Reklama
Reklama

Komentarze

4
W
WieszczMillenium 🌾 Wieśniak
3 tygodnie temu

Jakie Podlasie? Wchodzi jeden z drugim nawet nie sprawdzi gdzie jest zrodlo i klepie pierwsza glupia mysl na klawiaturze. Ludzie zacznijcie myslec

1

Zglos komentarz

W
WieszczMillenium 🌾 Wieśniak
2 tygodnie temu

Idac takim tokiem myslenia ty to musisz albo miec przodkow z Podlasia ( tutaj musialem znizyc sie do twego poziomu i czolgac po dnie abys "zrozumial" wpis) albo ewolucja potrzebuje wiecej czzasu u Ciebie. Zal mi ludzi ktorzy maja mozliwosc czytania tworow twojej "osobowosci" Na koniec przepraszam mi...

Idac takim tokiem myslenia ty to musisz albo miec przodkow z Podlasia ( tutaj musialem znizyc sie do twego poziomu i czolgac po dnie abys "zrozumial" wpis) albo ewolucja potrzebuje wiecej czzasu u Ciebie. Zal mi ludzi ktorzy maja mozliwosc czytania tworow twojej "osobowosci" Na koniec przepraszam mieszkancow tego rejonu za uzycie nazwy Podlasia.

0

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
3 tygodnie temu

Podlasie zobowiązuje.

-1

Zglos komentarz

T
3 tygodnie temu

To miało miejsce w przedszkolu w Toledo w stanie Ohio. Toledo jest zarządzane przez demokratów z burmistrzem Wadem Kapszukiewiczem. Kapszukiewicz pewnie pochodzi z Podlasia? O to ci kapuściany tusi głąbie chodziło?

0

Zglos komentarz

W
WieszczMillenium 🌾 Wieśniak
2 tygodnie temu

Idac takim tokiem myslenia ty to musisz albo miec przodkow z Podlasia ( tutaj musialem znizyc sie do twego poziomu i czolgac po dnie abys "zrozumial" wpis) albo ewolucja potrzebuje wiecej czasu u Ciebie. Zal mi ludzi ktorzy maja mozliwosc czytania tworow twojej "osobowosci" Na koniec przepraszam mie...

Idac takim tokiem myslenia ty to musisz albo miec przodkow z Podlasia ( tutaj musialem znizyc sie do twego poziomu i czolgac po dnie abys "zrozumial" wpis) albo ewolucja potrzebuje wiecej czasu u Ciebie. Zal mi ludzi ktorzy maja mozliwosc czytania tworow twojej "osobowosci" Na koniec przepraszam mieszkancow tego rejonu za uzycie nazwy Podlasia.

1

Zglos komentarz

Y
youziom 🌾 Wieśniak
3 tygodnie temu

pewnie miały syndrom...dej mam horom curke

-1

Zglos komentarz

Reklama