7,50 zł za napój 0,5L uważam za wiochę
przez
PanKlekswKosmosie
— 14 lat temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
a ja w Karpaczu na Śnieżce za wodę mineralną 0,25 zapłaciłem 7 zł:)
Zgłoszenie zostało wysłane
TRZEBA SOBIE BYŁO KOMPOTU NAGOTOWAĆ ALBO NAPIĆ SIĘ WODY Z KRANU,A NIE MARUDZIĆ.NA SAMOLOT MASZ A NA NAPÓJ JUŻ NIE?
Zgłoszenie zostało wysłane