Reklama
Reklama

Komentarze

415
J
jakub113a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

OMG ! widzisz.. a nie grzmisz

0

Zglos komentarz

P
Pablito20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecież to ten sam pajac od "ROLEKSÓW", wielki dorobkiewicz hahaha

0

Zglos komentarz

G
GrellSutcliff 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ohmh, również odnoszę wrażenie, że to ten sam... Mm... Osobnik... ^^

0

Zglos komentarz

F
frommert 🌾 Wieśniak
14 lat temu

głos jakby Szyca hehehe

0

Zglos komentarz

I
irusb 🌾 Wieśniak
14 lat temu

za dużo **biołego** pajac sie nawciągał

0

Zglos komentarz

A
aarczi22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahahahahahahahahahahahhahahaaeaeaeaeaeaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Zglos komentarz

B
bmq4 😏 Szyderca
14 lat temu

zgadzam się

0

Zglos komentarz

B
bolek__27 💩 JP 100%
14 lat temu

pe**l od rolexow rucha sie z murzynami

0

Zglos komentarz

A
adamper 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O I JEST PŁYTKI WYDYMALEC KOŃSKA SPI****LINA CO MA MAJTKI CK I ROLEXY DLA DOWARTOŚCIOWANIA SIEBIE PO ŚNIEŻNYM PYLE SOBIE NAGRYWA A KOLEDZY TO W NETA PUSZCZAJĄ!))))))))))

0

Zglos komentarz

S
stacja123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wow! masz juz zegarek, pomarancze, .. ale z ciebie gosc! Normalnie "szacun"!!!!

0

Zglos komentarz

L
Laluchna19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to ten sam de**l co Rolexem sie chwalił!!!!!!!pajac!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

H
happy_mala 😏 Szyderca
14 lat temu

skhurwyskynu :D tak tak to on ;) ma wiecej filmików na youtube ;)

0

Zglos komentarz

J
jacekfm 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak się patrze na tego pustaka to żałuję, że jego matka nie dokonała aborcji i mam prośbę do jego lekarza - proszę o eutanazję!!!

0

Zglos komentarz

J
justplay999 😏 Szyderca
14 lat temu

Głupi cwaniaczek ale twarzy nie pokarze hehe

0

Zglos komentarz

S
SobiX 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mam nadzieję, że za to kozaczenie w necie, ktoś mu obije mordę, bo aż się prosi...śm**ć !

0

Zglos komentarz

K
kwaqzior 💩 JP 100%
14 lat temu

mam prośbe napewno ktoś go zna, niech mu da w r.y.j

0

Zglos komentarz

J
Jaher1970 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Psychiatra miał by z nim dużo pracy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

dokładnie f*gas od roli roli:D

0

Zglos komentarz

K
k12345lala 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na co ja PACZE????????????????????????????

0

Zglos komentarz

P
Piotrwis 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zdjął jeden zegarek z bazaru i mózg przestawił mu sie na jedzenie. Dziwi mnie że mówi w formie męskiej i pokazuje na swój tyłek.

0

Zglos komentarz

M
myshouek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tu dla Ciebie pomarańcza he he he :D

0

Zglos komentarz

R
radzikmedebe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak nie rolex to pomarancz, burak na maksa

0

Zglos komentarz

B
baslejndimon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie potraficie dostrzec ironii, brak wam dystansu do siebie i otaczającego was świata zakompleksione polaczki. Mistrz Testoviron jest niekwestionowanym liderem ciętej riposty. Polecam obejrzeć wszystkie jego filmy na YouTube.

0

Zglos komentarz

G
granek_kapusta 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a co to za ironia? pomarańczów to może i niebyło, ale ponad 20 lat temu; g**j myśli, że jest lepszy bo siedzi w ameryce, a ja sądze, że nawet jest lepiej być biedniejszym Polakiem, niż sprzedawczykiem na usługach innego kraju

0

Zglos komentarz

A
A-PanPikus 🏹 Łowca
14 lat temu

Szczególnie ciekawe są te, gdzie drwi z Boga i go obraża. Rzeczywiście, ironiczne to jest, pajacu. Może przestań go oglądać, bo Tobie też zaczyna bić na dekiel.

0

Zglos komentarz

Z
zetzon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciętej riposty? chyba z huia wyciętej

0

Zglos komentarz

L
lulotek88 🏹 Łowca
14 lat temu

taki cwany jest kr***n na YT żeby tylko miał oglądalność, ale tego obleśnego ryja nie pokaże bo trzęsie d**ą, że go ludzie rozpoznają i po prostu ubiją jak prosię. Uważam, że mieszkał kiedyś w Polsce, lecz jego brak wykształcenia nie pozwoliło mu znaleźć żadnej pracy (nie dziwię się)

taki cwany jest kr***n na YT żeby tylko miał oglądalność, ale tego obleśnego ryja nie pokaże bo trzęsie d**ą, że go ludzie rozpoznają i po prostu ubiją jak prosię. Uważam, że mieszkał kiedyś w Polsce, lecz jego brak wykształcenia nie pozwoliło mu znaleźć żadnej pracy (nie dziwię się)

0

Zglos komentarz

S
saw7 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdy widze takich ludzi To jednak jestem Za Aborcją.

0

Zglos komentarz

C
cupamo 😏 Szyderca
14 lat temu

Sprzedał podróbki Roleksów i starczyło mu na pomarańcze

0

Zglos komentarz

T
thebil 🌟 Padawan
14 lat temu

Ale muszą mieć za*******e drogie bo tylko na 1 wystarczyło

0

Zglos komentarz

B
baslejndimon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Złote myśli są przeplatane chamskimi tekstami po to żeby dotrzeć do zamkniętych umysłów takich prostaków którzy go krytykują. Niestety przekleństwa w wasze mózgi wchodzą, właściwe przesłanie już nie. Żal mi ludzi bez poczucia humoru.

0

Zglos komentarz

M
Mozaika_a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A, przepraszam, jakie jest właściwe przesłanie tego filmiku? :) Co autor chciał powiedzieć? Bo ja jestem miś o bardzo małym rozumku i nie rozumiem...

0

Zglos komentarz

Z
zetzon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żal mi ludzi którzy myślą że mają poczucie humoru ..wiesz kiedyś kopnąłem żula w plecy.. poleciał głową na krawężnik.. uważałem że to śmieszne.. teraz no "trochę" mi głupio.. podobnie jest z Tobą (tak mi się wydaje, a właściwie mam taką cichą nadzieję)

0

Zglos komentarz

L
lukaskolista 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Internetowy kozak, twarzy nie pokaze

0

Zglos komentarz

F
feverray 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wiedziec czemu jego harce nie wywarly na mnie wiekszego wrazenia, prosze pana kozaka o wiecej czadu

0

Zglos komentarz

I
ishtar85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale o co chodzi....

0

Zglos komentarz

B
Baniol87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale jesteś głupi KUŁŁWA !

0

Zglos komentarz

M
miedziakmiedziak 💩 JP 100%
14 lat temu

biedny ten kolo....co poradzić na chorobę psychiczną?....tylko leki cie uratują biedaku!!!!

0

Zglos komentarz

B
blaueauge 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zrobili na próbę i zapomnieli zabić... Co za kr***n...

0

Zglos komentarz

S
saw7 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ładnie matka go musi faszerować psychotropami

0

Zglos komentarz

I
i.nasa 😏 Szyderca
14 lat temu

kulwa? weź gościu zainwestuj w logopedę, a nie głupoty na YT wrzucasz.

0

Zglos komentarz

J
Jula1982 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Takiemu de**lowi nawet leki nie pomogą, niestety...

0

Zglos komentarz

A
Achajka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahah, Testoviron jest as!

0

Zglos komentarz

M
morfeusz666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale p...jeb

0

Zglos komentarz

S
SIRTOX 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale zryty łeb.

0

Zglos komentarz

K
kasiekk124 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przecież to jakiś gej jest bo woli d**y dać niż pomarańczy 0:30 może szuka jakiegoś hardcora-sponsora co rolexa da

0

Zglos komentarz

W
wortor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdybyscie nie byli takimi tepymi 12 letnimi dzidami, to byscie wiedzieli ze koles sobie tymi filmikami robil jaja w celu wkurzenia takich pastuchow jak wy. Widac skutecznie, mimo ze sam juz dawno przyznal ze byl to eksperyment. Oj polaczki...

0

Zglos komentarz

R
radzi0n 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pisząc "polaczki" kogo próbujesz obrazić śm***iu bez szkoły

0

Zglos komentarz

M
Mozaika_a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdybyś jeszcze wyjaśnił po co? Jaki cel przyświecał temu "artyście"?

0

Zglos komentarz

L
lulotek88 🏹 Łowca
14 lat temu

po co się tyle razy powtarzasz ? myślisz, że jak dasz 10 rady ten sam komentarz dostaniesz więcej pochwał :D?

0

Zglos komentarz

M
maciu81 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdy był mały to wypadł z kołyski - sory- on nie miał kołyski on sie w trepie bujał

0

Zglos komentarz

W
Wojtas09 💩 JP 100%
14 lat temu

No nie to ten sam burak co popisywał się roleksami powinno się mu język obciąć i tego biedaka za którego się trzyma.

0

Zglos komentarz

B
Biszu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hah wcale mu się nie dziwię że polaków nienawidzi. Polaków nikt nie lubi praktycznie a teraz polak polaka tak samo. A to nasza wina, bo my polacy to tępy naród, nawet jak będzie benzyna po 10 zł a zarobki 800 na rękę to będzie po du**e całował ryżego. Tez polaków nienawidzę za to... Sorry

Hah wcale mu się nie dziwię że polaków nienawidzi. Polaków nikt nie lubi praktycznie a teraz polak polaka tak samo. A to nasza wina, bo my polacy to tępy naród, nawet jak będzie benzyna po 10 zł a zarobki 800 na rękę to będzie po du**e całował ryżego. Tez polaków nienawidzę za to... Sorry

0

Zglos komentarz

M
Mozaika_a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Siebie też nienawidzisz? ;)

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
14 lat temu

zegarki i gacie a teraz pomarańcze , niech może lepiej reklamuje Biedronkę ?

