Reklama
Reklama

Komentarze

6
A
Artur62434 😏 Szyderca
1 tydzień temu

Na leczenie jest już niestety za późno. Jest już niuleczalny.

1

Zglos komentarz

S
1 tydzień temu

"Kto z was uważa, że powinien się leczyć?", "leczenie już mu nic nie pomoże". Zdecyduj się propagandysto;-))

0

Zglos komentarz

H
hatakumba123 😏 Szyderca
1 tydzień temu

Widze ze na Nowej Wiocha ma wielu zwolennikow...nic dziwnego bo Janusz Kowalski zdobył 14 593 głosy, jeszcze glupszych od niego!

-1

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
1 tydzień temu

To się nazywa uporczywe leczenie, w przypadku Janusza ma sens o ile pozostanie na oddziale zamkniętym.

0

Zglos komentarz

E
Edward61257 🌾 Wieśniak
1 tydzień temu

To jest prymityw, jak każdego prymitywa trzeba izolować i za ruską granicę przesiedlać!!!

0

Zglos komentarz

H
hatakumba123 😏 Szyderca
1 tydzień temu

Im kto glupszy ten w PiS... Janusz Kowalski byl za glupi nawet do PiSu! Kulisy odejścia Janusza Kowalskiego z PiS. — Z partii można odejść z klasą albo bez — tak rezygnację Janusza Kowalskiego komentuje poseł PiS Tomasz Zieliński. Sam Kowalski mówi o przegranej walce z "lokalnymi układam...

Im kto glupszy ten w PiS... Janusz Kowalski byl za glupi nawet do PiSu! Kulisy odejścia Janusza Kowalskiego z PiS. — Z partii można odejść z klasą albo bez — tak rezygnację Janusza Kowalskiego komentuje poseł PiS Tomasz Zieliński. Sam Kowalski mówi o przegranej walce z "lokalnymi układami". W tle występuje badana przez CBA sprawa Autodromu Biłgoraj i informacje o związkach polityka z aferą Zondacrypto. "Janusz Kowalski zdecydowanie lepiej odnajdzie się gdzie indziej niż w PiS. Wielu osobom w partii i jej sympatykom spadł z serca kamień"

0

Zglos komentarz

A
adocki 😏 Szyderca
1 tydzień temu

Typ jest nie do uratowania

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 tydzień temu

Jakie leczenie?. Przecież, to zdrowy byk. Ogarnięty jak każdy statystyczny bywalec coniedzielnej jadłodajni pod krzyżem. A słyszeliście żeby gadali kiedyś z sensem? Poza paroma wyjątkami np. ks.Twardowski, to rewelacji intelektualnych nie ma co się spodziewać. A modlitwa nikomu nie pomogła ani nie z...

Jakie leczenie?. Przecież, to zdrowy byk. Ogarnięty jak każdy statystyczny bywalec coniedzielnej jadłodajni pod krzyżem. A słyszeliście żeby gadali kiedyś z sensem? Poza paroma wyjątkami np. ks.Twardowski, to rewelacji intelektualnych nie ma co się spodziewać. A modlitwa nikomu nie pomogła ani nie zaszkodziła, jak ktoś lubi spędzać czas na mamrotaniu do siebie, to jego wola. A Januszowi będzie miło.

-2

Zglos komentarz

Reklama