Reklama
Reklama

Komentarze

6
D
dareheard 🎖️ Snajper
14 lat temu

coby sobie jajek nie odstrzelil bo napinka bedzie pozniej niepotrzebna

0

Zglos komentarz

P
ptanoc 🏹 Łowca
8 lat temu

Portusie kościółkowe w kantkę.

0

Zglos komentarz

S
sircastic 🌾 Wieśniak
8 lat temu

..ale lewe jądro nie czuje się bezpiecznie....

0

Zglos komentarz

E
Eustachyhyhy 🌾 Wieśniak
8 lat temu

W tych czasach z NK to tylko emeryci korzystają...

0

Zglos komentarz

S
Sjimon 💩 JP 100%
8 lat temu

Wyborca PiS.

0

Zglos komentarz

D
dzieci_proboszcza 😏 Szyderca
8 lat temu

Zajebista boazeria...

0

Zglos komentarz

Reklama