0

Zglos komentarz

W
wortor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Takich jak ty brudasie nie trzeba obrazac, wystarczajaco sam sie kompromitujesz. A teraz do budy polaczku i nie szczekaj.

0

Zglos komentarz

R
rudawka86 💩 JP 100%
14 lat temu

Narkotyki w nadmiernych ilosciach szkodza...

0

Zglos komentarz

P
PrzygodyMerlina 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kó*wa nabrałem się :P ale dom ma ładny

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

już raz miał rękę połamaną z powodu jego filmików, od tego czasu boi sie wychodzić z domu

0

Zglos komentarz

U
ursus1004 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zamiast wydawać pieniądze na pomarańcze i rolexy mógłby udać się do logopedy haha

0

Zglos komentarz

T
trilho 🏹 Łowca
14 lat temu

ej to nie te czaszami wiesniak od podrobki rolexow? hehe ten id***a jest bardziej zalosny niz ten luntek itp

0

Zglos komentarz

D
dmk188 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co za kiep...

0

Zglos komentarz

P
poi5on 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kurdo no... naprawdę nie jestem "hejterem" i starając się wydać obiektywny osąd wszedłem na YT i oglądnąłem kilka filmików tego "pana" (tak jak niektórzy obrońcy pisali) no i niestety moja opinia na temat tego pana tylko uległa wzmocnieniu. Człowiek ten przejawia pewne zaburzenia psychiczne, które e

Kurdo no... naprawdę nie jestem "hejterem" i starając się wydać obiektywny osąd wszedłem na YT i oglądnąłem kilka filmików tego "pana" (tak jak niektórzy obrońcy pisali) no i niestety moja opinia na temat tego pana tylko uległa wzmocnieniu. Człowiek ten przejawia pewne zaburzenia psychiczne, które e

0

Zglos komentarz

P
poi5on 🌾 Wieśniak
14 lat temu

które eskalują w postaci krótkich filmów nagrywanych w swym domowym zaciszu. Człowiek ten obnaża się nam ze swych schorzeń niczym nastolatki na portalach społecznościowych z ubrań. Jest niczym ekshibicjonista któremu przyjemność sprawia budzenie uczucia obrzydzenia i odrazy u innych. I nie zgadzam s

które eskalują w postaci krótkich filmów nagrywanych w swym domowym zaciszu. Człowiek ten obnaża się nam ze swych schorzeń niczym nastolatki na portalach społecznościowych z ubrań. Jest niczym ekshibicjonista któremu przyjemność sprawia budzenie uczucia obrzydzenia i odrazy u innych. I nie zgadzam s

0

Zglos komentarz

P
poi5on 🌾 Wieśniak
14 lat temu

się jakoby posługiwał się wyrafinowanym rodzajem satyry w celu nakreślenia wad i przywar Polaków, a nazywanie jego wypocin satyrą jest tak samo id**tyczne i puste jak nazywanie Najmana wojownikiem, albo Rutowicz gwiazda. Oboje są celebrytami, a Testovir jest id**tą. ;)

0

Zglos komentarz

L
ludilbn 💩 JP 100%
14 lat temu

po pierwsze koleś ma ewidentnie jakiś kompleks :)) a po drugie ma ochotę na to, aby ktoś zapiął go w d**ę... :))) hehe

0

Zglos komentarz

K
kopalik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Rodzice z nim tak samo robili, to teraz próbuje się odegrać. tylko, że jako czysta esencja lewo-płatowego niedorozwoju funkcji współżycia w społeczeństwie nie ma przyjaciół. Tak więc musi to robić do kamery i wrzucać do internetu.

0

Zglos komentarz

S
stasiuWymiatacz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

testoviron to jest przecież ,chory człowiek. Ale widzę,że od kiedy odwiedzili go koledzy z Polonii w USA przestał ciskać do Polaków.

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
14 lat temu

Uciekł z domu wariatów?

0

Zglos komentarz

B
Biszu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przepraszam bardzo ale haxxa pokazałeś swoje prawdziwe oblicze. Wiesz czym się różnimy że ja po polaku nie cisnę jak Testaviron a ty? Ja napisałem tylko prawdę, a prawda boli. Rozejrzyj się trochę my jako naród powinniśmy się szanować, a jest inaczej tak? Stąd ta moja nienawiść.

Przepraszam bardzo ale haxxa pokazałeś swoje prawdziwe oblicze. Wiesz czym się różnimy że ja po polaku nie cisnę jak Testaviron a ty? Ja napisałem tylko prawdę, a prawda boli. Rozejrzyj się trochę my jako naród powinniśmy się szanować, a jest inaczej tak? Stąd ta moja nienawiść.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

To Marcin Najman.

0

Zglos komentarz

S
Siwolud 🌾 Wieśniak
14 lat temu

aaa testoviron rządzi polaki biedaki

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

ale bym mu d**ę wylizał za******y jest!!!!!

0

Zglos komentarz

K
kroljuljan1983 💩 JP 100%
14 lat temu

mama mu tak robila z pomarańczą jak byl maly

0

Zglos komentarz

K
kusior007 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dokładnie łom od roli,roli powrócił tym razem dawał d**y małpom za pomarańcze;-)

0

Zglos komentarz

K
kermitzaba87 🏹 Łowca
14 lat temu

mnie to wygląda na to, że ktoś zrobił mu coś (np. szef w pracy czy jakiś kumpel) i on takie coś nakręcił i mu to wysłał, żeby go obrazić za to coś. Tak mi się wydaje bo normalny, zdrowy człowiek nie kręci czegoś takiego dla jaj

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

nie to ma być adresowane do Polaków , pełno tego na yt jak jedzie na Polaków sememu będąc Polakiem

0

Zglos komentarz

C
chujjj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale Rołli na łapie jest.

0

Zglos komentarz

D
Dalidzisko1988 💩 JP 100%
14 lat temu

gosciu jakis nagrzany, w dodatku zadowolony, bo rodzice kupili owoce. ZAL to jest prawdziwa wiocha, a nie dziubki i solarki...

0

Zglos komentarz

D
drdos 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

pewnie jak był mały to stary mu do wanny wchodził

0

Zglos komentarz

T
tommypop 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on chyba jest jakiś skrzywdzony przez LOS

0

Zglos komentarz

P
ProtezaWaginy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecież to testoviron, stary prowokator. Już od dawna na youtube jest pełno jego prowokacji w tym stylu. A się podniecacie jakbyście ameryke odkryli. Nomen omen on mieszka w ameryce :P

0

Zglos komentarz

A
Aknyzsurk 😏 Szyderca
14 lat temu

On na haju jest chyba cały czas... Nakręca te głupie filmiki bo najwyraźniej jest bardzo, ale to bardzo zakompleksiony:)

0

Zglos komentarz

G
14 lat temu

albo bardzo bardzo mu się nudzi i wyczynia takie cuda niewidy na kiju

0

Zglos komentarz

R
rokiowca 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kiedyś na fotka.tv widziałam podobnego typa. Obrażał wszystkich i do tego u siebie na kanale wypiął gołe, zarośnięte d**sko za tyłkiem były obwisłe jaja widoczne. Oczywiście klepał się po tych zaroślach i mówił coś "Tu możecie mnie pocałować.".

0

Zglos komentarz

P
przemekkak 😏 Szyderca
14 lat temu

jak bym go dorwał to sztachetą przez łeb i do rowu

0

Zglos komentarz

T
TheKrzychuj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tępy ch**...

0

Zglos komentarz

M
mat519 💩 JP 100%
14 lat temu

De**l i tyle

0

Zglos komentarz

T
Telata 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Właśnie to ten czubek od Roleksów bu ha ha

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Mój Idol:D hehehe. Kiedys widziałem filmik jak pokazywał ze pod kiblem ma markowe perfumy, a w szufladzie markowe majtki:) Masakra:D

0

Zglos komentarz

K
Krukowron 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co autor ma w głowie? Pomarańcze!

0

Zglos komentarz

K
kasandraaa88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak to jest jak już tylko z kamerą może sobie pogadać :) bo inni zapewne mają go tam,gdzie on pokazuje...

0

Zglos komentarz

U
ushin 🌾 Wieśniak
14 lat temu

napigulony w trzy d**y...

0

Zglos komentarz

K
kola666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

toć to ten sam frajer od zegarków i gaci hahaha co za typ jak był mały matka go z krzesła zrzuciła i zwaliła na teletubisie :D

0

Zglos komentarz

B
blee21 💩 JP 100%
14 lat temu

To ten co się podniecał, że ma Roliego;D

0

Zglos komentarz

K
kompozytor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

znów ten de**l od zegarków

0

Zglos komentarz

L
leon2503 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest stare jak świat ale wtedy na pewno go szatan rypał

0

Zglos komentarz

A
Adiprzelki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To ten sam psychol co ma ,,yoyexy na yękach,, a teraz ,,nie dla psa kuywa pomayańcza,, No gyatuluje koledze inteligencji.

0

Zglos komentarz

D
donio 😏 Szyderca
14 lat temu

AAA to ten od "roooołlich" :D mógłby twarz pokazać, jak taki odważny... A poza tym on chyba naćpany musi być, bo nikt tak normalnie się nie zachowuje..

0

Zglos komentarz

U
ugibugi444 😏 Szyderca
14 lat temu

brak mi slow :)

0

Zglos komentarz

L
LolaPysznaKola 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W tym przypadku się z Tobą zgadzam...

0

Zglos komentarz

M
martymka96 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co za de**l.

0

Zglos komentarz

K
KrzysioPysio 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiochą jest wrzucanie co chwile tego samego materiału, poprzednie filmy z testem miały dużo plusów to trzeba wrzucać kolejne?? żałosne...a najbardziej żałośni są ci co wierzą i biorą na serio filmy łukasza.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

wydaje mi się, że ten człowiek jest chory psychicznie

0

Zglos komentarz

K
kazikZ1959 😏 Szyderca
14 lat temu

Jeszcze jeden jego filmik i nabiorę pewności .

