Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
artarus 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

pluton egzekucyjny ;)

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

byli na szkolce w bylym NRD ?

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

ale jakby nie patrzec...odwazne chlopaki..stac na pasie oddzielajacym jezdnie...no nie wiem jak dlugo sie bedzie udawalo ??

0

Zglos komentarz

Reklama