lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
Ja chyba z Żabek, ale to trudny wybór
główna
Dodano: 08.05.2026, 10:30:02   przez: hef0
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 38  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(14)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
arkpop1
2026-05-09 13:14:19
Ocena: 6(glosow:8)-+
Po cholerę nam te żabki? Przecież tam jest drogo.

sttk
2026-05-10 12:18:36
Ocena: 2(glosow:2)-+
Żabka Jakoś bym przecierpiał brak możliwości kupienia dwukrotnie przepłaconego szajsu przez siedem dni w tygodniu.

stywen
2026-05-09 20:42:20
Ocena: 1(glosow:1)-+
z Żabki Chyba raz w swoim długim życiu byłem ,bo kurier zostawił przesyłkę.

andrzej67k
2026-05-09 16:08:20
Ocena: 1(glosow:1)-+
Nie robię zakupów w Żabce, więc dla mnie wybór jest prosty.

Kononowicz007
2026-05-09 15:12:06
Ocena: -2(glosow:2)-+
InPost, Blik

dipstic
2026-05-09 13:22:32
Ocena: -1(glosow:1)-+
In post jest już amerykańską firmą należącą do FedEx I investment international

arkpop1
2026-05-09 13:14:19
Ocena: 6(glosow:8)-+
Po cholerę nam te żabki? Przecież tam jest drogo.

rapp
2026-05-09 12:33:12
Ocena: 4(glosow:4)-+
Z paczkomatu i Blika korzystam dość często. Pierogi jadam. Do Żabki zaglądam raz czy dwa w roku więc jak dla mnie Żabka może zniknąć.

ichemek
2026-05-09 11:54:50
Ocena: 0(glosow:4)-+
pierogi wyglądają na ruskie, więc wybór jest prosty. Ruskim podziękujemy. I tak, wiem skąd nazwa :D

Kononowicz007
2026-05-09 15:13:40
Ocena: 0(glosow:2)-+
Ruskie nie znaczy rosyjskie. O Rusi nie czytał,he?

wior
2026-05-09 11:01:21
Ocena: 1(glosow:3)-+
żabka

Teuwil
2026-05-08 17:45:14
Ocena: -5(glosow:5)-+
Pierogi. Bardzo łatwy wybór, ani trochę by mi ich nie brakowało.

irekpszk
2026-05-08 10:46:59
Ocena: -7(glosow:7)-+
Nie mam dylematu. Nie lubię makaronów i podobnych mącznych produktów.

LosAlbertos
2026-05-09 10:50:17
Ocena: 0(glosow:6)-+
Pierogi to święta potrawa narodowa - a jak widać wypowiadają się tu sami fani ch**o hoddog'ów z rydzykowo-katolicko-wiecznie_otwartej żabki.

irekpszk
2026-05-09 12:46:27
Ocena: 2(glosow:2)-+
@LosAlbertos - no widzisz, większego fana domowej kuchni, niż ja, to raczej nie znajdziesz, ale tak jak napisałem wyżej.
A tu proszę jaka miła niespodzianka
główna
Dodano: 01.06.2018, 15:34:26   przez: Saska_Klempa
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 310Skomentuj (71) | Zgłoś nadużycie

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.