0

Zglos komentarz

B
bartgr69 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To ten frajer od " Majteczeki Rollex'ów" LoL

0

Zglos komentarz

N
nyger21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak do niego zadzwonił ktoś, to mówił, że to "SATYRA" bo się zwyczajnie zdziwił i posrał w gacie, że just nie jest anonimowy i że grupka patriotów wpadnie do jego żydowskiej nory i zrobi mu z ryja parking dla ciężarówek, choć nie sądzę, by jego plugawy krzywy ryj mógłby być jeszcze bardziej brzydszy

Jak do niego zadzwonił ktoś, to mówił, że to "SATYRA" bo się zwyczajnie zdziwił i posrał w gacie, że just nie jest anonimowy i że grupka patriotów wpadnie do jego żydowskiej nory i zrobi mu z ryja parking dla ciężarówek, choć nie sądzę, by jego plugawy krzywy ryj mógłby być jeszcze bardziej brzydszy

0

Zglos komentarz

D
damaJ 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niech kapitan bomba zrobi z nim porzadek hehehehe

0

Zglos komentarz

F
fragles 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A mówili żeby krokodyla nie brać bo szkodzi.

0

Zglos komentarz

G
Gestapowiec 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a jak może wsadził by mu ktoś banana do dupska to może by się uciszył na pewien czas ????

0

Zglos komentarz

M
mareksz78 🌾 Wieśniak
14 lat temu

szkoda słów na opisywanie tego żałosnego bezmuzgowca !!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

S
sznitek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zapomnial wziasc przepisane mu prochy rano i znowu sie wzial za nagrywanie...

0

Zglos komentarz

M
molto 😏 Szyderca
14 lat temu

haha testo. prowokuje tylko Was wszystkich, wszyscy mu ulegacie. sam w rozmowie telefonicznej przyznał, że to wszystko satyra. sam jest Polakiem, więc śmieszne by było jakby tak sam o sobie uważał

0

Zglos komentarz

M
Mozaika_a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mało zabawna jest ta satyra. I co on właściwie wyśmiewa? Satyra powinna mieć jakiś cel poza wkurzaniem niektórych widzów. Mnie to nie wkurza, mnie jest żal tego człowieka...

0

Zglos komentarz

K
kiosk18 😏 Szyderca
14 lat temu

Tak jak cupamo napisał. To ten faszystowski sku*wysyn od Releksów -.-

0

Zglos komentarz

B
barteksiwyyo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to chyba ten sam kr***n co dawal z zegarkami

0

Zglos komentarz

S
Szczepan09 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ostry jest ten bogacz co za granica dziadkom d**e podmywa

0

Zglos komentarz

M
mipa 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

facet zwiał z psychiatryka i leków już mu nie refendują

0

Zglos komentarz

C
chicken 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no kur*a de**l;D

0

Zglos komentarz

K
kolczykwustach 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Poje*any po niżej zera HA Ha

0

Zglos komentarz

V
vxkaczor 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Naćpany auslander :/

0

Zglos komentarz

M
malaya 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wlasnie ogladam inne filmiki z tym gosciem. Jest rowno pojechany. Boze zal mi goscia.

0

Zglos komentarz

A
Axxx15 💩 JP 100%
14 lat temu

facet zwiał z psychiatryka i leków już mu nie refendują

0

Zglos komentarz

M
Matirajder 🌾 Wieśniak
14 lat temu

KUHHHVA W AMEHHHYCE POMAHHHANCZE MAJA SKUHHHWYSYNY...I DOMY Z KARTONU I KUHHHWA FANTAZJE MAJA ZE SA ZAJEBISCI I NAJLEPSI NA SWIECIE AMEHHYKANI PIEHHHDOLENI JAK TEN POLUS ZYDOSKI PIEHHHDOLONY DAJACY D**E KAZDEMU JANKESOWI ZA 50CENTOW I STAD TE POMAHHANCZE

0

Zglos komentarz

P
pioterz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O ile się nie mylę, to jest ten pajac ,co kiedyś chwalił się zegarkami 9tandetami z Chin) :-) żałosny jest, że też nasza Matka Ziemia jeszcze nosi takich pederastów , jak on się uchował , nie wiem :-)

0

Zglos komentarz

L
lolino 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niechcialem ale wypowiem sie na ten temat po pierwsze od nikogo nie dostal jeszcze pozadnie w pysk i bardzo wspolczuje jego rodzicom wychowac cos takiego i zaloze sie ze nie ma kolegow zadnych czyba ze na fb koles jest zalosny

0

Zglos komentarz

D
dajnawinoo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wydaje sie wam ze on mówi jak Tusk:D

0

Zglos komentarz

L
LoveBrennanHeart 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahahahahahaha cupamo ma racje :DDD zreszta ten koles na filmiku sam przyznał ze nie dojrzał jeszcze :D

0

Zglos komentarz

A
aspas090 🌾 Wieśniak
14 lat temu

DNO i tyle on i te jego filmiki

0

Zglos komentarz

M
Meeen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehe:D Wada wymowy i głupota :D Mieszanka wybuchowa...

0

Zglos komentarz

B
Baron_Sanedi 😏 Szyderca
14 lat temu

Testoviron jesteś Geniuszem!!

0

Zglos komentarz

M
Mozaika_a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie tyle geniusz co Eugeniusz ;)

0

Zglos komentarz

G
grzegorz80 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To pewnie ten przygłup z rolexami

0

Zglos komentarz

M
morgan25 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pewnie, że to on, nawciągał sie g*** i palma odbiła

0

Zglos komentarz

S
Szatlet 🌾 Wieśniak
14 lat temu

KULWA nie zawalaj neta takim śm***iem :(

0

Zglos komentarz

Z
ziutek19 💩 JP 100%
14 lat temu

w sumie, trudno sie z nim nie zgodzic, polacy nauczyli sie nic innego jak tylko brać. A na wszystko trzeba ostro zapie***ć

0

Zglos komentarz

M
madzia9018 🌾 Wieśniak
14 lat temu

eeeeeeeeee..?

0

Zglos komentarz

E
evelineczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak to jest jak się ma gó**o zamiast mózgu

0

Zglos komentarz

I
ita1523 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czyli dobrze myślałam że to ten od roleksów :D

0

Zglos komentarz

D
Darecka18 💩 JP 100%
14 lat temu

ooo to ten pedzisław od Rolexów made in China ...

0

Zglos komentarz

P
pawcio818 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak ten frajer znalazł sie 2 razy na wiocha to musi byś wiochą i to totalną

0

Zglos komentarz

A
arek1271 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"aaa kuchwa, nie dla psa.. hehe, kuchwa, ja piechdole" :))

0

Zglos komentarz

S
speszial 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Koleś specjalnie prowokuje ludzi. (; A już sprowokować nas Polaków, to żaden problem. Wystarczy pomachać sławnymi rolexami i stwierdzić, że jest się lepszym od innych. I proszę, gościu pewnie będzie niedługo hitem internetu.

0

Zglos komentarz

D
dora666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wiem co on bierze, ale wiem jedno...to działa! hehe

0

Zglos komentarz

M
maciej1214 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mózgu pewnie nie ma ale za to ma pomarańcze

0

Zglos komentarz

P
powiedzcowidzisz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tego akcentu nie da się zapomnieć. co za parapet.;p

0

Zglos komentarz

B
biolog_KrK 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten od roleksów... jest de**l... idealny na ta strone..

0

Zglos komentarz

P
pacman82 🌾 Wieśniak
14 lat temu

totalny z**b

0

Zglos komentarz

S
skiniminis 🌾 Wieśniak
14 lat temu

albo kompleksy sobie leczy albo zachęca gejów, żeby się z nim bliżej zapoznali :3

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Gdybyście oglądali wywiad z nim, tępe polaczki to byście wiedzieli ze to satyra no ale statystyczny polak to id***a, w jego filmikach jest sporo prawdy reszta to satyra, o której sam wspominał w wywiadzie.

0

Zglos komentarz

A
anna_wanna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

satyra jak z koziej d**y trąba

0

Zglos komentarz

A
A-PanPikus 🏹 Łowca
14 lat temu

Jak to jest satyra to Ty też masz coś z głową ale to pewnie przez to, ze oglądasz wywiady z nim.Poza tym Polaczki i Polak pisze się przez duże "P" zapchlony śm***iu.Ty też jesteś id***a,bo też jesteś Plakiem

0

Zglos komentarz

A
A-PanPikus 🏹 Łowca
14 lat temu

I jeszcze jedno, karek314. Choćbyś nie wiadomo gdzie wyjechał to byłeś, jesteś i zdechniesz jako POLAK.Jesteś jak to określiłeś Polakiem czyli id**tą i NIC tego nie zmieni śm***iu, nawet emigracja.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

heh, no widzicie, wasze wypowiedzi reprezentują tak niski poziom, że błędem jest zaczynać konwersacje z takim niżem społecznym, Autor filmiku w połowie robi satyre, ale pozatym widzę że boli was prawda, bo taka prawda że w tym kraju jest syf, A sam autor filmiku to wykształcony człowiek po UMK.

heh, no widzicie, wasze wypowiedzi reprezentują tak niski poziom, że błędem jest zaczynać konwersacje z takim niżem społecznym, Autor filmiku w połowie robi satyre, ale pozatym widzę że boli was prawda, bo taka prawda że w tym kraju jest syf, A sam autor filmiku to wykształcony człowiek po UMK.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

on jest taką satyrą na Polaków jak Luntek satyrą na homo albo Jola Rutowicz na celebrytów. UMK wypuścił dotychczas 100 000 studentów to i taki egzemplarz się jakoś przemknął .... ale na pewno nie na logopedii

0

Zglos komentarz

M
Mozaika_a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Satyra? Na co? Satyra powinna się tłumaczyć sama, powinna - jak mawiał pewien biskup - uczyć bawiąc. A ten tu czego uczy, kogo bawi? Te jego filmiki to marna chałtura, nie żadne satyra "Nie wszystko złoto, co się świeci z góry, Ani ten śmiały, co się zwierzchnie sroży; Zewnętrzna postać nie czyni

Satyra? Na co? Satyra powinna się tłumaczyć sama, powinna - jak mawiał pewien biskup - uczyć bawiąc. A ten tu czego uczy, kogo bawi? Te jego filmiki to marna chałtura, nie żadne satyra "Nie wszystko złoto, co się świeci z góry, Ani ten śmiały, co się zwierzchnie sroży; Zewnętrzna postać nie czyni

0

Zglos komentarz

T
ThePanKlopot 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ta to ten sam frajer z rolexami i wadą wymowy. Bo to niestety nie jest akcent.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ku&wa! Ludzie! Czytajcie trochę, bo ci, których interesują wypowiedzi innych, muszą przedzierać się przez setki takich samych komentarzy w typie "to ten od roleksów na pewno". Nie ku%wa to ten od casjów!

