Reklama
Biegałam za nią, żeby zrobić jej zdjęcie i nie ogarniam

Biegałam za nią, żeby zrobić jej zdjęcie i nie ogarniam

przez shinni — 14 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
L
lukaniu30 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja poproszę do niej numer potem Tobie odpopwiem

0

Zglos komentarz

R
RealObserwato 🌾 Wieśniak
14 lat temu

''Biegałam za nią, żeby zrobić jej zdjęcie ''- a nie uwazasz ze to tez wiocha?

0

Zglos komentarz

S
shinni 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie uważam.

0

Zglos komentarz

J
JuKen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A moze ona jest dzi*ka ? ... ;P

0

Zglos komentarz

Reklama