Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
angelka162 😏 Szyderca
14 lat temu

Słońce... Nie za bardzo widać te podpisy pod zdjęciami :)

0

Zglos komentarz

P
poiuyt666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

u mnie widać :D

0

Zglos komentarz

L
lolsik55 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie powtórka Z sylwka, tylko W sylwka ;) Jak dla mnie nie ma jakiejś specjalnej wiochy... Po prostu dziewczyna ma niepoukładane w głowie.

0

Zglos komentarz

A
Ajrisz0 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecież jest tam napisane "w Sylwka", a laska ma nakukane w główce, jak większość nastolatek.

0

Zglos komentarz

Reklama