0

Zglos komentarz

H
Hexogen 😏 Szyderca
14 lat temu

karek314 , ty chyba jesteś z nim spokrewniony i widać którą częścią ciała najbardziej.

0

Zglos komentarz

S
superbohater 🌟 Padawan
14 lat temu

szkoda prądu na ten film...

0

Zglos komentarz

F
fiolek38 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nacpany smiec!

0

Zglos komentarz

K
Kasjana 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Rołli rołli"

0

Zglos komentarz

E
enigmabear 🌾 Wieśniak
14 lat temu

aha , stać mnie na pomarańcze i nawet na więcej niż jedną . po**b !

0

Zglos komentarz

J
justyska63 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahaha xd ja z kolesia nie mogę, niektórzy starają się być śmieszni ale nie ON. ON ma tak od urodzenia, nie musi się starać !!!!

0

Zglos komentarz

M
Matiii96 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"jednego zjecie , spróbujecie jak to smakuje" myślę ze wszyscy tutaj jedli już nie raz pomarańczę i ty na pewno nie dojrzałeś do końca

0

Zglos komentarz

S
staralura 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to ten co rolexami się chwalił :)

0

Zglos komentarz

M
Multitvar099 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wiedziałem,że dzieci neo mogą mieć aż tyle lat!!!

0

Zglos komentarz

S
stranger2you 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Teksty ma jak biedny umysłowo kryptogej. Jak zrobi coming-out, to jak boga kocham przerzucam się na cycki!

0

Zglos komentarz

A
andri1556 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Oj biedny... :) Nie wiem jak tam u ciebie ale u nas pomarańcze grosze kosztują. Jak chcesz to wpadnij do mnie to ci kilka dam za darmo.

0

Zglos komentarz

N
norek510 💩 JP 100%
14 lat temu

To ten co chwalił się zegarkami Rolex Nie nawidze tego FRAJERA

0

Zglos komentarz

R
Radzio 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Dzięki Wiocha.pl staje się on bardziej popularny :) już 2 razy chyba był.

0

Zglos komentarz

P
psycoma 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zamiast pomarańczy chce dać d**y? mniej więcej tyle wynika z tego filmu...

0

Zglos komentarz

A
adamII 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak widzialem go z rolexami to sie za glowe zlapalem, teraz nawet sie usmiechnalem, nie wiem co ze mna nie tak

0

Zglos komentarz

A
A-PanPikus 🏹 Łowca
14 lat temu

Pewnie Ci go szkoda.

0

Zglos komentarz

S
sens0r 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ta ciotunia od roleksów haha, pomarańcze zajada bogacz hehe

0

Zglos komentarz

B
boy92 😏 Szyderca
14 lat temu

bogacz bo dwa rolexy sobie kupił i teraz pomarańczę :D

0

Zglos komentarz

B
boy92 😏 Szyderca
14 lat temu

Ten co chwali się bogactwem to tak naprawdę go nie posiada , prawdziwe zamożne osoby nie afiszują się takimi bzdetami jeszcze na pewno na youtube

0

Zglos komentarz

M
malami2121 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jabole z mozgu sieczke mu zrobily co za dziwny typ mamusia z tatusiem na niego zap... a on nudzi sie w domu...

0

Zglos komentarz

R
RiddickSPQR 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ja wiem co sie stalo... jak byl maly zapalila mu sie kolyska a stary go lopata gasil i dlatego mu tak juz zostalo :)

0

Zglos komentarz

G
Greg358 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a to ten po**b od roleksów..hmm jeszcze go nie uśpili..

0

Zglos komentarz

M
maxraf20 😏 Szyderca
14 lat temu

Właśnie coś mi się tak wydawało że to ten ciul od roleksów.

0

Zglos komentarz

B
blacklagoon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To ten nieudany eksperyment genetyczny , który się chwalił Rolexami. Wśród osób żałosnych ma u mnie 1 miejsce dożywotnio.

0

Zglos komentarz

W
wojta_k 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nic dodać, nic ująć. Po prostu, DE**L nad DE**LAMI i tyle.

0

Zglos komentarz

A
A-PanPikus 🏹 Łowca
14 lat temu

Jak to jest satyra to Ty też masz coś z głową ale to pewnie przez to, ze oglądasz wywiady z nim.Poza tym Polaczki i Polak pisze się przez duże "P" zapchlony śm***iu.Ty też jesteś id***a,bo też jesteś Plakiem.

0

Zglos komentarz

B
blacklagoon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Rolexa zamienił na pomarańcza.

0

Zglos komentarz

D
darla87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

już się nie chwali swoimi RRRoRRReKSami?? xD jak na moje teraz się chwali swoimi gejowskimi zapędami mówiąc TO DLA CIEBIE POMARRRAŃCZA SKURRRWYSYNU- wskazujac swoje dupsko :/

0

Zglos komentarz

G
gateway72 💩 JP 100%
14 lat temu

burak pastewny ma większe IQ od niego.

0

Zglos komentarz

B
Bambolina92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To coś powinno się leczyć ;/

0

Zglos komentarz

K
kamil1966 🌾 Wieśniak
14 lat temu

MASAKRA SZOK...co za ortopeda.

0

Zglos komentarz

B
bigKIK 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To jest człowiek chory.Prawdopodobnie ktoś bliski(może tata)tak z nim robił,po czym wykorzystywał go seksualnie.Terapia wskazana,jak nie pomoże to chemiczna kastracja!

0

Zglos komentarz

M
Matiii96 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Foster The People - Pumped Up Kicks to jest świetne

0

Zglos komentarz

B
blueblackberry 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"aaa kuchrwa!" hahahhaa co za typ:) od kasy mu czerep zryło:)

0

Zglos komentarz

M
malwuChaaa 💩 JP 100%
14 lat temu

jest mega gosciu hahah.. ; )

0

Zglos komentarz

A
A-PanPikus 🏹 Łowca
14 lat temu

.Lukasz Stanislawowski 2842 Forestview Dr, Carpentersville, IL 60110 namiary

0

Zglos komentarz

S
sibiusz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chyba stary się z nim tak bawił jak był mały i już mu tak zostało ;)

0

Zglos komentarz

M
maro181 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gdzie się takich półgłówków hoduje ???

0

Zglos komentarz

A
A-PanPikus 🏹 Łowca
14 lat temu

na szczęście w Stanach.

0

Zglos komentarz

W
Wiolka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jego IQ musi być bardzo niskie... żenada

0

Zglos komentarz

J
Jazzzda 💩 JP 100%
14 lat temu

ta to ten od roleksów hahahah id***a

0

Zglos komentarz

G
grze92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

he?

0

Zglos komentarz

A
14 lat temu

to pewnie ten sam co pokazywał podrobione roleksy-mega id***a

0

Zglos komentarz

M
malgos557 🌾 Wieśniak
14 lat temu

widzę że jeden roleks został na jego łapie,a jak d**ę wypina mówiąc "tu jest twoja pomarańcza" sugeruje że lubi w dupsko hehe

0

Zglos komentarz

X
xxxwujekxxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To ten od roleksów

0

Zglos komentarz

M
malenka20031 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na logopede juz nie starczyło

0

Zglos komentarz

M
Matiii96 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ludzie !!! każdy wie ze on jest od roleksów

0

Zglos komentarz

R
rucol 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po głosie slychac, ale jednego roleksa juz niema, to chyb zamienil na owoce...id***a.

0

Zglos komentarz

K
krzys617 🌾 Wieśniak
14 lat temu

takich ludzi to powinno się łapać i sterylizować żeby złych genów nie rozprzestrzeniali

0

Zglos komentarz

P
PanBG 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W mojej parafii byl taki przypadek ze czlowiek ugryzl ksiadza.... Jestem prawie pewien ze to on!

0

Zglos komentarz

P
PanBG 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dodam ze zrobil to w kosciele przy ludziach..

0

Zglos komentarz

F
Flafita 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdzieś kiedyś widniał komentarz: "zabijcie to, zanim złoży jaja!"

0

Zglos komentarz

M
marthal11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobre hehe...popieram :)

0

Zglos komentarz

K
klaudiaa1011 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie dla psa... ...rollexy i pomarańczki xDD Ma ktoś kontakt do tego ćwierćinteligenta?:D

0

Zglos komentarz

K
klimper 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To ten z**b od rolexow

0

Zglos komentarz

L
lenaa001 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kulwaa . hahaha

0

Zglos komentarz

S
SzeResZ 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gostek chce, żeby go w d**ę zapiąć, czy co?

0

Zglos komentarz

M
marta_0001 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie dla psa kuhwa i te jego holexsy. hahahahahahahahaha.....

0

Zglos komentarz

M
malutkakasia 🎖️ Snajper
14 lat temu

ja pier.... "piernicze" jaki DEP! z nudöw mu sie poje...w glöwce!

0

Zglos komentarz

P
piotrek98719 💩 JP 100%
14 lat temu

zamiast mózgu ma pomarańcze

0

Zglos komentarz

M
Master_of_Death 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mózg to na pewno nie znajduje się na głowie tego kolesia powiedział bym ze ktoś odcioł mu górną pokrywę czaszki starannie wszystko wyciągną a potem nasrał i starannie oraz szczelnie zabezpieczył. takich ludzi nie brakuje w sieci:) ludzi z problemami:) którym trzeba pomagać:P

0

Zglos komentarz

Z
Zuzil 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wydaje mi się czy to ten gościu co sie rolexami jarał??? Żal mi go ma kompleksy bo go chyba żona nie szanuje więc sie musi wyżyć zaśmiecając youtuba.

