Reklama
Reklama

Komentarze

23
M
Mhahaaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wiem czy komentarz ma związek z opisem na górze ale tam jest napisane "rejczel" a nie "raczej" ...

0

Zglos komentarz

R
raad 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Największa wiocha to komentarz. Rejczel to sformułowanie którym posługują się środowiska homo i oznacza zgodę czy też ochotę i otwartość na seks.

0

Zglos komentarz

P
ppk00 🌾 Wieśniak
14 lat temu

4 stówy i pół peta i oskórowała mu napleta :D

0

Zglos komentarz

B
Bartolomeo15 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A ja go znam!!

0

Zglos komentarz

M
malwa88888 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak to jest najlepsza dziunia w tamtym klubie to co tam za paszczaki muszą przychodzić.,..

0

Zglos komentarz

L
lukasz1720 💩 JP 100%
14 lat temu

zarobione na stojaka :)

0

Zglos komentarz

W
whitebadgirl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja Tobie mówię, mówię Ja Tobie mówię, mówię I am najlepsza dziunia, tutaj w klubie

0

Zglos komentarz

M
marcindna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i oto typowy przykład nienawiści i zazdrości :P konto założone tylko i wyłącznie po to by dodać zioma z osiedla na wiochę. nawet się domyślam kim jest autor absurdu (i nie tylko ja), pozdrawiam.

0

Zglos komentarz

K
kroljuljan1983 💩 JP 100%
14 lat temu

tak to peja.spadki mu sie wje*aly.

0

Zglos komentarz

A
asiorex 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To Peja?

0

Zglos komentarz

M
marcindna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha, roz**b*łeś mnie :)

0

Zglos komentarz

A
aro282 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ładna s**a która leci na kase

0

Zglos komentarz

N
nemesija 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jasne... bo nikt czterech stów na oczy nigdy nie widział ! łaaa ale szpan...

0

Zglos komentarz

B
blues16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Każdy jakos musi sie ustawić w zyciu xD

0

Zglos komentarz

M
mateuszek113 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No akurat. 250zł za pokój i 150zł za anal bez gumy

0

Zglos komentarz

D
DarkFieldsOfPain 🌾 Wieśniak
14 lat temu

cztery stówy za taki pasztet...a nie zobaczyłem ryj tego gościa i sądze że o 3 za mało.łysol z kolczykiem w wardze....Rękami to on chyba pokazuje poziom swojej inteligencji,czego odnośnikiem jest filar w dalszym planie.Dlatego przestałem wierzyć w Boga...

0

Zglos komentarz

D
dubmgstep 🌾 Wieśniak
14 lat temu

za droga jak na ten ryj

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

"No rejczel" co ma oznaczać to sformułowanie? Nie ogarniam. Ale co się dziwić, nasza polska mowa ojczysta zanika, skoro coraz więcej ludzi posługuje się tekstami typu "ale żaaal", albo "żenua".

0

Zglos komentarz

K
kazek8888 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jeju mają kwit a piją tylko piwo co za cierpiarze

0

Zglos komentarz

T
the_knife 🎖️ Snajper
14 lat temu

Chyba oślepłeś od tej kasy.

0

Zglos komentarz

L
Lanling 😏 Szyderca
14 lat temu

on chyba pokazuję inne zarobiła że inne też tak mogą

0

Zglos komentarz

T
tomaszku666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A może to kelnerka w tym klubie i to jej napiwki???Większość z góry zakłada że ta dziewczyna sprzedaje swoje ciało a wcale tak nie musi być!!!

0

Zglos komentarz

M
miazga666 💩 JP 100%
14 lat temu

tylko cztery stówki na melanz...... ?

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
14 lat temu

Bo bez chwalenie nic by nie zarobila a tak wszyscy wiedza i kasa jest.

0

Zglos komentarz

N
niketorres 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hah, fajnie zrobiłeś/aś te kwadraciki na ich oczach xd

0

Zglos komentarz

Reklama