Reklama
Reklama

Komentarze

18
D
DRAlkocholek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Myslalam ze Gola jeszcze zyje......

0

Zglos komentarz

L
Luja 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Pff..co roku Sebastian i jego żona sprzątają grób Ryszarda i Małgosi z zużytych strzykawek, prezerwatyw i fifek. Gó**o możesz wiedziec co wolałby Rysiek -jego rodzina ma tego dosyć ze nikt nie szanuje miejsca pochówku bliskich sasiadka Riedlów.Tychy

0

Zglos komentarz

D
Draudzia 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zostawianie śm***i po sobie to czyste buractwo.Tu już nawet nie ważne gdzie.

0

Zglos komentarz

A
angie76 😏 Szyderca
11 lat temu

Pamiętam ich ostatni koncert w Bielsku w 1992 - gdzieś tam mam jeszcze jego autograf - teraz to nie lada pamiątka. Pamiętam, jak płakałam dwa lata później. Ech, życie...

0

Zglos komentarz

D
dajana6969 💩 JP 100%
11 lat temu

juz 20 lat... śp. Ryszardowi. byłeś najlepszy.. ale syn też dobry

0

Zglos komentarz

D
Draudzia 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tak kiedyś oddawano cześć zmarłym :) Nasze zaduszki wyglądały właśnie w ten sposób:D Jadło się i piło nad grobami, rzecz jasna nieco ulewając dla zmarłego:)

0

Zglos komentarz

D
diamentowamaska 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

A gdzie jest ten podpis pod zdjęciem , bo ja go na tej fotce nie widzę ??

0

Zglos komentarz

Q
qbsik 💩 JP 100%
11 lat temu

każdy może mieć swoje zdanie , dla mnie osobiście riedel artysta znakomity ale idealny przykład czego ze swoim życiem nie zrobić (takie też są potrzebne) a do zdjęcia nie mam zastrzeżeń myśle że pasuje do jego stylu życia

0

Zglos komentarz

L
leszcz82d 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nie wiem czy by tego nie chciał. nie zrozumiecie.

0

Zglos komentarz

U
U148 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wiocha dla łosia, który tak się podniecił swoim odkryciem, że nie dostrzegł różnicy między dziunią robiącą prezentację ginekologiczną na parafialnym cmentarzu od gościa, który pije wino za pamieć o człowieku, którego twórczość ukształtowała niejednego z nas. Łapa w dół za wyłączoną opcję "OGARN...

Wiocha dla łosia, który tak się podniecił swoim odkryciem, że nie dostrzegł różnicy między dziunią robiącą prezentację ginekologiczną na parafialnym cmentarzu od gościa, który pije wino za pamieć o człowieku, którego twórczość ukształtowała niejednego z nas. Łapa w dół za wyłączoną opcję "OGARNIAM"

0

Zglos komentarz

M
Miro80 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wieśniaku,akurat w ten sposób nie powinieneś okazywać szacunku zmarłym.akurat jestem fanem dżemu i mam nadzieje,że będziesz na głównej z 1000 głosów!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Wiesniaku gdybys byl fanem Dzemu i chociaz troche rozumial filozofie tej muzyki to wiedz ze Rysiek nie mialby nic przeciwko. Lepiej sie przyznaj ze sluchasz Justina Bimbera

0

Zglos komentarz

A
antraxcdt 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A skoro tak z Ciebie fan Dżemu. To znając życie Ryszarda, powinieneś wiedzieć, że wolał by takie przyjście i uczczenie jego pamięci niż jakąś świeczkę.

0

Zglos komentarz

T
thcmotopride 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I kto tu jest wiesniakiem... TY, Mlode pokolenie, do ktorego prawdopodobnie nalezysz, czy gosc, ktory wie czego by chcial Rysiek. WIESNIAKU. ON ZROBILBY DOKLADNIE TO SAMO NA TWOIM GROBIE. JELENIU!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

O w morde !! To już 20 lat !!!!!!

0

Zglos komentarz

D
Depakina 🌾 Wieśniak
11 lat temu

podleciałbym

0

Zglos komentarz

D
DRAlkocholek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wino marki Wino

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ryszard lubił jabolę

0

Zglos komentarz

D
DRAlkocholek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wino marki WINO

0

Zglos komentarz

C
Czupur82 😏 Szyderca
11 lat temu

Tychy - Wartogłowiec

0

Zglos komentarz

C
cebulak666 😏 Szyderca
11 lat temu

jak dla mnie ok

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
11 lat temu

Dla mnie jeden z największych wokalistów w historii!!!

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

jeżeli to funfel ridla to ja go szanuję.jeżeli jaka męda to nie ładnie się zachował

0

Zglos komentarz

M
mariusz1313 🌾 Wieśniak
14 lat temu

brak szacunku!!!

0

Zglos komentarz

Reklama