Reklama
Reklama

Komentarze

2
N
neosly 🌟 Padawan
14 lat temu

Nie mówiąc o pielegnacji rąk i klawiatury,ale palic trzeba mówi kierowniczka,bo jest zima i jest zimno,hahahha

0

Zglos komentarz

K
karmelkzn 🎖️ Snajper
14 lat temu

tej klawiaturze należy się już emerytura...

0

Zglos komentarz

Reklama