Reklama
Niezapomniana wycieczka Zakopane  Morskie Oko

Niezapomniana wycieczka Zakopane Morskie Oko

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
116

Zglos post

Reklama

Komentarze

80
K
krzychu123131 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Banowac de**li.

0

Zglos komentarz

A
andzia89ful 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak widzę coś takiego to mam jeden reflux za drugim!Fuj!!łee!

0

Zglos komentarz

C
Czarnaaaa1 💩 JP 100%
14 lat temu

hahahahhahahaha ;DDDD wiocha w biały dzieńń ;p;D

0

Zglos komentarz

H
hica 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no jak to kto ksiądz im robił fotkę

0

Zglos komentarz

A
abbib 💩 JP 100%
14 lat temu

NIE TRZEBA BYĆ GRAFIKIEM, ŻEBY ZAUWAŻYĆ, ŻE TO FOTOMONTAŻ! Z GOSTKI PEWNIE Z JAKIEJŚ STRONKI Z GEJPORNO

0

Zglos komentarz

M
marcia86kk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hmmm ciekawe ujęcie...

0

Zglos komentarz

N
Nieznajomy12253 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ladnie zdjecie szkoda ze narusza prywatnosc tych osoba, i jest karalne brawo...

0

Zglos komentarz

N
Nieznajomy12253 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hmm z tego co widze to zdjecie raczej narusza troche prawatych osob i to jest karalne brawo :P

0

Zglos komentarz

D
Darcy 😏 Szyderca
14 lat temu

A gdzie naczelne homofoby wiochy ? Co tak cicho ? ;>

0

Zglos komentarz

S
Siersciuchowy 😏 Szyderca
14 lat temu

Nie wywołuj wilka z lasu ;d /auuuu/ o już słyszę :D Uciekaj jednorożcu ! :D

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

Troche niżej, najpierw czytaj a potem Pisz. (wychwaliłem Cie dziś. Szukaj...)

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

I pamiętaj że dziś sobota a to zobowiązuje. Niech to działa w obie strony:)

0

Zglos komentarz

D
Darcy 😏 Szyderca
14 lat temu

Twój jeden komentarz z kolekcją minusów to i tak dość cicho..

0

Zglos komentarz

O
osiekdl123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

outlaws13: Zachowujesz się, jakbyś był adminem wiochy. Czytałeś netykietę w ogóle?

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

Nie dasz rady iść dalej??!!!...To ja cię pociągnę...

0

Zglos komentarz

M
malina17a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o fuuuujjjjjjjj bleeeee...

0

Zglos komentarz

P
pinda22 💩 JP 100%
14 lat temu

ale sie za*sał:D

0

Zglos komentarz

S
smokeonthewater 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zacznijmy od tego kto normalny robi takie coś nawet 'dla jaj'..

0

Zglos komentarz

W
wyczes1981 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fajne uczucie,polecam:)

0

Zglos komentarz

D
Dominik7502 😏 Szyderca
14 lat temu

Wstrętne Pe**ły

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nie zwalaj winy na pe**ły. Po prostu nie umiesz jeździć na rowerze.

0

Zglos komentarz

J
Jasiczka 💩 JP 100%
14 lat temu

chyba z polykiem bylo bo sie wczol...hheheeh

0

Zglos komentarz

W
Wiesmeani 😏 Szyderca
14 lat temu

jesli to nie ustawiane to po prostu geje, tylko kto im zrobil takie zdj...

0

Zglos komentarz

K
kiolp123456 🌾 Wieśniak
14 lat temu

noo to ksiądz ma jeden ślub z głowy:D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Gdzie ta wiocha? normalni geje. Poza tym nie robią tego w miejscu publicznym, tylko na odludziu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ale udostępniają w sieci i oglądają to małe dzieci.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

No i co z tego, że udostępniają? a co do małych dzieci, to można założyć blokadę rodzicielską na niektóre strony i wszystko będzie dobrze.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Czyli nie są normalnymi gejami. Normalni geje nie udostępniają takich zdjęć. Normalny człowiek nie wrzuca takich zdjęć do internetu. To tak, jak Ty udostępniałabyś zdjęcia swoich nocnych igraszek. Normalne by to było?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

A skąd wiesz, czy panowie ze zdjęcia wyrazili zgodę na publikacje w necie?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jeżeli o to chodzi to możemy jedynie gdybać.

