Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
myrele 🌾 Wieśniak
14 lat temu

z tego samego powodu co ty bo wstawisz sobie fotke na wioche

0

Zglos komentarz

M
mercifulkaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba nie bardzo rozumiem sensu Twojej wypowiedzi? sugerujesz cos?

0

Zglos komentarz

B
BoskaInez 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie sam tak szpanujesz.

0

Zglos komentarz

S
sautos38 🎖️ Snajper
14 lat temu

to Keleris z biedronki żule to pijają

0

Zglos komentarz

Reklama