Reklama
Reklama

Komentarze

62
K
kazikZ1959 😏 Szyderca
14 lat temu

Obie śliczne jak noc listopadowa .

0

Zglos komentarz

N
nickson 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Spojrzały w lustro

0

Zglos komentarz

M
magda_s111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fuuuu ;// jakie żółte zęby! i ile przyszczy ;ooo

0

Zglos komentarz

M
MeGusta105 💩 JP 100%
14 lat temu

Grube, brzydkie, mega dużo pryszczy, żółte zęby - marzenie każdego faceta xD

0

Zglos komentarz

D
dmk188 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Która ładniejsza pytasz? Ta w środku... :)

0

Zglos komentarz

K
kleaf 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie oceniajmy ludzi po wyglądzie,każdy ma prawo być id**tą.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

mogły przynajmniej jakiegoś korektora użyć... :/

0

Zglos komentarz

O
overbreaker 🏹 Łowca
14 lat temu

Domniemam że ich myszki też są pokryte krostami..Fujjjjjjjjj

0

Zglos komentarz

L
LIGHT17 🌾 Wieśniak
14 lat temu

po zdjęciu widać co same o sobie myslą! heh

0

Zglos komentarz

M
Max-68 🌾 Wieśniak
14 lat temu

One chyba w gó**o weszły

0

Zglos komentarz

B
Baron_Samedi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bogate są, zamiast zębów maja topazy.

0

Zglos komentarz

X
xlubiszxtoxsukox 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tymczasem w UK :D Ahh slicznoty < 33 Hahahahha

0

Zglos komentarz

T
taczkagnoju 🌾 Wieśniak
14 lat temu

coś masz na szyi ... a nie wyciskaj bo to głowa...

0

Zglos komentarz

M
maryycha 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o ja pierdziele jakie wypłochy;p

0

Zglos komentarz

C
Chujew20111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Takie tam z pryszczami xD

0

Zglos komentarz

H
Harryslu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....łoj no i co tu więcej mówić..

0

Zglos komentarz

S
sayks11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tym czasem w Niemczech

0

Zglos komentarz

S
SzeResZ 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obie uznały, że nie mogą na siebie patrzeć... nic dziwnego bleeeeee....

0

Zglos komentarz

N
nivka927 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i te urocze żółte zabki....

0

Zglos komentarz

N
Ngauruhoe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak się składa że jeżeli chodzi o zęby to naturalny kolor kości. Nie każdy musi mieć czarne perły jak ty :)

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
14 lat temu

oj tam nie wszyscy sa piekni

0

Zglos komentarz

B
borowa24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dwa rodzynki jedna ładniejsza od drugiej hehe ale która ta pierwsza hehe

0

Zglos komentarz

Q
qlimax10 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pizza Face :D

0

Zglos komentarz

K
Kamila_53 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ała....

0

Zglos komentarz

W
wuragag 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ooo kurczę, chyba jednak wraca do pracy...

0

Zglos komentarz

P
panksiadz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ząbki jak gwiazdy...żółte :D

0

Zglos komentarz

L
lysergic 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale mo**y

0

Zglos komentarz

M
Motaro 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ŁAAA ! Mam zdjęcie tej bez bluzki/koszulki i stanika ;D

0

Zglos komentarz

X
xXxHqFuckYouxXx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ta po lewej wyglada jak Mufasa:D

0

Zglos komentarz

P
Peettkaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie że ja mam na coś do kogoś kto ma pryszcze ale to jest fujjjjjj!!! Jeszcze do publikowały,... OMG!!

0

Zglos komentarz

C
coolLuck 🌾 Wieśniak
14 lat temu

granaty!!!

0

Zglos komentarz

G
Geard 💩 JP 100%
14 lat temu

Wyglądacie jak za dziesiec trzecia

0

Zglos komentarz

T
trollica866 💩 JP 100%
14 lat temu

a właśnie że ja jestem brzydsza, ah i te ząbki bielutkie:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

wygladaja na brytyjki:)

0

Zglos komentarz

O
ogigia89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Smoki dwa:)

0

Zglos komentarz

R
rene30 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

tak dokładnei Feee.

0

Zglos komentarz

D
dianusia 🏆 Master
14 lat temu

Na pryszcze poleca się oxy.Heh.