0

Zglos komentarz

E
evangelion 🌾 Wieśniak
14 lat temu

T-e-n-s-o-r a skad w ogole wiesz ze to nie dla jaj bylo robione??jakbym zaslonil pania z torebka a obok stal kolo i akurat reke tak trzymal ze ja bym jnaucz sie ta zaslanial to wtedy by wyszlo ze mi wali albo kradnie cos tamtej kobiecie??a w ogole nawet jak geje to ich sprawa co robia i gdzie robi

0

Zglos komentarz

E
evangelion 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i jestem BI i sie nie wstydze i bede walczyl z takimi oblechami jak ty co umieja tylko krytyka poleciec bo go**o sie znaja ale jak to mowia lepiej krytykowac bo sie zazdrosci!!!!bo sie w zyciu wam cos nie ulozylo bo nie potraficie zyc szczesliwie i jedyna wasza radosc to zwac na innych/FY!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

BI mi nie przeszkadza

0

Zglos komentarz

G
GrellSutcliff 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Skoro nie przeszkadzają ci biseksualiści, to od homoseksualistów też się odpierwiastkuj. To są normalni ludzie, którzy nie mają życia przez właśnie takich id****w jak ty, którzy wciskają się z ryjem tam, gdzie ich nie chcą.

0

Zglos komentarz

W
Wiochmenek23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciągnie jak odkurzacz bo aż mu policzki się zasysają :)

0

Zglos komentarz

A
azmadon 😏 Szyderca
14 lat temu

Wieczorem Pewnie Zwiedzili Sobie Wzajemnie Kakaowe Oko.

0

Zglos komentarz

H
happy_mala 😏 Szyderca
14 lat temu

smacznego

0

Zglos komentarz

A
adik256 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chcę tak ;*

0

Zglos komentarz

O
ogonek222 💩 JP 100%
14 lat temu

omg... co za żal...;/ co słodko było wam tam... brak dziwek było czy jak..;/;/;/

0

Zglos komentarz

W
wyczes1981 🌾 Wieśniak
14 lat temu

lubiC:]

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nawet jeśli są gejami to na pewno mu nie robi loda w miejscu publicznym, a jedynie pozuje do zdjęcia :P

0

Zglos komentarz

G
Gasherman 🌾 Wieśniak
14 lat temu

do lachy z reką w kieszeni???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

"Tajemnica Morskiego Oka" hyhyhyhy występują...

0

Zglos komentarz

J
jendkeros 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czasami rozumiem hitlera.

0

Zglos komentarz

K
kinia2071 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To jest fake ;p no ale kto jak woli, widać to na prawym bucie gościa który stoi oraz na jego nodze przy kieszeni od spodni że to doklejane :D sepią tylko zrobione by nie było widać szczegółów i g*t. Foto mistrzostwo ^^

0

Zglos komentarz

T
tusiak7 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jeśli to miał być foto żart to wyszło im w 100% realnie;) a jeśli to real, to też ładnie, tylko za bardzo publicznie

0

Zglos komentarz

A
andzia89ful 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak pewnie nie ma to jak pakowanie sobie w d**e przez dwóch facetów fajny widok.Laska z laską przynajmniej nie mają zarostu ani zwisów z przodu a facet z kobietą to rzecz naturalna więc sag*ta206 zastanó się co piszesz.No chyba,że często korzystasz z REDTUBA.Gratulacje.

0

Zglos komentarz

S
sagita206 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wiem skąd takie oburzenie u niektórych? Gdyby na zdjęciu były dwa dziewczyny albo facet z dziewczyną to nie byłoby takiej nagonki, tylko wszyscy "prawdziwi" mężczyźni zachwalaliby zdjęcie i mówili czego to oni by nie zrobili. Żal..

