Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
bartek27188 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mógł tam nas**ć jeszcze:)

0

Zglos komentarz

S
szymonh1 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ku*wa, obejrzałem do końca!!!

0

Zglos komentarz

L
lukaszw930 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Narodowy głupek

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
13 lat temu

kurczaka szkoda... ilość oleju nieziemska... przyprawy się popaliły... eh... co za de**l...

0

Zglos komentarz

M
Misia275 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co bądź zje co bądź śpiewa

0

Zglos komentarz

S
szymonxd123 💩 JP 100%
13 lat temu

Kto po obejżeniu tego ma zamiar pojechać do niego i mu dosłownie WPI****LIĆ?

0

Zglos komentarz

Reklama