Reklama
Reklama

Komentarze

2
S
Suzuko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niektórzy pisze się razem ^^

0

Zglos komentarz

A
alinoe 😏 Szyderca
14 lat temu

Dziękuje ;) za poprawienie

0

Zglos komentarz

S
Suzuko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

spoczko :P a ogólnie to + za obrazek :P

0

Zglos komentarz

D
drdos 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

można było zamazać nick - trochę nie ładnie ze strony wrzucającego

0

Zglos komentarz

Reklama