0

Zglos komentarz

P
prizonxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie ojciec mu tak robil :P i tak zostalo po ojcu "nie dla psa kiełbasa"(sry.Pomarańcza) :P Rolex x2 = 3000 zł, dres bawełniany x1=150 zł , 1 kg pomarańczy 3,60 zł :D Cieszyć sie z tego jak małpa latarka bezcenne

0

Zglos komentarz

M
Marta1988rr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czyżby koleś od roleksów? Bardziej żałosnej osoby nie widziałam...zapewne to jakiś ostatni dziad i łachmaniarz który spróbował pomarańczy dopiero w Anglii czy gdzie go tam wyniosło i świruje...żal...żal...żal...

0

Zglos komentarz

B
bobo940 🌾 Wieśniak
14 lat temu

z**b genetyczny i tyle

0

Zglos komentarz

C
cziter1217 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niechbym gościa dostał w ręce pies to jest z niego i to je.......

0

Zglos komentarz

K
Kaliana 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Coz, skoro tak bardzo lubi brać w d**ę...

0

Zglos komentarz

R
Radziooooooooo 💩 JP 100%
14 lat temu

zje**ny gosc ma nasrane i to pozadnie

0

Zglos komentarz

L
lolka183 💩 JP 100%
14 lat temu

Ale z**b aż mi go żal !!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

B
beatasz84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hej czy to nie ten sam koles co sie zegarkami chwalil? musial cierpiec straszna biede w dziecinstwie

0

Zglos komentarz

M
martinkaz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a to ten cieć od roleksów, zal mi typa ma nie zle narąbane pod deklem.

0

Zglos komentarz

M
Matuu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to ten od roleksów... żal mi takich ludzi.

0

Zglos komentarz

P
pmaciek72 🌾 Wieśniak
14 lat temu

MEGA DE**L.....

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

Dawaj tę pomarańczę dziw..ko !!! :D hehehehehe Jutro bedzie filmik z jego udzialem i kilogramem ziemniakow :D

0

Zglos komentarz

P
piotr200885 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahaha tak to ta dz***a od jak on to mowi loreksow.nie smiejcie sie z niego bo go pol rodziny gwalcilo i teraz przez to ma wade wymowy

0

Zglos komentarz

M
MrsHell 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Typowe zachowanie dla dresów myślących poglądem: Tylko ja mam prawo bytu. Skoro taki cwaniaczek to czemu nie pokazał twarzy? Pewnie sam wcześniej na kolanach żebrał o tą pomarańczę a teraz chwali się jaki to King Kong z niego : 3

0

Zglos komentarz

C
Cinek2102 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten człowiek jest chory.Nie moge zrozumieć dlaczego tak wyzywa polaków z pewnością sam jest polakiem

0

Zglos komentarz

M
maniek1231011 🏹 Łowca
14 lat temu

ale mordę boi się pokazać:D

0

Zglos komentarz

S
szyja8405 🌾 Wieśniak
14 lat temu

z**b genetyczny rozkwasil bym mu morde jak pomarancze potem wsadzil mu rolexa w d**e

0

Zglos komentarz

R
rudazielen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

typowe zaburzenia poczucia wlasnej wartosci.Inni pokazuja tylki , on kreci takie filmiki.Boze co za swiat.

0

Zglos komentarz

D
dorci 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dilera to niech on zmieni bo jakieś trefne to zioło.

0

Zglos komentarz

L
lol1899 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oo pan od roleksów wrócił:D

0

Zglos komentarz

M
matekud 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co za cieć, zobaczył pierwszy raz w życiu troche pieniedzy i jest juz lepszy od innych. niech ktos w koncu ujawni jego tożsamość. wiecie co z nim zrobić

0

Zglos komentarz

L
LaadyBambini 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To znowu ten od Rolex'ów? Ten człowiek przechodzi sam siebie na tych filmikach, coraz większą poprzeczkę sobie stawia w byciu kr***nem. To jak rozwijanie się, tyle że w odwrotną stronę.

0

Zglos komentarz

K
Klaudia741 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bóg go pouścił , Chwali się , że ma pomarańcze . WIEŚNIAK !!

0

Zglos komentarz

B
bladyslaw 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co za de**l

0

Zglos komentarz

S
sajmon76 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiedziałem, że ten wieśniak od roleksów!teraz dał d**y za pomarańcze a jutro da d**y za talerz zupy

0

Zglos komentarz

J
JON28 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ruchac mu sie chce

0

Zglos komentarz

D
dunaj79 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jeden Roli Mu jeszcze został DE**L

0

Zglos komentarz

P
piotr3ss 💩 JP 100%
14 lat temu

niezły z**b z niego

0

Zglos komentarz

X
Xerons 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zaczęło się od dwóch cygańskich roleksów,teraz Biedronkowe pomarańcze ( dobre bo Polskie).Większość z nas stać na prawdziwą kiełbasę więc popis pomarańczą jest dosyć słaby.Widać i jego dotyka kryzys.Czas chyba pokazać twarz koksa, może pokaże jakąś reklamę płynu na trądzik.

Zaczęło się od dwóch cygańskich roleksów,teraz Biedronkowe pomarańcze ( dobre bo Polskie).Większość z nas stać na prawdziwą kiełbasę więc popis pomarańczą jest dosyć słaby.Widać i jego dotyka kryzys.Czas chyba pokazać twarz koksa, może pokaże jakąś reklamę płynu na trądzik.

0

Zglos komentarz

B
boy92 😏 Szyderca
14 lat temu

Uwierz mi tych filmików na youtubie jest więcej na jednym chwali się nawet swoimi umięśnionymi nogami

0

Zglos komentarz

C
cr7hg 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przysiegam.. Dajcie mi jego adres, a znajde, zabije, utne mu f**ta i wsadze w ten wulgarny ryj..

0

Zglos komentarz

M
marcin200687 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I pomyśl, że taki może dzieci wychować na swoje podobieństwo...

0

Zglos komentarz

L
lucky1989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Link ucięło więc podaję sam adres: Lukasz Stanislawowski, 2842 Forestview Dr, Carpentersville, IL, US

0

Zglos komentarz

C
cr7hg 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A wiec: znalazlem, zabilem ale nie bylo co ucinac.. Byly tylko obsrane majtki..

0

Zglos komentarz

N
nick-16 😏 Szyderca
14 lat temu

Czym wy się ludzie denerwujecie :D niech się pocieszy, za małego nie miał, to niech teraz ma xD

0

Zglos komentarz

C
Castor123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

brak słów, de**lu mogę cię kupić i sprzedać za pół ceny, posiedział na zmywaku w dzień, a w nocy robiłeś pałe arabom i dali ci pomarańczę w zamian. Gratuluje wydymali cię mogłeś dostać chociaż 2.

0

Zglos komentarz

T
torch 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to ten zj*b od bogactwa!!jesli jest taki bogaty to niech pujdzie do logopedy bo er nie potrafi wymawiac

0

Zglos komentarz

Z
zibi85full 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Koleś pewnie pierwszy raz w życiu pomarańcze kupił i się cieszy jak z roleksów które albo ukradł albo podróbka:D

0

Zglos komentarz

M
misiu08032004 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawe dlaczego twarzy nie pokaze skoro taki bogaty i zaj...sty jest

0

Zglos komentarz

A
andzikz89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niezrównoważony psychicznie de**l

0

Zglos komentarz

E
eda123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

koleś od ROLLEXA???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:

0

Zglos komentarz

T
tuuningss97 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No własnie. To ten od Roleksów. De**l Jakiś

0

Zglos komentarz

K
klarys122 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobry Gościu! :D

0

Zglos komentarz

F
firekp 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Biedak, stracil prace i musial sprzedac pseudo rolexy u ruskich i teraz stac go jedynie na genetycznie modyfikowane pomarancze z Pakistanu :D..

0

Zglos komentarz

P
poryciuch 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po sprzedaniu Roleksów pewnie i tak mu nie starczyło na pomarańcze więc musiał jeszcze sprzedać resztki swojego mózgu ruskim

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Może go jakiś murzyn na tej emigracji porządnie w to dupsko wypier*oli, skoro tak je wystawia...

0

Zglos komentarz

I
Isarico 🏹 Łowca
14 lat temu

Testo%-)

0

Zglos komentarz

S
Shadovv 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może 30 lat temu bym dał się nabrć na pomarańcze ale dzis to kur... nie należy na pułce ze Świetym Gralem więc niech koleś wydupia bo mało to wzruszające :P

0

Zglos komentarz

O
okandre79 🌾 Wieśniak
14 lat temu

id***a

0

Zglos komentarz

A
agatka1611 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pojechal buraczek cukrowy z Polski za granice i szaleje w internecie... a ciekawe jak u niego jest naprawde :) widac na ciuls.two do wciagania mu starcza bo slychac w filmikach jak nosem sznupie

0

Zglos komentarz

S
szszperacz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Cfaniak ale ryja nie pokaże.... .Chciałbym wiedzieć komu zazdroszcze...

0

Zglos komentarz

A
agatka1611 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on jest tak zabujany w sobie ze pewnie sam sobie obciaga

0

Zglos komentarz

D
14 lat temu

Ciekaw jestem czy ten koleś zdaję sobie sprawę ,że już drugi raz jest na wiocha.pl ;d

0

Zglos komentarz

M
miriox 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jeśli chcecie zobaczyć jego tłuamczenie :) prosze bardzo pisać na pv ;)

0

Zglos komentarz

D
Dr.Joint 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chciał bym zobaczyć jego mordę tzn chciał bym zobaczyć kto robi z siebie takiego błazna

0

Zglos komentarz

W
wiolla89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on juz był. z tymi Roleksami.. co za pacan!! a los sie lubi często odwracac!!

0

Zglos komentarz

L
lusia1672 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Żal mi tego id**ty...

0

Zglos komentarz

K
kierun4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zzrrrrrrrrrrrrryty typ na maksa kurrrrrrwa.

0

Zglos komentarz

M
mesik7 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pajac jakich mało, chciałbym dorwać go w swoje ręce.Zastanawia mnie jak wygląda jego twarzoryj.

0

Zglos komentarz

M
marusia0000 😏 Szyderca
14 lat temu

ale po**b...

0

Zglos komentarz

K
KamilSlonina 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Haha może jak był mały to mu mama machała przed nosem smoczkiem i mówiła nie dla psa...

