Reklama
Reklama

Komentarze

53
B
BlackHare 😏 Szyderca
14 lat temu

Ten gość już tu był nie raz. Tylko w różnych pozach, ale zawsze z akcesoriami dla bobasów. Może ma jakieś zaburzenia albo jakiś chory fetysz?

0

Zglos komentarz

T
TomekDaria 😏 Szyderca
14 lat temu

MINUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bylby plus ale wku.rwia mnie zebranie o lapki to jest wieksza wiocha! Pozdro dla uzytkownikow

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Za żebranie łapka w dół.

0

Zglos komentarz

J
14 lat temu

de**l a minus swoją drogą

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Oj drogi autorze, gdyby nie ta de**lna końcówka opisu, zebrałbyś za ten absurd o wiele więcej głosów.

0

Zglos komentarz

F
fearsometickler 😏 Szyderca
14 lat temu

Łapka w dół za żebranie

0

Zglos komentarz

S
Slodziak69 💩 JP 100%
14 lat temu

ale ładne włosy mrr lowciam

0

Zglos komentarz

D
14 lat temu

To jest właśnie prawdziwy przykład dziecka neo.

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Dawno już nikt nie wyskoczył z tą wkurzającą łapką... a tu proszę jak cwaniakowi się udało.

0

Zglos komentarz

B
bijaaacz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Obciągnęłabym mu!

0

Zglos komentarz

C
copernik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kr***n w pielusze!

0

Zglos komentarz

O
otrivinex 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to się chłopaczyna popisał... jak dobrze pójdzie to na stare lata będzie w takich pampersach popylał

0

Zglos komentarz

K
KotNaFiranie 😏 Szyderca
14 lat temu

Minus za żebranie.

0

Zglos komentarz

D
dj_kenzo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żebranie o łapki - wiocha a swoja droga to gosc na zdjeciu ladnie nawalil w pieluche, chyba kilkudniowy urobek^^

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

id***a z gownem w łbie

0

Zglos komentarz

X
xxgolyxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

babcia bedzie zła ze grzebiesz jej w szafie

0

Zglos komentarz

M
misiek.84 💩 JP 100%
14 lat temu

ciekawe czemu gubi kluski. Moze to robota taty?:]

0

Zglos komentarz

T
TheUlka111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szkoda. Taki słodki, a taki głupi.

0

Zglos komentarz

D
domipaczek11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hmm... faceci zazwyczaj ogólnie biorąc są 10 tal wsecz ;] więc nie dziwię się że kolo ma pampersa ;] pozdro ;]

0

Zglos komentarz

J
Jump1405 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O poziomie zaawansowania jego mózgu świadczy pielucha...

0

Zglos komentarz

O
op666 🏹 Łowca
14 lat temu

Dziękuję :]

0

Zglos komentarz

F
FARMER88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Byś jeszcze kiedyś w życiu nie musiał ich używać na co dzień palancie:/

0

Zglos komentarz

S
sno24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

do pępka nie mam zastrzeżeń, ale dół to nie wiem , jakies nieporozumienie :D

0

Zglos komentarz

F
Fiolletowa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fetysz... AB/DL. W dużym skrócie. Ludzi podnieca pielucha i zachowywanie się jak dziecko...

0

Zglos komentarz

K
kamilola2000 💩 JP 100%
14 lat temu

sorry ale łapa w dół za zebranie.;cc!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

L
lanserrx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o co ci chodzi ???

0

Zglos komentarz

M
MrDementorex 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Coś w pieluszkach ma pełno.

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
14 lat temu

takiej zdeklarowanej "ciotuchnie" to polecilabym predzej "TENA Lady"

0

Zglos komentarz

H
Hervorragorn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wioska zaczyna się rozrastać, bo coraz więcej id****w na nią trafia.

0

Zglos komentarz

A
Agniecha15 🌾 Wieśniak
14 lat temu

świat schodzi na psy, takie jest moje zdanie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

W zastraszającym tempie. Swoją drogą zawsze zastanawiałem się co powoduje tak masową głupotę.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

kolejny "normalny" których karze nam się tolerować. Ona ma tylko taki styl, on wyraża siebie, nie powinno to Nam przeszkadzać, nikogo nie krzywdzi itd itp. ZASTRZELIŁBYM

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

co podać strzelbę...czy może karabin??