0

Zglos komentarz

S
sheresess 🌾 Wieśniak
14 lat temu

feeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!

0

Zglos komentarz

J
jagna92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehe byście się zdziwili jak pewnie niejedna solarka wygląda tak bez żadnej tapety:)

0

Zglos komentarz

K
kinderjajko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

popieram w całej rozciągłości ;)

0

Zglos komentarz

I
inmymind 🌾 Wieśniak
14 lat temu

solarki przynajmniej o siebie dbają, a one nie wyglądają na takie ;)

0

Zglos komentarz

K
kinderjajko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jeśli dbaniem o siebie nazywasz nakładanie tony tynku na siebie, męczenie skóry solarium i zakładanie bluzek, gdzie całe plecy są na wierzchu nazywasz dbaniem o siebie, to masz rację - dbają o siebie jak mało kto.

0

Zglos komentarz

K
kinderjajko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bez jednego "dbaniem o siebie * -.-

0

Zglos komentarz

I
inmymind 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czemu się burzysz?:D nie o tego typu "dbanie" mi chodziło. o zwykłą pielęgnację. poza tym nie o takich skrajnych tynkach myślałam, więc wyluzuj ;)

0

Zglos komentarz

R
Rooxi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kurcze lubie żółty kolor ale ich zeby to juz przesada

0

Zglos komentarz

H
Harpia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

są tak paskudne, że same nie mogą na siebie patrzeć.

0

Zglos komentarz

K
Kasia23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mam pytanie ;D czy one widziały szczoteczkę do zębów i pastę?

0

Zglos komentarz

L
leon3210 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ćwiczą do pokazu na Miss Pryszcz ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Mnie zobaczyły.

0

Zglos komentarz

R
Robaczek2703 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żadna

0

Zglos komentarz

T
trinki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i te zęby... fuj... chyba pasty dlugo nie widziały ;/

0

Zglos komentarz

B
bigmasters 💩 JP 100%
14 lat temu

Weź napewno się nie obrażą a w dodatku obie będą zapewne zadowolone :)

0

Zglos komentarz

A
alinkarammka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co jedna to gorsza. fuj !

0

Zglos komentarz

B
benek1881 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba jedna druga chce zjesc:) ale brzydza sie syfow:)

0

Zglos komentarz

G
goleszczak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

NAJGORSZE CO MOZE ZNALEZC SIE NA MO****E DZIEWCZYNY... TRĄDZIK ;/

0

Zglos komentarz

T
te1000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Te laski nie znają co to Photoshop a chyba powinny ;) prawie jak siostry.

0

Zglos komentarz

W
wsiowyglupek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"która ładniejsza"? Właśnie chyba o to chodzi na zdjęciu, że jedna się patrzy na drugą i obie się nawzajem tak sobą brzydzą.

0

Zglos komentarz

S
szafran997 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widać że samotne po tych zewnętrznych objawach wewnętrznych potrzeb :P

0

Zglos komentarz

A
art-b 🏹 Łowca
14 lat temu

też miałem kiedyś ospę.

0

Zglos komentarz

B
bzyku360 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wyślij linka od tego zdj pls wydaje mi się że to moja dziewczyna ;]

0

Zglos komentarz

P
perwersiara 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niemki?

0

Zglos komentarz

P
perwersiara 🌾 Wieśniak
14 lat temu

brwi się reguluje, nie depiluje. :-)

0

Zglos komentarz

M
Magdalenka123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wieśniary

0

Zglos komentarz

J
juszczurs 💩 JP 100%
14 lat temu

pryszcze.. żółte zęby masakra.

0

Zglos komentarz

P
PornStarrRysiek 💩 JP 100%
14 lat temu

To już przegięcie!!!! Przez te paskudne mo**y mam zepsuty cały dzień. Ja je bie!!!!!!

0

Zglos komentarz

C
chormon2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hagrid, nie chwaliłeś się że masz Brata!!!

0

Zglos komentarz

T
topaz79 💩 JP 100%
14 lat temu

Diabeł je wyrzygał!!!

0

Zglos komentarz

K
kinderjajko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie bluźnij! wtedy by były ładniejsze!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Są tak obleśne, że jedna na widok drugiej ma odruchy wymiotne.

0

Zglos komentarz

Reklama