Reklama
Reklama

Komentarze

66
M
moskal102 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak dla mnie to ta dziewczyna ma jaja:P zasługuje na gromkie brawa:)temu w tym "sportowym" suzuki pewnie się łyso zrobiło......:D

0

Zglos komentarz

A
adi291 😏 Szyderca
14 lat temu

kopara opadła... szacuneczek dla pani ;)

0

Zglos komentarz

N
natasza01 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobre dobre:P ale go załatwiła:P

0

Zglos komentarz

W
wandii 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jesli to mialo by miejsce naprawde to babka wrocila by do niezle porysowaneo cabrio. skoro facet chamsko zaparkowal to pewnie nie patrzyl by czy czegos nie porysuje przy wysiadaniu

0

Zglos komentarz

R
rmaciej1983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja bym też tak zrobił na miejscu kierowcy w białym samochodzie. Tyle że zaparkowałbym bardziej na środku.

0

Zglos komentarz

P
persching 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tylko zauważcie, że autor źle skonstruował tytuł gdyż to babka ma sportowe suzuki a nie ten wieśniak :P To jednak nie zmienia faktu, że dziewczynie trzeba pogratulować :P

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
14 lat temu

zauwazamy, ze kobita wyskakuje z peugeota 207 CC, prosze pana ;), a toto biale to chyba suzuki, no spoiler na pewno :)

0

Zglos komentarz

E
exodus857 🏹 Łowca
14 lat temu

Dokładnie czerwony Peugeot a biały suzuki alto

0

Zglos komentarz

K
kingkyl 🏹 Łowca
14 lat temu

gdzie tu wiocha, laska pokazała jak chamów trzeba traktować.

0

Zglos komentarz

E
exodus857 🏹 Łowca
14 lat temu

A ten gościu w suzuki to nie wieśniak Panie kingkylu?

0

Zglos komentarz

G
grzechu1990 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobre;) kupuje cabrio:D

0

Zglos komentarz

M
matreos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

brawo dla tej pani, jak dla mnie rewelacja, wykorzystanie cabrio w 100% a mina wieśniaka pewnie bezcenna :)

0

Zglos komentarz

P
Psiapsiolek 🎖️ Snajper
14 lat temu

Boskie!!!

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
14 lat temu

To reklama peugeota, to niby przypadkowe nagranie? Babka super cofa, ale przed wjazdem na miejsce wyraznie na cos czeka... Poza tym kat natarcia jakby od razu przewidziany, ze bedzie parkowac na drugiego... Pewnie w Japoni tez maja swoje "Smiechu warte"

0

Zglos komentarz

Z
zimol666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zajebista dziewczyna!właśnie tak trzeba uczyć buraków kultury!

0

Zglos komentarz

P
PogromcaNudy2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

super jesteś babka ! tępić takich bałwanów !!

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
14 lat temu

suppper brawo za inteligencje pani:) mnie by nerwy puscily i buraka bym przekopal

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
14 lat temu

suppper brawo za inteligencje pani:) mnie by nerwy puscily i buraka bym przekopal

0

Zglos komentarz

A
AsioReQ 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Haha brawa dla dziewczyny, jak koleś sobie w tym aucie trochę posiedzi będzie miał nauczkę :)

0

Zglos komentarz

M
menton 🎖️ Snajper
14 lat temu

Nie wszystko co ma spojler i jest sportowe...

0

Zglos komentarz

K
ketchupTortex 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i dobrze temu wiesniakowi tak... wpycha d**e gdzie nie trzeba a potem trzeba za to poniesc konsekwencje :) brawa dla pani

0

Zglos komentarz

B
blanta 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Skubana :) jeszcze lepiej zaparkowala niz ten pseudorajdowiec XD szacun dla niej

0

Zglos komentarz

B
braknickow 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A go zgasiła:D Zapamięta to sobie do końca życia:D

0

Zglos komentarz

W
wikaax 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobrze zrobiła ;d

0

Zglos komentarz

E
EdekLowca 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to peugot

0

Zglos komentarz

K
kati170282 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Też mam takie autko tylko 206, świetne są! Coś mi się wydaje że to trochę ustawione. Dlaczego koleś z Suzuki nie zaparkował na środku a ten co to kręcił wiedział że coś się będzie dziać.

0

Zglos komentarz

J
jiyotoxchan 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ta, Japonia :D

0

Zglos komentarz

N
neferet27 💩 JP 100%
14 lat temu

i dobrze tak chamowi

0

Zglos komentarz

L
laka2008 💩 JP 100%
14 lat temu

To Seat ;D

0

Zglos komentarz

D
Damsza18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

znaczy się widziałem to tam

0

Zglos komentarz

M
marark 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co jak co ale tego to on sie napewno nie spodziewał

0

Zglos komentarz

S
steras1981pl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

widzieliscie kto prowadzil suzuki? a jesli to byla jakas babulenka i chciala sie tylko podzielic miejscowka?

0

Zglos komentarz

M
maxikaz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chyba też kupię sobie cabrio na lato- ubawu będzie co niemiara:)

0

Zglos komentarz

S
sebek110974 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

I narobił sobie wiochy !!!Polny burak...

0

Zglos komentarz

B
boncia32 🌾 Wieśniak
14 lat temu

baby górą jeeee hehe

0

Zglos komentarz

M
mitsukai666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I jeszcze fakera mu pokaż! :D

0

Zglos komentarz

P
piotrbigaj 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

i zmiescili sie we dwoje na jednym miejscu, co za oszczednosc...

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

Jasne że ustawiane 1.Czarny parkuje na styk do prawej 2. koleś kręci z okna bo mu się nudzi??

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

Sorki chodziło o biały (jestem praktykującym daltonista)

0

Zglos komentarz

D
drdos 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

rewelacja, pani w cabrio pokazała klasę

0

Zglos komentarz

L
Lanling 😏 Szyderca
14 lat temu

Na chama trzeba Chama :)

0

Zglos komentarz

K
kitsu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ha ha niezła :) ch@mstwo trzeba tępić !

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

To powinien być film instruktażowy w ośrodka szkolących kierowców. Brawo dla tej Pani. Wielu by tak w życiu nie wjechało.

0

Zglos komentarz

B
busoni 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Genialne! Dawno się tak nie uśmiałem. Chapeau bas!

0

Zglos komentarz

N
nordfun 🌾 Wieśniak
14 lat temu

super babka !!!

0

Zglos komentarz

E
elsolelsol 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gościu może i szybki ale bez mózgu....dobrze mu tak....

0

Zglos komentarz

I
ivonciak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i bardzo dobrze zrobiła ! Należało się !

0

Zglos komentarz

M
manchesterU 💩 JP 100%
14 lat temu

ustawiony film zobaczcie na początku filmu ile jest miejsca przed czarnym samochodzikiem

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

nawet jeśli masz racje to i tak nie neguje to umiejętności technicznych jazdy tej Pani.

0

Zglos komentarz

B
BlackHare 😏 Szyderca
14 lat temu

I teraz niech cwaniak przez bagażnik wychodzi :D Ciekawe czy zostawił jej mały ślad kluczykiem na samochodzie za to ;/

0

Zglos komentarz

B
blanta 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a Niech by sprubowal to go znajde i sprzedam mu liście xD

0

Zglos komentarz

K
kowalinio83 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I bardzo dobrze takich buraków trzeba tępić!

0

Zglos komentarz

R
Rashak 😏 Szyderca
14 lat temu

Hehe dobrze mu tak :D

0

Zglos komentarz

C
crazybread 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zolwik dla laski za jaja! :)

0

Zglos komentarz

R
rzorza 😏 Szyderca
14 lat temu

sprytna bestia ;D

0

Zglos komentarz

A
april62 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i bardzo dobrze zrobila ! :D

0

Zglos komentarz

R
Ramzes78 🌟 Padawan
14 lat temu

Szacun dla dziewczyny za pomysłowe ukaranie buraka. BRAWO !!!

0

Zglos komentarz

P
pikowanadama 😏 Szyderca
14 lat temu

niestety na chamstwo trzeba reagowac chamstwem bo inaczej nie zrozumieja

0

Zglos komentarz

Z
zajacpoziomkaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale go załatwiła :D

0

Zglos komentarz

L
LeSaux 🏹 Łowca
14 lat temu

Smieszne, choć ukartowane.

0

Zglos komentarz

P
PrzygodyMerlina 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żal zły opis dałeś, powinno być - Sprytna babka i wieśniak w maluchu, sportowym suzuki jechała ta babka laska

0

Zglos komentarz

L
lintu 🎖️ Snajper
14 lat temu

Ten czerwony to peugeot...

0

Zglos komentarz

E
exodus857 🏹 Łowca
14 lat temu

ten biały to suzuki alto

0

Zglos komentarz

W
wiktor12348 🌾 Wieśniak
14 lat temu

NA PREZYDENTA ! Trzeba by tak z tą rurką co jest w Bałtyku

0

Zglos komentarz

E
elagrzegorz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

reżyserowane,lecz spoko.

0

Zglos komentarz

S
stupidblondi22 💩 JP 100%
14 lat temu

po prostu jest brunetką :):)

0

Zglos komentarz

M
marczello80 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to było świetne!!

0

Zglos komentarz

K
14 lat temu

brawo dla dziewczyny. ,,stupid..." masz rację, blondynki są za głupie na takie manewry.

0

Zglos komentarz

J
Jacekjacek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I niech mi teraz ktoś powie ze zadna kobieta nie potrafi parkowac,to zabije śmiechem. A facet nauczke dostał i to nie zła. Brawo :)

0

Zglos komentarz

C
czerwone_kozaki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

powinna była wjechać głębiej, bo jej przód wystaje na jezdnię, ale ogólnie nieźle

0

Zglos komentarz

B
blanta 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lusterko mogla by sobie uszkodzic... Tak też jest dobrze xD

0

Zglos komentarz

K
KruszeLembasy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No i tez bys wyszedl na takiego buraka. z reszta po tekscie "baby do garow" stwierdzam ,ze juz jestes burakiem. POZDRAWIAM

0

Zglos komentarz

H
h4cker 🏹 Łowca
14 lat temu

Konkretnie załatwiła cwaniaka :)

0

Zglos komentarz

H
Helwek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Coś pięknego :D chciałbym widzieć minę gościa w suzuki heh

0

Zglos komentarz

R
14 lat temu

O kurde. Niezła jest. Koncertowo zrobiła buraka w ch*ja. Plus dla niej. Mina buraka musiała być bezcenna.

0

Zglos komentarz

Reklama