Reklama
Reklama

Komentarze

7
E
ejgness 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przestańcie pisać "łapka w góre", każdy wie jak się głosuje

0

Zglos komentarz

B
blekitnaLaguna 🏹 Łowca
14 lat temu

no każdy wie ale chodzi KONIECZNIE o łapke w góre

0

Zglos komentarz

L
lapkawgore1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wypierniczaj z tą łapką !

0

Zglos komentarz

L
lapkawgore1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bo upier..le przy samej du**e

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Ja uważam, że ta "łapka w górę " to wiocha.

0

Zglos komentarz

J
jamajka1510 🌾 Wieśniak
14 lat temu

też uważam, że tekst "łapka w górę" to mega wiocha ! :/

0

Zglos komentarz

H
halcrow 💩 JP 100%
14 lat temu

Nie no spoko już luz z ta lapka

0

Zglos komentarz

L
lapkawgore1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie ma mowy żebrakom mówimy nie.

0

Zglos komentarz

M
MrDamkowski 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Z twarzy podobny do Putina xD

0

Zglos komentarz

Reklama