0

Zglos komentarz

B
buczas 💩 JP 100%
14 lat temu

co za wredny typ

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
14 lat temu

Intelektualny trup

0

Zglos komentarz

K
karold22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ALE KR***N

0

Zglos komentarz

F
fragola18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chłopie to nie czasy komuny że nikt nie widział pomarańczy.. Teraz każdy to ma.. Nie ma czym się chwalić patafianie !!

0

Zglos komentarz

B
bartek22224 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak to jest LIRYCZNY WANDAL, wiem bo znam ten motyw i jego głos.

0

Zglos komentarz

B
Beretti 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To ten sam kondon rozdarty od rolexów z ameryki . Widać jak był w Polsce to pomarańcza była rarytasem (PRL) i tak mu zostało obsrańcowi jednemu

0

Zglos komentarz

C
cyana 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czemu on tak syczy?

0

Zglos komentarz

N
nowik1975 😏 Szyderca
14 lat temu

On musiał mieć w dzieciństwie zabawki poprzybijane gwoździami do podłogi. Niech pokaże ryj.

0

Zglos komentarz

M
MadziiQ 😏 Szyderca
14 lat temu

Tak to ten sam wariat co już go tu widzieliśmy z Rolexami :D!Ostatnie jego nagranie tak mi się podobało,że oglądałam parę razy :D..Ty kr***nie,gdzieś ty się uchował?! Z jaskini Cię wypuścili ?? xD

0

Zglos komentarz

D
14 lat temu

ten koles duzo ma roznych filmikow na yt podejrzewam ze to zwytly zlodziejaszek ktory pracuje w amazonie lubbo sie na filmikach chwali ciuchami z metkami lub cala szafa kosmetykow czy czy calym pudelkiem firmowych szczoteczek do zembow szkoda mi kolesia powinien sie udac do dobrego specjalisty

0

Zglos komentarz

D
14 lat temu

ten koles duzo ma roznych filmikow na yt podejrzewam ze to zwykly zlodziejaszek ktory pracuje w amazonie na filmikach chwali ciuchami z metkami lub cala szafa kosmetykow czy czy calym pudelkiem firmowych szczoteczek do zebow szkoda mi kolesia powinien sie udac do dobrego specjalisty

0

Zglos komentarz

S
sandrita 🌾 Wieśniak
14 lat temu

eh, zkoda mi go... pewnie cale zycie niczego nie mial, pewnie byl wysmiewany w szkole i na podworku, kiedys znecal sie nad zwierzatkami, malymi takimi, bo nikogo innego skrzywdzic by mu sie nie udalo... ze strachu przed swiatem uciekl na jego drugi koniec...teraz probuje pokazc bylym szydercom co ma

0

Zglos komentarz

K
KKKasssikkk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Id***a.

0

Zglos komentarz

S
sandrita 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i mimo, ze troche przypakowal, nadal boi sie pkazac twarz...

0

Zglos komentarz

L
LagodnaJakChili 🏹 Łowca
14 lat temu

Eeee... On ma we łbie kisiel pomarańczowy zamiast mózgu

0

Zglos komentarz

H
Helvete 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oooooo to ten palant od Rolex'ów, tym razem się chwali pomarańczą. Albo tak bardzo mu się nudzi, że wymyśla durne filmiki albo serio ma ochotę pochwalić się chociażby głupią pomarańczą. Mi go wcale nie żal ;/

0

Zglos komentarz

I
Isarico 🏹 Łowca
14 lat temu

Na youtube ->> watch?v=t9YijQJx3u4

0

Zglos komentarz

B
bohoohob2468 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kr***n od rollllllllejjjjjjjjj!!!!!!!!! id***a!!! pokaz twarz nie d**e kozaku???????

0

Zglos komentarz

K
kazikZ1959 😏 Szyderca
14 lat temu

Kolo to ma chyba guza mózgu jak ta pomarańcza...

0

Zglos komentarz

C
czarunia12 💩 JP 100%
14 lat temu

CZY TEN DOWN POKAZUJĄC D**Ę CHCE ŻEBY GO WYRUCHAĆ?? TU DLA CIEBIE POMARAŃCZA SPIEPRZAJ WOLĘ DZIEWCZYNKI, FUJ

0

Zglos komentarz

B
bula1991 😏 Szyderca
14 lat temu

To jesst ten po**b co Roleksami handlował na stadionie tylko mu firme zamknęli

0

Zglos komentarz

A
artur9822 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten ziomek wymiata rolexami z 4.99 made in china

0

Zglos komentarz

Z
zieniumt 💩 JP 100%
14 lat temu

i znowu ten frajer atakuje.

0

Zglos komentarz

T
Tosia666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten koles ma dobrze narąbane wełbie , ta pomarańcze niech se w tyłek wsadzie a potem zje moze mu posmakuje dla niego to rarytas bedzie . Głupi śmiec i tyle

0

Zglos komentarz

S
sunset30 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zaś ten z**b genetyczny...szkoda oczu

0

Zglos komentarz

B
BauerXL 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale jesteście ! Chłopak dostał od Gwiazdorka w paczce pomarańczę a wy go linczujecie. Pozwólcie mu zabłysnąć tym jakże rzadkim owocem! Niech ma swoje 5 minut w necie, pomarańcze szybko gniją....

0

Zglos komentarz

D
driverpatryk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to od tych zegarków co kradł od chińczyków:))pomarańcze łatwiejszym celem jest ich więcej:)haha żałosny jest

0

Zglos komentarz

T
Tosia666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On nawet nie powinien nazywac sie polakiem i mówic po polsku frajer

0

Zglos komentarz

G
Greguu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

JAKA WIOCHA ? PRZECIEŻ TO TESTOWIRON JEST ON TO DLA BEKI ROBI

0

Zglos komentarz

Z
zetzon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dla beki to bym mu wyj z kopa w te jajca.. co że "podjechany" (czy tam był) jest.. hehe nie zdążył by zareagować.. a o dogonieniu mnie potem nie wspomnę hehe

0

Zglos komentarz

B
bazant59 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale osiągnął cel, wszyscy go obejrzeli...To jest dopiero wiocha dla nas, no nie?

0

Zglos komentarz

T
thetaller 🌾 Wieśniak
14 lat temu

powiesic i spalic!

0

Zglos komentarz

S
szkodnik12 😏 Szyderca
14 lat temu

To nie ten sam typ od roleksów:D haha bo tak mi coś rrrr zaciąga:P

0

Zglos komentarz

P
paczek14292 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak on głupi:) jest

0

Zglos komentarz

Z
zula2000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahaha co zakoleś najpierw zegarki ktore nawet kolo rolexa nie lezaly w teraz pomaraccze... ale zauwazylam ze ma tylko jeden zegarek drugi chyba sprzedal i tylko mu na pomaraccze wystarczylo....Palant

0

Zglos komentarz

A
agrafka_7 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o Rolex. Duży chłopak z mózgiem 2 latka..

0

Zglos komentarz

M
maniek2420 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe ile musiał lodów zrobić za tamte rolexy????!!!

0

Zglos komentarz

H
hubert19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lamus od roleksów

0

Zglos komentarz

V
vankuffer 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O wiesniak od rolexow wrocil. Patrzac na niego jestem ZA aborcja

0

Zglos komentarz

R
razew 🌾 Wieśniak
14 lat temu

eutanazją

0

Zglos komentarz

P
patrolek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Życie go skrzywiło. Nieźle musiał biedować za młodu, żeby mu teraz tak szajba odbijała. Psycholog by powiedział, że on powtarza czyjeś zachowania z przeszłości i w ten sposób wyładowuje swój gniew. Traktuje ludzi, tak jak kiedyś potraktowano jego. Żal gościa.

0

Zglos komentarz

U
uvoi 😏 Szyderca
14 lat temu

O kur*a, jaką ten de**l jest beznadziejnie, bezdennie, bezgranicznie, "bezmózgownie" żenującą, tępą ciotą! hahahaha ;D PS. Chociaż może to niezbyt fair, tak śmiać się w głos z upośledzonego kr***na! hahahaha ;P

0

Zglos komentarz

P
pangabka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pokazuje jak się z nim mama/tata bawi.

0

Zglos komentarz

C
crazyloop777 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To ten ułom od roleksów? Widać rodzice wieszali mu kiełbase na szyi i wywozili do lasu bo tylko lisy chcialy sie z nim bawic i go wychowywać. i włąsnie tacy ludzie zaniżają nam poziom intelektualny społeczeństwa.

0

Zglos komentarz

E
edziuxxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

sami to nagrywacie?? i wstawiacie??

0

Zglos komentarz

V
versaceboy 😏 Szyderca
14 lat temu

czy on mysli ze ludzie pomaranczy nie widzieli nigdy?????????

0

Zglos komentarz

B
badbart32 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pan roleks powrocil z pomarancza:)

0

Zglos komentarz

M
mlody89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

d**e wypina jakby chcail zeby ktos go ruchnał:D

0

Zglos komentarz

B
bezimienny_10 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dno !

0

Zglos komentarz

X
xxxjulciaxxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ty masz człowieku chyba mózg prze ćpany albo wgl. go nie posiadasz ...

0

Zglos komentarz

O
Oliiiwek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

naszurany i tyle :D

0

Zglos komentarz

B
BoloYoung 💩 JP 100%
14 lat temu

Kułwa spiełdalaj do logopedy! błakuje w tej pustej głowie co łaz bałdziej pomysłów...

0

Zglos komentarz

N
NAJEBANEPODKOPULA 🌾 Wieśniak
14 lat temu

własnie skoro taki bogaty to niech wyleczy wade wymowy xD

0

Zglos komentarz

A
Amadeusz131 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to ten de**l od Rolexow. zdychaj pe**le !!!

0

Zglos komentarz

A
agro207 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba gieta na raz wciągnął, a tak na marginesie czy to nie jest ten pogibus od roleksów z bazaru?

0

Zglos komentarz

Z
zolty 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zamiast mozgu ma trociny... albo te swoje pomarancze z rolexami... DE**L !!!

0

Zglos komentarz

M
Mariioo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Whahaa Rollejj xD Co za Fail z typa.

