Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
PaniKitsune 😏 Szyderca
13 lat temu

Ja bym się na twoim miejscu tak nie chwaliła mistrzowskimi umiejętnościami rozpoznawania prowokacji na kafe. A teraz- "Wypier**laj w półprzysiadzie"

0

Zglos komentarz

K
Kelller 🎖️ Snajper
13 lat temu

"Wypier**laj w półprzysiadzie" - haha, dziecko neo? :D czas spać bejbe

0

Zglos komentarz

Reklama