Reklama
Reklama

Komentarze

74
Q
qwertyytrewq 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ich życie ich sprawa co robią. Nie mam nic do homosexów

0

Zglos komentarz

O
ororo_munroe 🌾 Wieśniak
15 lat temu

jesteś homofobem??!!

0

Zglos komentarz

W
wojtalportal 💩 JP 100%
15 lat temu

pe**ły lubią się pokazywać

0

Zglos komentarz

P
przemek021216 🌾 Wieśniak
15 lat temu

a jak by się 2 laski całowały to już by było ok i nie byłoby wiochy?

0

Zglos komentarz

S
Spitzer 🌾 Wieśniak
15 lat temu

powiem tak... niech sobie robia co chca ale po co to wrzucac do netu... wiekszosc osob[mam na mysli hetero] raczej sie to niespodoba czyli np. mi ,bo gdy patrze na to, to mi ciarki po plecach przechodza

0

Zglos komentarz

M
moosiak 🌾 Wieśniak
15 lat temu

wiochą jest co najwyżej uznanie tego zdjęcia za wiochę, nie widziałem dotąd całującej się pary hetero tutaj, a robią to samo ;)

0

Zglos komentarz

R
Robaczek997 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Obama zezwolil na sluby dla gejów trzeba uznać ich decyzje hehe xd

0

Zglos komentarz

M
Mariuszmmm 🌾 Wieśniak
15 lat temu

a poza tym nie widzę tutaj wiochy ;/

0

Zglos komentarz

M
Mariuszmmm 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ich wybór ich sprawa.

0

Zglos komentarz

K
KrUcHy 🌾 Wieśniak
15 lat temu

PE**LY !!!!

0

Zglos komentarz

F
fluorscent 🌾 Wieśniak
14 lat temu

DE**L!!!!!!!

0

Zglos komentarz

D
DonDom3l 💩 JP 100%
15 lat temu

...ale z drugiej strony (i to się tyczy większości zdjęć na tym portalu) nikt wam nie każe oglądać tych zdjęć....

0

Zglos komentarz

F
fly07 🌾 Wieśniak
15 lat temu

sexi to wyglada:D

0

Zglos komentarz

N
Niezapominajka669 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Sorry,ale "homosex'y" mają więcej rozumu,bo kto jak kto,ale najczęściej wstawiane są foty ruchających się par hetero,a wy robicie halo na widok całujących się homosex'ów.

0

Zglos komentarz

G
guzik00 🌾 Wieśniak
15 lat temu

A ja rzygam na lezby i cooo??

0

Zglos komentarz

T
teo129 💩 JP 100%
15 lat temu

Zygamm!!!

0

Zglos komentarz

G
generaljeje 💩 JP 100%
15 lat temu

co pe**ly

0

Zglos komentarz

A
aguagu 🏹 Łowca
15 lat temu

Nie wiem czy ktokolwiek ma ochotę to oglądać. Ja nie! Bleee

0

Zglos komentarz

Z
ziutaa696 💩 JP 100%
15 lat temu

Jak ja kocham całujących się facetów.:) mmm ;)

0

Zglos komentarz

V
Vixen45 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ja wole całujące się kobiety

0

Zglos komentarz

B
byczybilli 💩 JP 100%
15 lat temu

nie trzeba kogos znac, zeby wiedziec takie pe**lstwo to za jaja i na maszt!

0

Zglos komentarz

H
Haslo 🌾 Wieśniak
15 lat temu

byczybilli- mówisz,że praktykę masz. czesto na tym maszcie wisisz?

0

Zglos komentarz

F
Flipek 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nie jest źle, mało tego: nawet fajnie wyglądają.

0

Zglos komentarz

S
sedi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dave2024 sam jesteś pe**łem

0

Zglos komentarz

J
Jerzy-Marek 💩 JP 100%
14 lat temu

wymiesić jak prosiaki!

0

Zglos komentarz

V
vipero16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

cioty pieprzone.. pozamykac w gettach i spokoj

0

Zglos komentarz

C
Cindy92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czekaj napisales na Fejsa a obok pisze ,ze wiocha na fotka.pl.???

