Reklama
Reklama

Komentarze

4
P
pukpuk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niespełnione marzenia, w końcu mógł się poczuć jak ci z drogówki.

0

Zglos komentarz

P
Prezes1986 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kierownik ruchu drogowego w radomiu, ul kilinskiego :) hehe

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ciekawe czy mu chociaż podziękowali :>

0

Zglos komentarz

S
Sasyk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Radom wita xD znam Pana i jest chory xD i nie zaden zul!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama