Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
14 lat temu

jaki telefon taki paszczet

0

Zglos komentarz

M
MCgreg25 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Czym się chwali autor? tym że jest pedziem i sapie do marcina ? ;)

0

Zglos komentarz

K
kastracjakotaM 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie sap do Marcina, posap do mnie:>

0

Zglos komentarz

M
menel3495 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ej weź zmień obudowę!!Bo wiocha:D

0

Zglos komentarz

Reklama