0

Zglos komentarz

K
klaudiaru 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Uroczooo :***

0

Zglos komentarz

E
eaoden 😏 Szyderca
14 lat temu

słodkie

0

Zglos komentarz

L
LoveGame69 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oooo kocham gejuś

0

Zglos komentarz

D
diamencikowa 🌾 Wieśniak
15 lat temu

chłopcy są bardzo ładni , ale ... ;( czemu to geje ?! ja chce jednego !! PS: ogólnie zauważyłam , że geje są przystojni ..

0

Zglos komentarz

F
fluorscent 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Oh, realy? A że drzewa kwitną na wiosnę też już wiesz?

0

Zglos komentarz

L
lukaszek9410 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nasrane to macie wy, ze tak piszecie o kims kogo nie znacie.

0

Zglos komentarz

T
TheCrazy 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Namiocik :D Mogę się przyłączyc?

0

Zglos komentarz

P
Patus666 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Moim zdaniem to nie jest wiocha ! Wiele zresztą zdjęć się tutaj nie nadaje. Jak laski się całują to się jaracie a chłopaków już wyzywacie... ŻAL z was

0

Zglos komentarz

T
Tolek2003 🌾 Wieśniak
15 lat temu

super ;))

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
15 lat temu

ohyda

0

Zglos komentarz

Y
yukishy 🌾 Wieśniak
15 lat temu

jak milo;))

0

Zglos komentarz

R
robus15s 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ja bym chętnie zrobił to samo z jednym i drugim a ze zwrotem typu PE**Ł bym uważaj ponieważ mogliby Wam sprawę założyć za obrażanie mało tego to jeszcze publicznie i jesteście jakieś 10 tysiaczków do tylko bo trzeba zapłacić na rzecz "PE**ŁA" powodzonka haha ;]

0

Zglos komentarz

S
SiejeFerment 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Takie słodkie chłopaczki ;>

0

Zglos komentarz

B
blablablaaa 🌾 Wieśniak
15 lat temu

i gdzie tu wiocha? jak koleś widzi gdy dwie laski się całują to już wytrzymać nie potrafią bo ich to podnieca, ale jak już facet z facetem to zaraz obrażacie! a to nic takiego .

0

Zglos komentarz

J
Juri 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Kurde dajcie już spokój tym ludziom. Nigdy nie widzieliście jak chłopacy się całują, to jakaś zaraza czy co? Może trochę więcej tolerancji. Dla ścisłości: Odwalcie się od gejów, to też normalni ludzie. wam wolno pokazywać zdj. jak się całujecie, ale im nie?

0

Zglos komentarz

K
kwiatek 🌾 Wieśniak
15 lat temu

czekaj bo rzygne ... ;/

0

Zglos komentarz

V
valefrater 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Gdzie wiocha? Absurd?? Facepalm??? Ci dwaj nie robią nic absurdalnego, lub nadającego się na wioche.pl

0

Zglos komentarz

T
tralusia 💩 JP 100%
15 lat temu

dobra, może się kochają, ale niech nie ujawniają tego publicznie ;/ obrzydlistwo.

0

Zglos komentarz

H
hihi151 💩 JP 100%
15 lat temu

Ty jak masz chłopaka to tz moze lepiej sie nie ujawniaj bo ich to obrzydza.....

0

Zglos komentarz

W
wampirzyca666 🌾 Wieśniak
15 lat temu

No tak pe**łów to tępmy, ale jak widzicie dwie laski liżące się ze sobą to jesteście w siódmym niebie! Więcej tolerancji... A mnie jara ten widok. o.

0

Zglos komentarz

I
ilovelemury 💩 JP 100%
15 lat temu

Zgadzam się z Tobą. Denerwuje mnie to, że jak dwie dziewczyny się całują to jest ok, a jak dwóch chłopaków to zaraz są oni tępieni, wyśmiewani itp. Osobiście toleruję takie związki i jak im się podoba to niech żyją sobie szczęśliwie, nam nic do tego.

