczna, to jednak kochana przez dziecko jest dla takiego dziecka całym światem. Połowa jego świata z...

@grabcan z Twojej perspektywy tak, ale nie z dziecka. Wyobraź sobie sytuację, że żyją tak razem 8 lat, wspólnie wychowując. Biologiczną amtkę rozjedża samochód. I co teraz? Druga matka, choć nie biologiczna, to jednak kochana przez dziecko jest dla takiego dziecka całym światem. Połowa jego świata znikła. I w najgoszym scenariuszu dziecko trafia do domu dziecka, zabiera je babci, która nie pochawała sposobu życia córki? Wtedy cierpią dwie osoby "matka" i dziecko. Tylko dlatego że prawo nie przewiduje opcji aby dziecko mogło być kochane i czuć się bezpieczne w swojej najbliższej rodzinie.

1

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 miesiąc temu

@Hooj, mam wrażenie,że próbujesz we mnie wzbudzić jakieś poczucie winy,za hipotetycznie zaistniałą sytuację,a to przecież nie ja byłbymm jej siłą sprawczą,a te kobiety,decydujące się na taki a nie inny krok,sprowadzając na dziecko nazwijmy to potencjalne ryzyko. Reszta społeczeństwa ani nie jest tem...

@Hooj, mam wrażenie,że próbujesz we mnie wzbudzić jakieś poczucie winy,za hipotetycznie zaistniałą sytuację,a to przecież nie ja byłbymm jej siłą sprawczą,a te kobiety,decydujące się na taki a nie inny krok,sprowadzając na dziecko nazwijmy to potencjalne ryzyko. Reszta społeczeństwa ani nie jest temu winna,ani nie musi się naginać i rezygnować ze swoich wielowiekowych wartości i obyczajów,by zadowolić jakąś garstkę ludzi. Z resztą wystarczy popatrzyć co się dzieje w progresywnym zachodzie, gdzie ogon zaczyna merdać psem

-1

Zglos komentarz

K
1 miesiąc temu

Są na świecie kraje gdzie za to można zawisnąć na dźwigu. Polska jest najbardziej tolerancyjnym krajem na świecie ale Tusk to zmienia importując zakazy zza Odry.

-1

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

KONFEDEROSJA CAŁEGO SPEKTRUM AUTYZMU MENC**LA.

-2

Zglos komentarz

A
Adam64B24 🌾 Wieśniak
1 miesiąc temu

żartowałem, lubię Mentzena i gdyby był gejem to chętnie bym mu oyebau gałę

2

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 miesiąc temu

Prawaki to jest żałosne. Ale jak najbardziej na waszym poziomie. Jak ktoś wierzy w magicznego cieśle, to zrobi wszystko żeby być tępym do końca. Jedno szczęście prawica na świecie zdycha na naszych oczach. I to żałośnie, właśnie jak tu. Trump pomarańczowy kr***n i przy okazji zboczeniec został wiern...

Prawaki to jest żałosne. Ale jak najbardziej na waszym poziomie. Jak ktoś wierzy w magicznego cieśle, to zrobi wszystko żeby być tępym do końca. Jedno szczęście prawica na świecie zdycha na naszych oczach. I to żałośnie, właśnie jak tu. Trump pomarańczowy kr***n i przy okazji zboczeniec został wiernym giermkiem Żydów. Pacynką Izraela

-1

Zglos komentarz

Reklama