0

Zglos komentarz

M
MadziiQ 😏 Szyderca
14 lat temu

Na yt przeczytałam ,że on nie żyje już prawie rok? jakiś koleś wrzuca jego filmiki na yt. Został zamordowany pod swoim domem przez polaczków, którzy zadali mu kilkadziesiąt ran ostrym narzędziem ....

0

Zglos komentarz

Z
zetzon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawe czy to prawda.. cóż.. nie no na pewno mnie to nie cieszy że tak się stało.. ale manifestował(jeśli nie żyje) negatyw ną energię i nie na żarty (jak ja np) także wcale bym się nie zdziwił ..jak by go po prostu zabili..albo np wpadłby pod fortepian lecący z jakiegoś budynku (jak w kreskówce)

ciekawe czy to prawda.. cóż.. nie no na pewno mnie to nie cieszy że tak się stało.. ale manifestował(jeśli nie żyje) negatyw ną energię i nie na żarty (jak ja np) także wcale bym się nie zdziwił ..jak by go po prostu zabili..albo np wpadłby pod fortepian lecący z jakiegoś budynku (jak w kreskówce)

0

Zglos komentarz

C
czarnulka83 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skad tacy kr***ni sie biora??????

0

Zglos komentarz

C
cukierek72 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czy to nie ten sam de**l od "rolexów-lumpexów"?????

0

Zglos komentarz

M
mozg30 💩 JP 100%
14 lat temu

a pokaz ryj frajerku?

0

Zglos komentarz

L
lukasy182 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiele kometazy (nie czytam sorry jak dubluje), ale lans na mandarynki?! joleksa jednego pewnie sprzedał i kupił mandarynki. co jeszcze jego bóg mu da? kilo pomidorów? czekam

0

Zglos komentarz

E
Eddarek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co za kr***n, już mu raz rączkę połamali za nie przemyślane słowa, widać szykuje się kolejna...

0

Zglos komentarz

M
mlody1988 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po raz drugi widze tego kr***na ciekawe czemu nie pokaze twarzy skoro taki wielki kozak jest...? Zal nas**ć na mordę i przyklepać

0

Zglos komentarz

M
MrPuchatek1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale bym mu skoczył na twarz ajjjj...

0

Zglos komentarz

R
rafik0483 🌾 Wieśniak
14 lat temu

de**l pokaż twarz

0

Zglos komentarz

Z
Zocha007 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To ten od Roleksów? Kolego, poszukaj na Allegro taką ofertę : "Sprzedam mózg", i kup go sobie, bo z tego co widzę, w kolejce po ten jakże niezwykle potrzebny organ, jeszcze przez Twoim urodzeniem stać się nie chciało, co?

0

Zglos komentarz

B
beyonce222 🌾 Wieśniak
14 lat temu

NIe mam pytan do tego goscia:) Kurcze i pomyslec ,ze tacy imbecyłe chodzą koło nas:P integrują sie z nami:) a w domowym zaciszu odpie***lają takie rzeczy...Podjarka z pomarańczy pffff Moze przypomniały mu sie dawne czasy (komunistyczne) jak Ciezko było o owoc egzotyczny:)

0

Zglos komentarz

B
bialykruk 😏 Szyderca
14 lat temu

to nie komuna pomarancze juz nie sa rarytasem :)

0

Zglos komentarz

P
polodisco 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W glowie to on ma wlasnie ta pomarancz...

0

Zglos komentarz

M
marcinqper 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak jesteś taki za******y to powiedz rrrrrrrrr....:)

0

Zglos komentarz

N
nadia262 🌾 Wieśniak
14 lat temu

;D

0

Zglos komentarz

B
Badzia22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Padłam hahahahaha :D Dobre ;p

0

Zglos komentarz

M
michalmis 🌾 Wieśniak
14 lat temu

U nas święta jest super nie to co w Polsce wszystko jest na stole POMARAŃCZE, banany.

0

Zglos komentarz

B
bartti 💩 JP 100%
14 lat temu

wiecej koksu sk****synu a nie pomarancza !!!!!

0

Zglos komentarz

K
kuba1986l 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to chyba ten sam gość ktory chwalil sie roleksami .hah glpek

0

Zglos komentarz

H
hickeyek 😏 Szyderca
14 lat temu

kolejny filmik testovirona, koles ma zgnity mozg albo nie ma go wcale, jest z nim wywiad na YT i wypowiada sie calkiem normalnie, te jego filmiki to (jak to okreslil) pewnego rodzaju satyra ale jak dla mnie za ostra

0

Zglos komentarz

M
mily1111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

noo kur** Debi****

0

Zglos komentarz

G
genie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fakt chłopiec jest kuhwa niestabilny ...

0

Zglos komentarz

M
Maximus79 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co za zryry pajac :) inteligent z wadą wymowy :)

0

Zglos komentarz

J
jadore 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wiem co on bierze ale to jakieś gó**o

0

Zglos komentarz

P
PrzemyslawBe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

...kolo powinien zmienić dealera albo zacząć brać połowę...

0

Zglos komentarz

M
Marcin_1982 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale z**b genetyczny !!!

0

Zglos komentarz

L
laurusia692 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest ten id***a od roleksow ha ;/

0

Zglos komentarz

K
kasandraaa88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w bardzo delikatny sposób pokazał,że ma ochotę na dymanko w dupsko ;) na co w takim razie czekać...wazelina i do roboty...!!!!

0

Zglos komentarz

C
cygi23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Żal gościa...Jakbym go dorwał w swoje łapy to by miał zamiast twarzy pomarańcza.Cwaniaczek

0

Zglos komentarz

K
kajothc 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale dziecko neo widac ze matka tam z nim robila za młodu

0

Zglos komentarz

A
A-PanPikus 🏹 Łowca
14 lat temu

"krokodylem" się naćpał.

0

Zglos komentarz

P
papi-hdd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten kolo się powinien leczyć:| najgorsze jest to ze de**l dostał na urodziny kamerkę i pełno ma takich filmików na y.t. Jego pseudonim de**lizmu to Testoviron

0

Zglos komentarz

M
manyman 🌾 Wieśniak
14 lat temu

co za prymityw chyba chce byc wyruchany w swoja pomarańcze..rolexy zaredzawiały to teraz musi dawaniem d**y zarobić na nowe

0

Zglos komentarz

A
aganella 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hmm wysłalabym go pod cele napewno zrobiłby furrore tym nadstawianiem dupska.

0

Zglos komentarz

K
Kermit 😏 Szyderca
14 lat temu

Czym on się chwali pomarańczą? :D Wiadomo że mandarynki są droższe, widać tylko na jedna pomarańcze mu starczyło ;d

0

Zglos komentarz

B
belinda11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Powinien zmienić psychiatrę, bo obecny mu nie pomaga :D

0

Zglos komentarz

S
s3nsei 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja to jestem ciekaw kiedy go ktos znajdzie i przejedzie sie po nim walcem za poprzedni filmik.

0

Zglos komentarz

M
marczella1234 💩 JP 100%
14 lat temu

miazga systemu!

0

Zglos komentarz

C
colcio 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nie jest wiocha, koles jest chory,a zchorych sie nie wolno smiac.

0

Zglos komentarz

E
Elemis 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kolego a gdzie masz swoje RRRRooooli??

0

Zglos komentarz

P
polaczek150 💩 JP 100%
14 lat temu

Oglądałem filmy na youtube tego pajaca wogóle niejest śmieszny (smieszy tylko jakies dzieci neo) . Usunal pocje komentarza bo sie boi zdania innych ludzi o nim . Według mnie on jest poprostu żałosnym pajacem .Takim ludziom powinni odciac dostep do internetu

0

Zglos komentarz

P
PornoCat 🌾 Wieśniak
14 lat temu

0:39 pokazuje o co w tym filmiku chodzi. Nie ma nic w życiu za darmo. Żeby wyjąć/dostać, najpierw trzeba wsadzić;-)

0

Zglos komentarz

D
deres94 💩 JP 100%
14 lat temu

jak na niego patrze to mam ochote wyslac sms o tesci "POMOC"

0

Zglos komentarz

D
dzejdzej0203 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Deeebil

0

Zglos komentarz

A
ankahuliganka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

De**l jak sie patrzy,moja 2letnia corka ma wiekszy zasob slow niz ten prostak

0

Zglos komentarz

T
tomek202 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co za de**l bez komentarza :P

0

Zglos komentarz

S
Sajgem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kughwa nia dla psa kieghbasa :D dobghy ziomek :P

0

Zglos komentarz

C
Czupur82 😏 Szyderca
14 lat temu

Wystarczy wpisać w YouTube w lupie "Wszystkie możliwe zdjęcia Testovirona"...tak właśnie zakończył swoją działalność w sieci

0

Zglos komentarz

D
daidai 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czy on chce zostac wyruchany w dupsko?

0

Zglos komentarz

T
tratatow 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kiedys ogladalem gdzies na necie filmik jak jakis pajac chwali sie rolexami i majtkami a do ogladających zwraca sie biedne polaczki c. buzki oczywiscie nie pokazuje ale po glosie wydaje mi sie ze to ten sam typ. ciekawe po co to robi. tylko zeby uwage na siebie zwrocic...? w sumie nie ważne . żałosn

kiedys ogladalem gdzies na necie filmik jak jakis pajac chwali sie rolexami i majtkami a do ogladających zwraca sie biedne polaczki c. buzki oczywiscie nie pokazuje ale po glosie wydaje mi sie ze to ten sam typ. ciekawe po co to robi. tylko zeby uwage na siebie zwrocic...? w sumie nie ważne . żałosn

0

Zglos komentarz

C
cykajkoze 🌾 Wieśniak
14 lat temu

on ma coś z głową ? czy to mi się tak tylko wydaje ??

0

Zglos komentarz

T
T_BC107 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On ma zamiast mózgu taką pomarańcze.

0

Zglos komentarz

F
fr34k 🌾 Wieśniak
14 lat temu

testooo XD

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
14 lat temu

Pomarańcza na du**e? To znaczy, że ma cellulitis:) Jełop jakich mało

0

Zglos komentarz

M
mcmoney120 🎖️ Snajper
14 lat temu

Cymbał z dzwięcznym "R" od Rolexów?