0

Zglos komentarz

S
siula35 🌾 Wieśniak
15 lat temu

mi sie podoba :)

0

Zglos komentarz

K
krystian574 🌾 Wieśniak
15 lat temu

kochają się może?:-/

0

Zglos komentarz

V
valefrater 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Miłość nie jest związana z płcią tylko układem limbicznym. Radze wyjść z zaścianka.

0

Zglos komentarz

P
Pat18 🌾 Wieśniak
15 lat temu

są tu jakieś laski które ten widok jara ?:D czy tylko ja jestem odmieńcem xd

0

Zglos komentarz

K
Kitten17 🌾 Wieśniak
15 lat temu

perwers zgadzam się z tobą:) człowiek jak człowiek każdy rodzi się inny na swój sposób;)

0

Zglos komentarz

S
sedi 🌾 Wieśniak
15 lat temu

widze ,że tu panów podniecają takie zdjecia hehe.jeb*ć pe**łów,rzygać mi sie chce,to jest obrzydliwe,nie można tego tolerować,ich trzeba tępić jak robaki albo leczyć

0

Zglos komentarz

D
Dave2024 🎯 Wyjadacz
15 lat temu

Jeb@ć pe**łów? Albo masz problemy z synonimami, albo sam jesteś gejem! Homofobów też należy tępić albo leczyć. Dla Twojej wiadomości homoseksualizm nie jest chorobą :) nie mam pojęcia dlaczego uciekasz od faktów :P

0

Zglos komentarz

P
PelnoDebili 💩 JP 100%
15 lat temu

sedi, otóż to - widocznie sporo tutaj homosiów, dlatego ich tak bronią. Homoseksualizm to zboczenie, które trzeba tepic.

0

Zglos komentarz

P
paracelsus 🎖️ Snajper
15 lat temu

JEŚLI JEST UCZUCIE, PŁEĆ SIĘ NIE LICZY. NIE MA TU WIOCHY

0

Zglos komentarz

P
Perwers 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Kochają się to co wam do tego? Wiochą jest, że nie wstydzą się okazywać uczuć? Weźcie się puknijcie w głowę. Widzę, że jest coraz większa tendencja do wyszukiwania gejów nawet jeżeli ich zdjęcia są w dobrym tonie nikomu nie wadzące.

0

Zglos komentarz

P
persching 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Otóż to!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

i znów Polska cofa się do czasów średniowiecza... kto odmieńcem... na stos z nim! i Polacy uważają się za naród tolerancyjny... żałosne.

0

Zglos komentarz

V
valefrater 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Homoseksualizm w średniowieczu był bardzo popularny zwłaszcza w zakonach i dworach królewskich. Był związany z miejscami, gdzie poziom wykształcenia znacznie przekraczał normę. Polska była tolerancyjna do Zygmunta III Wazy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

chcę nadmienić, że tolerancyjna RELIGIJNIE, więc ten argument, ni w pięć, ni w dziesięć.

0

Zglos komentarz

P
PelnoDebili 💩 JP 100%
15 lat temu

Zarowa, a kto tu mówi o tolerancji? Ten syf trzeba tepic, bo sie rozprzestrzenia.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

ale dlaczego wszyscy są tak krytycznie nastawieni do tego? skąd tyle nienawiści? ludzie, opamiętajcie się... dlaczego bronicie komuś kochać się, odwzajemniać te uczucia? przytoczę tutaj argument który internet widział miliony razy - a na 2 całujące się panienki to od razu byłbyś w gotowości co?

ale dlaczego wszyscy są tak krytycznie nastawieni do tego? skąd tyle nienawiści? ludzie, opamiętajcie się... dlaczego bronicie komuś kochać się, odwzajemniać te uczucia? przytoczę tutaj argument który internet widział miliony razy - a na 2 całujące się panienki to od razu byłbyś w gotowości co?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

i po drugie - ludzie normalni, których nie opętało jakieś chore konserwatywne, radykalne na poziomie niejakiego JKM-a myślenie, których poziom utrzymuje się na poziomie zwykłych stadionowych dzikusów, Polska dawno byłaby krajem szanowanym. Ale cóż, sami sobie na to pracujemy, gratuluję :)

i po drugie - ludzie normalni, których nie opętało jakieś chore konserwatywne, radykalne na poziomie niejakiego JKM-a myślenie, których poziom utrzymuje się na poziomie zwykłych stadionowych dzikusów, Polska dawno byłaby krajem szanowanym. Ale cóż, sami sobie na to pracujemy, gratuluję :)

