Reklama
Jakie szczęśliwe dzieci aż miło popatrzeć

Jakie szczęśliwe dzieci aż miło popatrzeć

przez r0d1 — 14 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
Z
ziomalekk23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

za parę lat te dzieci będą się śmiały z Nas

0

Zglos komentarz

K
krewky 🌟 Padawan
8 lat temu

Z jakiego powodu?

0

Zglos komentarz

A
astaii 🏹 Łowca
8 lat temu

Te które nie płakały już nie żyją

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
8 lat temu

wkrotce w szkole niedaleko ciebie....naczelnik juz wyszedl ze szpitala...

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

zajebiste ma te swoje garniturki z dzwonami :))) ale spoko jeszcze kilka lat i do nas też ta moda wejdzie :) KimJa**en nasze słońce narodu

0

Zglos komentarz

T
ToStraszne 🌾 Wieśniak
8 lat temu

W ostatnim rzędzie nikt nie płacze i nie śmieje się. Tam są kapusie i obserwatorzy.

0

Zglos komentarz

Reklama