Reklama
Reklama

Komentarze

5
W
wronski1987 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a on nie byl ignorantem kiedy jako jedyny swiecil swoje pomniki?powiedzial kiedys by zamiast tego nakarmic biednych?ukrywal pe****li na szeroko skale,ma na rekach krew setek ludzi.i to ze inni to wiedza to sie nazywa trzezwosc umyslu a nie ignorancja.jeszcze gdy nazywali go Ojcem Swietym milczal(

0

Zglos komentarz

L
LubieBuraczki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mam nadzieję, że po prostu próbujesz trollować..

0

Zglos komentarz

B
byrdo1984 🌾 Wieśniak
14 lat temu

az żal,że takie filmiki sa na necie :( i do tego nowa zabawa mlodych w JP!! Przecież to sa iniciały Papieża JPII PORAŻKA I jak ma byc dobrze w kraju jak kpi sie z takich ludzi jak papież... Wstyd mi za to,że jestem Polakiem jak patrze na takie rzeczy jak młodym bije... Ludzie opamiętajcie się!!!

az żal,że takie filmiki sa na necie :( i do tego nowa zabawa mlodych w JP!! Przecież to sa iniciały Papieża JPII PORAŻKA I jak ma byc dobrze w kraju jak kpi sie z takich ludzi jak papież... Wstyd mi za to,że jestem Polakiem jak patrze na takie rzeczy jak młodym bije... Ludzie opamiętajcie się!!!

0

Zglos komentarz

L
LubieBuraczki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dokładnie byrdo1984 Nie jestem religijny i nie za bardzo interesuję się tymi biskupami itp. ale dla papieża miałem szacunek bo zmieniał świat na lepszy i do tego miał poczucie humoru. Takie zachowania to...cóż, po prostu wiocha..

0

Zglos komentarz

N
nasia198 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten kto to zrobił jest chamski !!! Brak słów na takich ludzi !!!

0

Zglos komentarz

Reklama