0

Zglos komentarz

P
PelnoDebili 💩 JP 100%
15 lat temu

A czy para kochających się ludzi nie powinna przedłuzyć gatunku? Moja droga zarowo - świat się na tym opiera. Jak to sobie wyobrazasz? Adopcja? Nastepnie co? Wychowywanie dziecka przez dwoch facetow? Dziecko wychowane w takim środowisku nie funkcjonowałoby jak należy.

0

Zglos komentarz

P
PelnoDebili 💩 JP 100%
15 lat temu

Nie przez przypadek taką możliwość ma jedynie para kobiety z meżczyzną. Homoseksualizm nie jest normalny, kazdy id***a chyba jest w stanie to dostrzec.

0

Zglos komentarz

N
15 lat temu

Fejs to facebook, a zaznaczone jako fotka.pl ; | Poza tym...jeżeli się Kochają i Ci nie dokuczają to chyba nic groźnego?!

0

Zglos komentarz

P
persching 🌾 Wieśniak
15 lat temu

No i co w tym takiego irytującego? Coraz więcej takich zdjęć się tutaj pojawia... Ja bym im order za odwagę przyznał a nie pisał, że to wiocha...

0

Zglos komentarz

W
wolly 🎯 Wyjadacz
15 lat temu

Zakaz pe**łowania zero tolerancji dla takiego zboczenstwa!

0

Zglos komentarz

W
wolly 🎯 Wyjadacz
15 lat temu

tak tak dawć więcej minusów zapewne minusy od pe**łow

0

Zglos komentarz

P
Perwers 🌾 Wieśniak
15 lat temu

A możesz podać konkretny powód w czym Ci geje przeszkadzają ? Znasz jakiegoś? Może to minusy nie od"pe**łów" a od ludzi, których rażą takie prostackie i chamskie wypowiedzi? Jesteśmy chyba cywilizowanymi ludźmi i możemy dyskutować na poziomie nie wydaje Ci się?

0

Zglos komentarz

A
Annn 🌾 Wieśniak
15 lat temu

za pe**ła się nie uważam jestem kobieta ale i tak (-)! Dajcie żyć takim ludziom jak chcą. Do łózka wam nie wchodzą, naprawdę trochę tolerancji. Jeżeli nie potraficie zaakceptować takich związków to chociaż ich nie komentujcie. Każdy ma prawo do szczęscia i do miłości czy to mężczyzna z kobietą, czy

za pe**ła się nie uważam jestem kobieta ale i tak (-)! Dajcie żyć takim ludziom jak chcą. Do łózka wam nie wchodzą, naprawdę trochę tolerancji. Jeżeli nie potraficie zaakceptować takich związków to chociaż ich nie komentujcie. Każdy ma prawo do szczęscia i do miłości czy to mężczyzna z kobietą, czy

0

Zglos komentarz

A
Annn 🌾 Wieśniak
15 lat temu

kobieta z kobietą czy mężczyzna z mężczyzną!

0

Zglos komentarz

V
valefrater 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Chyba wolly nie jest w stanie podać powodów, które zmuszają go do takiego stanowiska, tym bardziej do podania szeregu argumentów przeciw takim zachowaniu jak na zdjęciu.

0

Zglos komentarz

P
PelnoDebili 💩 JP 100%
15 lat temu

popieram wolly ! zero tolerancji dla pe**łów ! gdyby na świecie miało istnieć pe**lstwo to na poczatku powstałoby dwóch Adamów, a nie Adam i Ewa. Dziękuje dobranoc.