0

Zglos komentarz

Z
ZKRZ 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ja wiem bo to jest OBRZYDLIWE

0

Zglos komentarz

G
gaabryskaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ooooo f**k!!!

0

Zglos komentarz

T
TakaSeJa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fake. Za bardzo wklesniete policzki, chyba ze penis ma obwod slonych paluszkow Krakusa.

0

Zglos komentarz

C
Cursae 🌾 Wieśniak
14 lat temu

padłem czytając ten komentarz! :D

0

Zglos komentarz

T
TakaSeJa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

padles - powstan :)

0

Zglos komentarz

B
Blaabu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może mu ssie.

0

Zglos komentarz

M
Maryyyjusz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jamochłon !!!!! :D

0

Zglos komentarz

M
misiek1209 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no co chłopakom się lodzika zachciało, a w schronisku pewnie się skończyły, trzeba sobie radzić hehe

0

Zglos komentarz

M
marlencia123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehehe dobre ciekawe co na to ich mamusie powiedzą.

0

Zglos komentarz

M
Makaveli_ns 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Odpala papierosa xD

0

Zglos komentarz

M
marcinhozdw 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe co robił fotograf.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Zapewne fotografował.

0

Zglos komentarz

L
Leonist 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja bym był bardziej kulturalny i czekoladą bym go poczęstował ;D :P

0

Zglos komentarz

E
Edzia25 😏 Szyderca
14 lat temu

dałbyś mu walić swoją czeko czekoladę

0

Zglos komentarz

M
misiek.84 💩 JP 100%
14 lat temu

jeb... pe**lstwo

0

Zglos komentarz

A
adriansad 🌾 Wieśniak
14 lat temu

morskie oko, później pewnie kakaowe...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

A gdzie ograniczenie do lat 18? To fotka z pornograficznego portalu!

0

Zglos komentarz

B
bakuss100 😏 Szyderca
14 lat temu

-stary masz jeszcze tego kabanosa? -mam. -to daj kawałek

0

Zglos komentarz

J
jed55 🏹 Łowca
14 lat temu

a ptem bylo...buzi,buzi

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

Jeśli to pe**ły to kij im w oko ale jeśli to fotka z kolegą dla "śmiechu" to połamać im nogi i sie wtedy można śmiać. Jakim trzeba być de**lem. Arania wstaw dla odmiany jedną normalna fotke to nie będę naciskał czerwonej łapki.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ładna parka

0

Zglos komentarz

A
Adrianus19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale mu za*sał, chłopakowi mózg wyssie...

0

Zglos komentarz

C
ciemny24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

może tylko sprawdza ciśnienie...

0

Zglos komentarz

K
keczu78 💩 JP 100%
14 lat temu

Widzew i Ruch pe**łów jest dwóch j...ć pe**lstwo

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Sam się je.bnij... w łeb.

0

Zglos komentarz

K
King_Midas ⚔️ Jedi
14 lat temu

Mleczny start

0

Zglos komentarz

I
isiasia 🌟 Padawan
14 lat temu

ciągnie mu faje jak nic:)

0

Zglos komentarz

T
TheDarkSide 🌟 Padawan
14 lat temu

Nic tylko czekać,aż pe**ły z wiochy zaczną lizać się tu po f**t*ch i wyzywać od homofobów tych co tego robić nie będą.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

No i super.

0

Zglos komentarz

T
tomaszek5800 🏹 Łowca
14 lat temu

tak czy siak ..maja fajnie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

i to bardzo fajnie wypas ma i pewnie smacznie haa

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Arania, no ba! jesteś w tym temacie ekspertem zapewne.