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

o matko... była już fala dzieci emo z różowymi żyletkami i nie mówcie, że teraz modne jest bieganie w pampersach?!

0

Zglos komentarz

O
omniscient 🌾 Wieśniak
14 lat temu

uuusiusiusiu uuusiusiu :D

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

współczuję...taki duży a ma problemy z trzymaniem moczu....

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

chociaż wygląda jak pe**ł...to pewnie ma "mokre wiatry"...

0

Zglos komentarz

D
dzieci_proboszcza 😏 Szyderca
14 lat temu

ja bym go do woja wyslal :) by mu dziure wydmuchali to by mu sie odechcialo pampersow.

0

Zglos komentarz

B
bergman 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jakby mu tak kto ryja pare razy w miesiącu w szkole obił, chodziłby jak w zegarku i wyglądąłby jak człowiek. Niestety mamy bardzo tolerancyjne czasy i takie niewiadomo co jest na porządku dziennym

0

Zglos komentarz

B
biedronkozerca 💩 JP 100%
14 lat temu

Tak radośnie spędzasz dni gdy w pieluszkach pampers śpisz. :D

0

Zglos komentarz

M
misiek198407 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale d**y na pewno wyrywa na tego pampersa

0

Zglos komentarz

W
wiocha1984 🎖️ Snajper
14 lat temu

..tak sobie myslę ... że skoro zrobił pierwszy krok , to chyba nie cofnął sie przed drugim ...żeby w pampersa narobić

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
14 lat temu

lapki w gore frajerzy

0

Zglos komentarz

W
wiochamen900 🌾 Wieśniak
14 lat temu

" bo radosnie spedzasz dien gdy w pieluszkach pampers.. lala " OMG

0

Zglos komentarz

H
hot_chocolate 💩 JP 100%
14 lat temu

Ludzie krytykują wciąż homoseksualistów, za ich odmienność twierdząc, że odstają oni od społeczeństwa. A tacy ludzie są normalni? Coraz więcej takich osób.. wystarczy przejrzeć tę stronę lub youtube. To co się w ostatnim czasie dzieje jest po prostu nie do pomyślenia.

0

Zglos komentarz

B
bakuss100 😏 Szyderca
14 lat temu

Łapka w dół za żebranie !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Łapka w dół za żebractwo

0

Zglos komentarz

W
wR22aCamy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak patrze na takiego id**tę to jestem za aborcją ! ;)

0

Zglos komentarz

M
mietek24111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a żeby mu tak przeciekła

0

Zglos komentarz

P
PokaFejsu 🏹 Łowca
14 lat temu

kur*a co za id***a.......

0

Zglos komentarz

U
UdonowyMisiek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chłopak pewnie ma problemy z trzymaniem moczu, a wy się naśmiewacie.... xd

0

Zglos komentarz

J
jarek2211 🌟 Padawan
14 lat temu

czerwona lapka za żebranie o glosy, absurd ok

0

Zglos komentarz

M
manikut17 💩 JP 100%
14 lat temu

Ostre bara bara i d**a nie trzyma srania.

0

Zglos komentarz

A
AnoukNL 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nastepny łapkowy żebrak

0

Zglos komentarz

C
Cezor01 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ktoś go pyknął w d**ala i teraz sra kartoflami xD

0

Zglos komentarz

A
Adusiaa99 💩 JP 100%
14 lat temu

Zdjęcie morze nie ciekawe , ale ma twarzyczkę Ładną .! I włosy , chyba tleniony bląd ..

0

Zglos komentarz

L
letyougo90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no "bląd" to jest w tym co napisałaś. Blond jak już

0

Zglos komentarz

F
fearsometickler 😏 Szyderca
14 lat temu

szulcik, tu nie ma co się wściekać. Ewidentnie gimbus, z kim Ty walczysz ? Za mało nas tu żeby coś zmienić. Choć może i Twoja metoda poskutkuje, dobrze by było jeszcze rzucić słownikiem w głowę

0

Zglos komentarz

Reklama