0

Zglos komentarz

D
Daniel 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Gorące ! też bym chciała namiary xD

0

Zglos komentarz

N
neymar 🌾 Wieśniak
15 lat temu

sory ale kur** nie kminie takich gości.. Wiocha konkret i pe**lstwo na maxa

0

Zglos komentarz

P
Perwers 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Wiocha? Sprecyzuj, bo czegoś tu nie kminie. Dwie całujące sie laski byłyby ok :) zaś zdjęcie całującego sie faceta i dziewuchy na nikim, by wrażenia nie zrobiło ;)Skąd więc wiocha kiedy chodzi o facetów:)? Czujesz jakiś wewnętrzny niepokój oglądając fote ^^ a może się nią jarasz stąd ta wrogość ;D

Wiocha? Sprecyzuj, bo czegoś tu nie kminie. Dwie całujące sie laski byłyby ok :) zaś zdjęcie całującego sie faceta i dziewuchy na nikim, by wrażenia nie zrobiło ;)Skąd więc wiocha kiedy chodzi o facetów:)? Czujesz jakiś wewnętrzny niepokój oglądając fote ^^ a może się nią jarasz stąd ta wrogość ;D

0

Zglos komentarz

P
PelnoDebili 💩 JP 100%
15 lat temu

Perwers, a może to Ty sie jarasz tą fotką? stąd Twoje stanowisko...

0

Zglos komentarz

P
Perwers 🌾 Wieśniak
15 lat temu

A czym się tu jarać?Takie zdjęcia na mnie nie działają:)Twoim tokiem rozumowania, widząc jak się para hetero całuje od razu Twa łapa w bokserkach ląduje?^^Moje stanowisko jest takie, iż to co, gdzie, i z kim robię to tylko i wyłącznie moja sprawa, a fota? Niech każdy pilnuje siebie :)

A czym się tu jarać?Takie zdjęcia na mnie nie działają:)Twoim tokiem rozumowania, widząc jak się para hetero całuje od razu Twa łapa w bokserkach ląduje?^^Moje stanowisko jest takie, iż to co, gdzie, i z kim robię to tylko i wyłącznie moja sprawa, a fota? Niech każdy pilnuje siebie :)

0

Zglos komentarz

P
Perwers 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nie widzę w niej wulgarności, nie epatuje seksem, brak na niej haseł"chcemy adoptować dzieci". Wiec pytam się o co Ci chodzi? Obrzydza Cię ok. Rozwiązanie proste zbieraj zabawki, kliknij czerwony krzyżyk w prawym górnym rogu okna i nie ziej nienawiścią, albo wyrażaj się jak człowiek cywilizowany-.-

Nie widzę w niej wulgarności, nie epatuje seksem, brak na niej haseł"chcemy adoptować dzieci". Wiec pytam się o co Ci chodzi? Obrzydza Cię ok. Rozwiązanie proste zbieraj zabawki, kliknij czerwony krzyżyk w prawym górnym rogu okna i nie ziej nienawiścią, albo wyrażaj się jak człowiek cywilizowany-.-

0

Zglos komentarz

N
neymar 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Perwers kazdy ma inne odruchy jak widzi niektóre rzeczy, ja mam takie i tyle i tez wisi mi to co Ty robisz i z kim i gdzie i jak.. Nie podoba Ci sie moje zdanie?? Mi Twoje też wiec zwijaj sie wyrazac w swoj cywilizowany sposob gdzies dalej.

0

Zglos komentarz

C
Chaki 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Oni tylko wymieniają się gumami do życia xD

0

Zglos komentarz

K
koszka86 🎖️ Snajper
15 lat temu

dwie dziewczyny to jeszcze ujdzie ale dwóch facetów...?! nic z tego

0

Zglos komentarz

I
illuminatus 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Dwie dziewczyny to takie samo pe**lstwo. :]

0

Zglos komentarz

O
ororo_munroe 🌾 Wieśniak
15 lat temu

aha super.... hymm masz na avatarze t.o.p'iego no nie XD małe zdjęcie ale jestem pewna XD wiesz, że członkowie BB też są łączeni w pary np. moim zdaniem najlepsza para DaeSung+T.O.P XD

0

Zglos komentarz

T
tcqtcq 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Słodkie:) Kochają się! Jak to może być obrzydliwe! To miłość, a miłość jest piękna! :)

0

Zglos komentarz

M
mirca 🌾 Wieśniak
15 lat temu

własnie ktoś ma nasrane że wrzuca takie fotki..

