Reklama
Reklama

Komentarze

1
A1S19
3 tygodnie temu

Pis kradł miliardy, a teraz rudy nie kradnie i jest jeszcze gorszy rozpi****el niż za pisowców. Jak to jest? NFZ leży i kwiczy, co chwila jakieś pożyczki, wszystko drożeje, a o tempie zadłużania kraju to już szkoda pisać. Gdzie są te pieniądze, których pisiory już nie kradną?

-1

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
3 tygodnie temu

Idą na spłatę pożyczek, które pis też rozkradł.

2

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 tygodnie temu

A1S19 - Witam ruskiego towarzysza. Może jakieś dowody? Gospodarka to nie telewizor, w którym zmiana kanału trwa sekundy. Ale cóż Putina rozkazał barany beczą!

1

Zglos komentarz

Reklama