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

jeden byl glodny, wiec drugi czestuje go parowka, co sie nie robi dla kolegi

0

Zglos komentarz

P
Python013 🏹 Łowca
14 lat temu

Parówką albo jogurtem HAHAHA

0

Zglos komentarz

A
anioleczek487 🌾 Wieśniak
14 lat temu

parówką z majonezo-musztardą :D:D

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

taki młody a bez ssania... dalej w góry nie da rady...

0

Zglos komentarz

O
osiekdl123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mrrr ;* Dołączyłbym się do nich ;*

0

Zglos komentarz

L
looooveeeely 🌾 Wieśniak
14 lat temu

szkoda, że nie widać czy mu ciągnie .

0

Zglos komentarz

K
kazikZ1959 😏 Szyderca
14 lat temu

No co Ty. ?! Przecież widać , że dmucha !!!

0

Zglos komentarz

L
Leonist 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mocne

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ciekawi mnie czy do jaj czy serio lodzik idzie heee

0

Zglos komentarz

J
jasioo1988 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wiadomo kto to dodał ijaki miał w tym cel...! :D Pewnie sextylko pewnie to ty kleczysz na tej fotce ;P

0

Zglos komentarz

K
krystian2004 😏 Szyderca
14 lat temu

Typowa górska wycieczka : Wąż ukąsił w penisa tego co stoi a ten co klęczy wysysa mu jad ...

0

Zglos komentarz

S
skunks21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tajemnice brokeback mountain ?

0

Zglos komentarz

G
GrellSutcliff 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Genialny film.

0

Zglos komentarz

U
UdonowyMisiek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dajcie spokój, fajne pamiątkowe foto, widoki są, sepia jest, nawet nutka tajemniczości - ciągnie mu czy też nie...? Świetne foto, zielona łapka i już ^^

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jest szansa że nastąpi wytrysk,a wtedy do Morskiego dołączy polepione oko.

0

Zglos komentarz

K
Kiara92 🎖️ Snajper
14 lat temu

Zacny tekst, mości panie ;)

0

Zglos komentarz

K
KrKArturoS 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jest także szansa, że dołączy i oko kakaowe.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

tak mi się zatekstowało,sam miałem kiedyś oko polepione...miód ze słoika po kryjomu wylizywałem,spadziowy czy jakiś inny lipowy:)

0

Zglos komentarz

T
traczek10 😏 Szyderca
14 lat temu

lody przełamane ;-)

0

Zglos komentarz

M
mlonarek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tytuł tego zdjęcia: "Morskie Oko", tytuł następnego zdjęcia z albumu: "Kakaowe Oko";)

0

Zglos komentarz

G
Goras200 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pe**ły

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Masz w rowerze.

0

Zglos komentarz

G
GrellSutcliff 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Do was naprawdę nigdy nie dotrze...

0

Zglos komentarz

J
jay.c 🌾 Wieśniak
14 lat temu

HAHAHA ręka to raczej nie jest w kieszeni :P a czy mu ciągnie ? stawiam na że tak

0

Zglos komentarz

D
Diverso 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak z ręką w kieszeni nieelegancko ...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Chyba raczej Czekoladowe Oko.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Albo CH w oko

0

Zglos komentarz

T
tigi8885 😏 Szyderca
14 lat temu

o skurczybyk sie za*sał :D

0

Zglos komentarz

O
OveLoOo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hańbią to miejsce ..

0

Zglos komentarz

C
Czarna2687 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciągnie ich w góry xd

0

Zglos komentarz

A
Arturek7544 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o klęczy ten z Big Brother

0

Zglos komentarz

T
tyrtyry533 💩 JP 100%
14 lat temu

Aaa...ssię przessał ;pp

0

Zglos komentarz

T
tyrtyry533 💩 JP 100%
14 lat temu

Aaa..ssię pryssał :P

0

Zglos komentarz

B
bladyslaw 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a potem kakaowe oko:)))))))

0

Zglos komentarz

E
ero_cbr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

BYŁO

0

Zglos komentarz

A
adiklew 💩 JP 100%
14 lat temu

Wiedziałem... Pe**lstwo się szerzy...

0

Zglos komentarz

Reklama