0

Zglos komentarz

S
Spitzer 🌾 Wieśniak
15 lat temu

ku*wa nie wrzucajcie takich fotek bo sie porzygac mozna...

0

Zglos komentarz

H
Haslo 🌾 Wieśniak
15 lat temu

No to zygaj na co czekasz?

0

Zglos komentarz

S
Spitzer 🌾 Wieśniak
15 lat temu

nadstaw ryja to skorzystam jak z toalety...

0

Zglos komentarz

J
Juri 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Z tobą ku*wa do pieca. Paranoja... I to ich nazywacie nienormalnymi?

0

Zglos komentarz

H
Haslo 🌾 Wieśniak
15 lat temu

a Ty sie nawet na fundamenty czegokolwiek nie nadajesz-strach byłoby wejść do takiej budowli. Poza tym dobrze by było, jakbyś pomyślał zanim cokolwiek napiszesz czy powiesz

0

Zglos komentarz

H
Haslo 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Jedno sie nie zmieni-tylko o tolerancji mowa- a gejowi czy lesbijce bardzie potrzebna jest akceptacja ze strony otoczenia a nie sama tolerancja

0

Zglos komentarz

J
Juri 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Dla gejów.... Mówiąc pe**ł poniżasz. Ale racja, tolerancji zero.

0

Zglos komentarz

L
luki-b 💩 JP 100%
15 lat temu

ZERO PROCENT TOLERANCJI DLA PE**LSTWA

0

Zglos komentarz

J
Juri 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Pewnie, moim zdaniem geje są uroczy. Mają w sobie o wiele więcej czułości.

0

Zglos komentarz

K
kangur 🌾 Wieśniak
15 lat temu

wiocha :) mogę namiary ??

0

Zglos komentarz

J
Juri 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nie pe**ł a gej. Pe**ły to ty masz przy rowerze. Tobie łatwo obrażać gejów, bo w naszym kraju przeważają hetero i nikt nie musi tępić ciebie... Chociaż nawet gdyby tak było, to oni mają na tyle rozumu, że mają gdzieś waszą orientację i nie przeżywają tego jacy to wy jesteście według niech obrzydliwi

Nie pe**ł a gej. Pe**ły to ty masz przy rowerze. Tobie łatwo obrażać gejów, bo w naszym kraju przeważają hetero i nikt nie musi tępić ciebie... Chociaż nawet gdyby tak było, to oni mają na tyle rozumu, że mają gdzieś waszą orientację i nie przeżywają tego jacy to wy jesteście według niech obrzydliwi

0

Zglos komentarz

W
wernon 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Homofobem nie jestem , jestem tolerancyjny lecz jak dla mnie , jako estety ;), jest to po prostu widok totalnie obrzydliwy . Rozumiem i nie dziwię się paniom , którym ten widok odpowiada gdyż i mnie-faceta , pociąga widok migdalących się do siebie lesbijek :)

0

Zglos komentarz

P
peter 🌾 Wieśniak
15 lat temu

DO PE**ŁA Juri!!! Powieś się jemiole!!!

0

Zglos komentarz

J
Juri 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Och no pewnie, oczywiście! Ocenzurujcie ich całych, bo to przecież geje! Bo nie wolno przecież ich oglądać. Ocenzurujcie najlepiej samych siebie i odwalcie się od nich, bo rzygać mi się chce na waszą homofobię.

0

Zglos komentarz

P
PelnoDebili 💩 JP 100%
15 lat temu

Tępić pe**łów !