0

Zglos komentarz

K
kwasny0 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ludzie to plowokacja.....;)

0

Zglos komentarz

Y
ytrewq45 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Prosty człowiek!

0

Zglos komentarz

U
uvoi 😏 Szyderca
14 lat temu

Chyba raczej prostacki!

0

Zglos komentarz

A
adrzbr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oo roli dorobil sie juz spodni i pomarancze se kupil

0

Zglos komentarz

M
mblipa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bez zartow on moze byc chory psychicznie- dla mnie to jedyne wytlumaczenie

0

Zglos komentarz

M
mothers444dawid 💩 JP 100%
14 lat temu

nie ogarniam ...

0

Zglos komentarz

R
rgb77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to nie jest czasami ten frajer od roleksów ???

0

Zglos komentarz

U
uvoi 😏 Szyderca
14 lat temu

Nie czasami - cały czas! ;P ;P

0

Zglos komentarz

V
VooDoo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skuhrwysynu ;p to jest kipe ja piehdole ;p

0

Zglos komentarz

A
arkadiusz3011 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dajcie spokój, przecież to pustak...

0

Zglos komentarz

T
troller 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A może by tak pokazał kiedyś twarz? :P

0

Zglos komentarz

U
uvoi 😏 Szyderca
14 lat temu

Ta popierdółka nie ma twarzy - nie zachował jej! ;D

0

Zglos komentarz

L
LisciuKrk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On nie ma twarzy, on ma rolexa :D

0

Zglos komentarz

T
troller 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w sumie to pokazał tyłek, liczy się :P

0

Zglos komentarz

T
tomusito 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po prostu nie wiem co napisać, nazwałbym go id**tą ale wtedy ubliżyłbym reszcie id****w którzy chodzą po tym świecie.

0

Zglos komentarz

L
LisciuKrk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To ten co się pobił z logopedą bo tamten mu dwoma 'rolexami' wyje*ał z 'erki'

0

Zglos komentarz

M
maniek_ski 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie śmiejcie się jego tak samo traktowali w dzieciństwie i tak mu pozostało

0

Zglos komentarz

J
joasia19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to pe**ł...pokazuje d**e to dla Cb skuhhrwysynuu

0

Zglos komentarz

A
arozonic10 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Rołli już nie ma znaczy że kryzys dopadł i Pana "Kuhrfa"

0

Zglos komentarz

M
marcinwdz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

POMAHRAŃCZA !!!!

0

Zglos komentarz

O
Ostra 😏 Szyderca
14 lat temu

i znowy d**e wystawia brudas od roleksów...musiał byc udany tydzien walenia go w dupsko że na pomarańczki mu stykneło.

0

Zglos komentarz

T
toporek89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a to nie ten o rolexow?

0

Zglos komentarz

M
Mendii 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahahahaha !!!!!!! poryty łeb :D

0

Zglos komentarz

W
Wiedzmin186 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i znowu twarzy nie pokazał, pewnie jest taki paskudny że ja jak bym miał taką d**e jak on ryj to bym się s**ć wstydził

0

Zglos komentarz

T
Tivox 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Boże widzisz i nie grzmisz :|

0

Zglos komentarz

M
marcin14021986 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kr***n i kropka

0

Zglos komentarz

M
michal_2777 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nie jest ten zegarmistrz z Roleks-em

0

Zglos komentarz

J
janoch 🌾 Wieśniak
14 lat temu

DAJCIE MI JEGO KANAŁ :D PROOOOO

0

Zglos komentarz

P
Pumia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Testoviron - sporo ten cymbał ma filmików

0

Zglos komentarz

W
WizKhalifa321 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ma wade wymowy ''Kulwa'';D ale jest za******y;d

0

Zglos komentarz

G
GarfieldLasagne 😏 Szyderca
14 lat temu

to ten sam pajac od zegarków. Pozdanę po żałosnym nie wymawianym do końca "r". Nie stać go na logopedę, ale na pomarańcze wystarczyło. Zwykły de**l, gdyby pokazał mordę, już dawno byłby kaleką.

0

Zglos komentarz

O
omg92 💩 JP 100%
14 lat temu

Poryty ale d**e ma fajna ;d

0

Zglos komentarz

J
ja1230 💩 JP 100%
14 lat temu

ZGINIE MARNIE!!!! JAK PIES POD PŁOTEM

0

Zglos komentarz

M
mariolka241 🌾 Wieśniak
14 lat temu

?

0

Zglos komentarz

M
Mjenzo 💩 JP 100%
14 lat temu

ups się 2 razy zrobiło

0

Zglos komentarz

G
gabrysc1984 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to ten sam gamoń co roleksy reklamowal?:p

0

Zglos komentarz

P
Prawilny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Majtki, rohlexy, koszulki a tera to i pomahrancze (PEWNIE OD AGNIECHY)

0

Zglos komentarz

S
suchy134 🌾 Wieśniak
14 lat temu

proszę zanotować że ten gość nie ma mózgu

0

Zglos komentarz

D
dzxon 💩 JP 100%
14 lat temu

Wada fabryczna, a reklamacji już nie ma. Musi z tym żyć.

0

Zglos komentarz

R
Ramzelik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widac ze dawanie d**y i ku**sa do obrobienia nie jest mu obce

0

Zglos komentarz

J
jordzus 💩 JP 100%
14 lat temu

co za z**b!

0

Zglos komentarz

M
MAjK27 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pokazuje jak go pan w d**e walil za za pomaeancze he he

0

Zglos komentarz

R
rataj1982869 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pokaż ryj to się pozbędziez i roleksa i dziewictwa!!!!kuhhhwa!!!!!

0

Zglos komentarz

M
mierzey 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Krótko mówiąc: ID***A

0

Zglos komentarz

R
rekmar2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Moim zdaniem gościu ma problem ze w zwodem

0

Zglos komentarz

B
blacklagoon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten nieudany eksperyment genetyczny pewnie sprzedaje sie na dworcu za egzotyczne ( dla niego ) owoce . Raz dostał 2 podróby rolexów i też się podniecał. Poziom inteligencji co najmnie -1 IQ.

0

Zglos komentarz

M
monykmonyk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hmm,zamiast mózgu pomarańcza

0

Zglos komentarz

S
slotki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Goscio poprostu pokazuje co to jest polska. I jacy mieszkańcy. Kraj id**tow i złodzieji :D Nie wartych nawet pomarańczy :D:D:D:D Polska Polska Polska hahaha i jeszcze tacy idoci jak wy piszecie ze gosc jest de**lem hahah. Polcy robacy. Coś wam jeszcze powiem.

0

Zglos komentarz

M
Mikyetea 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a Ty to kto jesteś? Ufoludek? pamiętaj, że mówisz także o sobie. A koleś jest ostro czubnięty i tyle..

0

Zglos komentarz

S
slotki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Za pare lat jak juz wszyscy z tąd wyjadą i zostaną sami emeryci i ręcisći to nicmy nie będą musilei z nami wojny toczyc tylko przesuna znak "deutschland" pod białoruś hahahah. Polacy. Nie wiem Co za wieśniak wstawił to na wioche. Z kąd dojeżdżasz mathew ?

0

Zglos komentarz

B
BlissBreathe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mnie on bawi, a zadziwiają ludzie którzy pienią się z bliżej niewyjaśnionych przyczyn. Przecież nikt was nie zmusza do oglądania jego "twórczości satyrycznej" więc po co ten żal ?

0

Zglos komentarz

P
porzeczka2525 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oooo widzę że i Pan Kolega Słownik by się tu przydał:)

0

Zglos komentarz

L
leprikon66 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To ten sam poj-baniec który sięchwalił Rolexami poznaje głos tego de**la.

0

Zglos komentarz

B
bartek14 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pokaż twarz id**to :)

0

Zglos komentarz

S
sobek16nth 💩 JP 100%
14 lat temu

hahaahahahaha tyle powieem. z pozdrowieniami dla wela (autor filmu)

0

Zglos komentarz

L
Listkoe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mistrz prowokacji na wiosce ! :D

0

Zglos komentarz

Z
zetzon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawe czy nie żyje.. jeśli tak to tym bardziej nie powinno u tego być.. tak czy inaczej dla mnie to zwykły pajac, błazen..pajacuje błaznuje... jeśli dla kogoś jest mistrzem to gratuluję horyzontów, naprawdę.. Jim Carey (dobrze napisałem?) ma np poczucie humoru, a ten pajac umie tylko powielać

ciekawe czy nie żyje.. jeśli tak to tym bardziej nie powinno u tego być.. tak czy inaczej dla mnie to zwykły pajac, błazen..pajacuje błaznuje... jeśli dla kogoś jest mistrzem to gratuluję horyzontów, naprawdę.. Jim Carey (dobrze napisałem?) ma np poczucie humoru, a ten pajac umie tylko powielać

0

Zglos komentarz

B
boninboy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

moim zdaniem najlepszy specjalista nie jest mu w stanie pomóc,ma chyba taki sam miąż w głowie co ta pomarańcza...

0

Zglos komentarz

M
marcin08983 💩 JP 100%
14 lat temu

to ten de**l z rolexsami heheheheheheheh

0

Zglos komentarz

R
rekinpodziemia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tępy ch.. i tyle, takich powinno się usypiać.

0

Zglos komentarz

P
pl111290 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehehe poznaje gościa po głosie... zobaczcie sobie n YT filmik "bogactwo część główna" xD

0

Zglos komentarz

D
duda8383 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ostatnie dno , a żebyś ...... frajerze....

0

Zglos komentarz

K
kopniak1965 💩 JP 100%
14 lat temu

Ale zryty

0

Zglos komentarz

M
mojakupa 💩 JP 100%
14 lat temu

co to kur*a jest

0

Zglos komentarz

M
mojakupa 💩 JP 100%
14 lat temu

co to kur*a jest

0

Zglos komentarz

B
buzek5990 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tragedia ku*wa mać bez komentarza to pozostawię bo na niego szkoda czasu!!

0

Zglos komentarz

H
highquality 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja pier..... !

0

Zglos komentarz

N
nebe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jemu to ktoś powinien humanitarnie wje**ć bo tego też de**la znam z filmików co to nie on.

0

Zglos komentarz

Reklama