0

Zglos komentarz

O
ozzz 💩 JP 100%
15 lat temu

Jak chcesz to ok, oglądaj, nie bronię Ci tego. Ale nie spodziewałem się takiego widoku przeglądając dzisiaj wiochę, zdjęcie jest co najmniej "niesmaczne":/ Nie jestem homofobem - nie czuję lęku przed homoseksualnymi. Po prostu mnie to brzydzi. Nie musisz się ze mną zgadzać, ale TOLERUJ to.

Jak chcesz to ok, oglądaj, nie bronię Ci tego. Ale nie spodziewałem się takiego widoku przeglądając dzisiaj wiochę, zdjęcie jest co najmniej "niesmaczne":/ Nie jestem homofobem - nie czuję lęku przed homoseksualnymi. Po prostu mnie to brzydzi. Nie musisz się ze mną zgadzać, ale TOLERUJ to.

0

Zglos komentarz

O
ozzz 💩 JP 100%
15 lat temu

Jak ktoś sobie coś takiego wstawia na fejsa to trudno, ale (-) za wrzucenie tego na wiochę... nie tylko cycki powinniście cenzurować, drodzy Admini:/

0

Zglos komentarz

H
Haslo 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Wolliy-masz z tym problem? nie patrz i nie oddychaj jak a najlepiej zamknij się w piwnicy i zyj sobie we własnym zamkniętym swiecie. Co za ludzie nie podoba sie to sie nie gap. a mnie sie nie podoba jak sie ludzie liżą na ulicy aż im slina z gęby wypływa i jakoś nie robie w tego powodu wielkiego hal

Wolliy-masz z tym problem? nie patrz i nie oddychaj jak a najlepiej zamknij się w piwnicy i zyj sobie we własnym zamkniętym swiecie. Co za ludzie nie podoba sie to sie nie gap. a mnie sie nie podoba jak sie ludzie liżą na ulicy aż im slina z gęby wypływa i jakoś nie robie w tego powodu wielkiego hal

0

Zglos komentarz

J
Juri 🌾 Wieśniak
15 lat temu

To niby co kurde? Mają się chować po piwnicach żeby czasem ktoś ich razem nie zobaczył, bo "zaraz się porzygam" "zaraz zwymiotuję", chyba serio macie ze sobą problem ludzie. A może im przeszkadza wasza seksualność, a jednak nie przeżywają jacy to wy jesteście okropni i nie obrażają.

To niby co kurde? Mają się chować po piwnicach żeby czasem ktoś ich razem nie zobaczył, bo "zaraz się porzygam" "zaraz zwymiotuję", chyba serio macie ze sobą problem ludzie. A może im przeszkadza wasza seksualność, a jednak nie przeżywają jacy to wy jesteście okropni i nie obrażają.

0

Zglos komentarz

P
PelnoDebili 💩 JP 100%
15 lat temu

Przeszkadza im nasza seksualność? niech tylko te pe**ły spróbują nadmienić, że to co jest normalne im nie pasuje...

0

Zglos komentarz

W
wampiX 😏 Szyderca
15 lat temu

"WY" powiadasz... rozumiem, że należysz do ich klanu;)

0

Zglos komentarz

L
libekunde 🌾 Wieśniak
15 lat temu

bardzo mi się podoba że jednak polska w religie ubrana a jednak broni moralności ludzkiej facet niema zbyt wysokiego ilorazu inteligencji(sprawdź w słowniku"wolly")ja tez nie jestem 100% tolerancyjny nie lubię jak facet się maluje itp ale tu jest czysto pozytywne uczycie i dzięki tym którzy ich....

bardzo mi się podoba że jednak polska w religie ubrana a jednak broni moralności ludzkiej facet niema zbyt wysokiego ilorazu inteligencji(sprawdź w słowniku"wolly")ja tez nie jestem 100% tolerancyjny nie lubię jak facet się maluje itp ale tu jest czysto pozytywne uczycie i dzięki tym którzy ich....

0

Zglos komentarz

L
libekunde 🌾 Wieśniak
15 lat temu

bronią wraca mi wiara w te społeczeństwo

0

Zglos komentarz

Reklama